anderssen2017

Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych'2017 - wyniki

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA JUNIORÓW

W SZACHACH KLASYCZNYCH

Żarów, 23-24.09.2017

Zakończyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych. Wyniki poszczególnych grup wiekowych:

D-9 1. Wiktoria Śmietańska (KSz Polonia Wrocław), 2. Julia Salamon (KSz Polonia Wrocław), 3. Aleksandra Zielińska (KSz Jelonka Jelenia Góra)
D-11 1. Wiktoria Janikowska (KSz Jelonka Jelenia Góra), 2. Jagoda Romejko (KSz Jelonka Jelenia Góra), 3. Wiktoria Olszewska (UKS SP 3 w Bogatyni)
D-13
 1. Marta Krzyżosiak (KSz Polonia Wrocław), 2. Justyna Łochina (WKS Kopernik), 3. Martyna Jędrzejko (KSz Polonia Wrocław)
D-15 1. Aleksandra Skiba (UKS Szach-Mat Syców), 2. Elena Lascar (KSz Miedź Legnica), 3. Wiktoria Wąsala (UKS Giecek Radków)
D-17 1. Zofia Frej (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), 2. Anna Karykowska (KSz Miedź Legnica), 3. Patrycja Fajt (UKS GIECEK Radków)
C-9 1. Kacper Karp (KSz Jelonka Jelenia Góra), 2. Michał Grzebieniowski (MOK Głogów), 3. Błażej Grot (KSz Polonia Wrocław)
C-11 1. Piotr Kejna (Miedź Legnica), 2. Krzysztof Matela (UKS Skoczek Milicz), 3. Mikołaj Wieczorek (MUKS MDK Śródmieście Wrocław)
C-13 1. Jakub Luberański (KSz Polonia Wrocław), 2. Michał Fiedorek (KSz Polonia Wrocław), 3. Jakub Dołharz (KSz Polonia Wrocław)
C-15 1. Bartosz Mazurek (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), 2. Wiktor Lewandowski (Miedź Legnica), 3. Bartosz Smukowski (Wieża Pęgów)
C-17 1. Krzysztof Łukasiewicz (UKS SP3 w Bogatyni), 2. Franciszek Sernecki (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), 3. Natan Sypień (UKS SP3 w Bogatyni)

Serwisy turniejowe:

Serwisy turniejowe: D - 9C - 9D - 11C - 11, D-13, C - 13, D i C - 15, D i C - 17

Organizatorem Mistrzostw na zlecenie DZSZach był klub szachowy GLKS Goniec Żarów i Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Galeria zdjęć - Marcin Korzekwa

Film z Mistrzostw - Marcin Korzekwa

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław