Turniej CZEKOLADOWY w Hetmanie, 17.09.2017r.

ORGANIZATOR
Wrocławski Klub Szachowy HETMAN (OPP), www.wkszhetman.pl
 
MIEJSCE ZAWODÓW
ul. Św. Antoniego 31 B, Wrocław
 
TERMINARZ
17 września 2017 r. Potwierdzenie zgłoszeń od godz. 9:00 do 9:45. I runda – początek godz. 10:00. Zakończenie turnieju około 14:00.
 
WARUNKI UCZESTNICTWA: 
W turnieju może uczestniczyć młodzież szkół podstawowych oraz przedszkolaki.
 
WPISOWE
20 PLN
 
- SMS: 604 51 45 45, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (należy podać imię i nazwisko zawodnika oraz datę urodzenia),
- lub w dniu rozpoczęcia turnieju, pod warunkiem wolnych miejsc.
 
SYSTEM ROZGRYWEK
Zawodnicy grają w jednej grupie systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempo gry wynosi 10 min na partię + 5 sek./ruch.
 
SĘDZIOWANIE:
W turniejach obowiązują aktualne przepisy gry FIDE dla szachów szybkich oraz Kodeks Szachowy PZSzach z 2007 r. z późniejszymi zmianami. Osoby, które spóźnią się mogą być dopuszczone do turnieju od następnej rundy, chyba że sędzia podejmie inną decyzję. Decyzje sędziego głównego turnieju są ostateczne. Na rundę można się spóźnić 10 min. O kolejności miejsc w poszczególnych turniejach decyduje ilość zdobytych punktów, a w przypadku ich równej ilości punktacja pomocnicza w następującej kolejności: Buchholz średni, Buchholz, Liczba zwycięstw, Progres.
 
NAGRODY:
W każdym turnieju każdy uczestnik otrzymuje czekoladę oraz upominki.
 
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Liczba miejsc ograniczona do 50 osób – decyduje kolejność zgłoszeń. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora. Zawodnicy ubezpieczają się na koszt własny. Opiekę nad dziećmi sprawują rodzice lub opiekunowie. Udział w turnieju jest różnoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb turnieju (publikacja wyników, sprawozdawczość) organizowanego przez WKSz HETMAN (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz.883 z póź.zm.),a także zgodą na nieodpłatne utrwalenie i rozpowszechnienie wizerunku w formie fotografii analogowej i cyfrowej w celach promocyjnych WKSz HETMAN.;

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław