I turniej FORszachMATY, 16 grudnia 2017r.

I TURNIEJ FORszachMATY

16 grudnia 2017r.

 

ORGANIZATOR
Wrocławski Klubu FORMATY, wkformaty.pl, ul. Samborska 3-5, Wrocław

MIEJSCE ZAWODÓW
ul. Samborska 3-5, Wrocław

TERMIN
16 grudnia 2017 r.

PROGRAM ZAWODÓW:

Przyjmowanie i potwierdzenie zgłoszeń od godz. 10:00 do 10:45.

I runda– początek godz. 11:00.

Zakończenie turnieju około 14:30.

GRUPA STARTOWA:

Dla zawodników bez kategorii lub rankingiem PZSzach co najwyżej 1250. Turniej nie jest zgłoszony do klasyfikacji PZSZACH.

WARUNKI UCZESTNICTWA: 
W turnieju może uczestniczyć młodzież szkół podstawowych oraz przedszkolaki.

WPISOWE
brak

ZGŁOSZENIA: 
- formularze online na stronie: http://chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_7389/index.html?l=pl

- SMS: 604 514 545, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (należy podać imię i nazwisko zawodnika,  datę urodzenia),

- lub w dniu rozpoczęcia turnieju, pod warunkiem wolnych miejsc.

SYSTEM ROZGRYWEK
Zawodnicy grają systemem szwajcarskim, na dystansie 7 rund, tempo gry wynosi 15 min na partię.

SĘDZIOWANIE:

W turniejach obowiązują aktualne przepisy gry FIDE dla szachów szybkich oraz Kodeks Szachowy PZSzach z 2007 r. z późniejszymi zmianami. Osoby, które spóźnią się mogą być dopuszczone do turnieju od następnej rundy, chyba że sędzia podejmie inną decyzję. Decyzje sędziego głównego turnieju są ostateczne. Na rundę można się spóźnić 15 min. O kolejności miejsc decyduje ilość zdobytych punktów, a w przypadku ich równej ilości punktacja pomocnicza w następującej kolejności: Buchholz średni, Buchholz, Liczba zwycięstw, Progres.

NAGRODY:

Każdy uczestnik, bez względu na wynik, otrzymuje upominek. Trzech najlepszych zawodników oraz jedna najlepsza nienagrodzona dziewczynka otrzymuje medal.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Liczba miejsc ograniczona jest do 20 osób – decyduje kolejność zgłoszeń. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora. Zawodnicy ubezpieczają się na koszt własny. Opiekę nad dziećmi sprawują rodzice lub opiekunowie. Udział w turnieju jest różnoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb turnieju (publikacja wyników, sprawozdawczość) organizowanego przez WK Formaty (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz.883 z póź.zm.), a także zgodą na nieodpłatne utrwalenie i rozpowszechnienie wizerunku w formie fotografii analogowej i cyfrowej w celach promocyjnych WK Formaty

Najbliższe turnieje

Forum najnowsze posty

Logowanie

Facebook

Czasopismo MAT

Aktualny numer

Najnowszy MAT

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław