baner MDŚJ 2017

Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików (DS-LB)

Wyniki końcowe Mistrzostw Makroregionalnych Młodzików (DS-LB) rozegranych w Kudowie Zdrój. Medaliści: 

Dziewczęta

1. Julia Salamon (KSz Polonia Wrocław), 2. Wiktoria Janikowska (KSz Jelonka Jelenia Góra), 3. Lena Rau (KS AZS Wratislavia)

Chłopcy

1. Błażej Grot (KSz Polonia Wrocław), 2. Michał Demski (KSz Polonia Wrocław), 3. Kacper Karp (KSz Jelonka Jelenia Góra)

 

DZIEWCZĘTA - Wyniki - runda 7  
M-ceTytułNazwisko ImięR. FIDERankingKlubPkt.MBch.Bch.Winsvs+NormaChg
1 II Salamon, Julia 1012 1600 KSz Polonia Wrocław 6.0 22.00 31.00 6 13;7;11;5;6;8;   0.09
2 II+ Janikowska, Wiktoria 1085 1700 KSz Jelonka Jelenia Góra 6.0 21.50 31.00 6 12;8;6;1;4;5; 1.44
3 III Rau, Lena 0 1400 KS AZS Wratislavia 5.0 21.50 30.50 5 2;12;8;10;3; II 0.00
4 II Pastuszka, Aleksandra 1005 1600 KS AZS Wratislavia 5.0 20.00 28.00 5 14;10;2;6;13;   -0.17
5 II Kraszewska, Olga 0 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 22.50 30.00 4 15;9;11;10;   0.00
6 II Łupińska, Kinga 0 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 22.00 30.50 4 17;9;7;1;   0.00
7 III Rybka, Tatiana 1162 1400 UKS Giecek Radków 4.0 17.50 24.00 3 15;13;17;   -0.67
8 II Krzystoń, Katarzyna 0 1600 ŻKSz Żary 4.0 16.50 22.50 4 16;10;9;17;   0.00
9 II Kulczycka, Zofia 1192 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.5 17.00 23.00 3 16;14;7;   -0.69
10 III Najdecka, Laura 0 1400 KSz Polonia Wrocław 3.5 16.50 22.00 3 18;14;15;   0.00
11 III Hoffmann, Karolina 0 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.5 14.50 20.50 3 15;18;16;   0.00
12 III Bodnar, Maria 0 1400 ŻKSz Żary 3.0 20.00 27.50 3 1;18;12;   0.00
13 IV Chmielewska, Natalia 0 1250 ŻKSz Żary 3.0 15.00 21.00 3 16;14;15;   0.00
14 IV Mrygoń, Zofia 0 1250 UKS SP3 w Bogatyni 2.5 16.00 20.00 2 16;18;   0.00
15 IV Najdecka, Amanda 0 1250 KSz Polonia Wrocław 2.5 14.00 19.00 2 13;14;   0.00
16 IV Waliszewska, Lena 0 1250 STMGK Strzelce Krajeńskie 2.0 15.00 20.00 2 17;16;   0.00
17 IV Mandyk, Hanna 0 1250 UKS SP3 w Bogatyni 1.5 16.50 20.50 1 16;   0.00
18 IV Kaniuk, Julia 0 1250 STMGK Strzelce Krajeńskie 0.0 14.50 20.00 0     0.00

 

CHŁOPCY - Wyniki - runda 7  
M-ceTytułNazwisko ImięRankingKlubPkt.MBch.Bch.Winsvs+NormaChg
1 CM Grot, Błażej 2200 KSz Polonia Wrocław 6.0 23.50 32.00 5 21;12;14;2;4;   0.72
2 II Demski, Michał 1800 KSz Polonia Wrocław 5.5 23.00 32.00 5 20;9;7;8;5;   -0.24
3 II Karp, Kacper 1800 KSz Jelonka Jelenia Góra 5.5 21.00 30.00 5 25;16;17;1;11;   0.96
4 II Nowak, Filip 1800 KSz Polonia Wrocław 5.0 23.50 33.00 4 19;10;4;29;   -0.90
5 II Jaworski, Tymon 1800 KSz Polonia Wrocław 5.0 21.50 29.50 5 23;19;12;10;6;   0.32
6 II Klisowski, Bartosz 1800 KS AZS Wratislavia 5.0 19.50 28.50 5 22;15;11;8;10;   -0.48
7 II Grzebieniowski, Michał 1800 Głogów 5.0 18.50 26.50 5 30;23;22;28;9;   0.00
8 III Klisowski, Szymon 1600 KS AZS Wratislavia 4.5 21.50 30.00 3 13;17;9; II 0.36
9 IV Zdybel, Mikołaj 1400 UKS SP3 w Bogatyni 4.5 17.00 24.50 4 31;21;15;13; III 0.00
10 III Abdalla, Elnour Michał 1600 UKS SP3 w Bogatyni 4.0 21.00 29.00 4 27;21;14;19;   -0.35
11 III Nagły, Wojciech 1600 KSz Polonia Wrocław 4.0 19.50 27.50 4 32;5;23;11;   0.00
12 II Perek, Oskar 1800 KSz GAMBIT MDK Świdnica 4.0 19.00 26.50 4 28;22;36;24;   0.00
13 III Szreter, Marek 1600 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE WROCŁAW 4.0 18.00 25.00 4 28;30;36;24;   0.00
14 II Demski, Jakub 1800 KSz Polonia Wrocław 4.0 17.50 24.00 4 26;20;18;23;   -0.39
15 IV Molecki, Jan 1400 GLKS Goniec Żarów 4.0 16.50 22.00 3 34;13;21; III 0.00
16 IV Kłys, Kacper 1400 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE WROCŁAW 4.0 14.00 18.50 4 34;35;20;15;   0.00
17 II Komendecki, Antoni 1800 KSz Miedź Legnica 3.5 21.00 29.00 3 18;24;25;   0.00
18 III Chmielewski, Jakub 1600 ŻKSz Żary 3.5 19.00 25.50 3 27;26;14;   0.00
19 III Nowotnik, Maksymilian 1600 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE WROCŁAW 3.5 18.00 25.00 3 35;8;28;   0.00
20 IV Chmielewski, Marcin 1400 ŻKSz Żary 3.0 19.00 26.00 3 32;16;18; III 0.00
21 III Zborowski, Jakub 1600 STMGK Strzelce Krajeńskie 3.0 18.50 26.50 3 30;32;36;   0.00
22 III Raczek, Krzysztof 1600 KSz Polonia Wrocław 3.0 18.50 25.50 2 33;22;   0.00
23 IV Zimny, Jakub 1400 KSz Polonia Wrocław 3.0 18.00 25.50 2 29;17;   0.00
24 IV Nagły, Krzysztof 1400 KSz Polonia Wrocław 3.0 17.00 24.00 3 33;31;18;   0.00
25   Jaroszuk, Kacper 1000 UKS GIECEK Radków 3.0 17.00 21.00 3 27;16;34; IV 0.00
26 III Musin, Paweł 1600 ŻKSz Żary 3.0 15.50 22.00 3 33;35;26;   0.00
27 III Grabowski, Tobiasz 1600 ŻKSz Żary 3.0 15.50 22.00 2 31;32;   0.00
28 III Varriale, Janfranco 1600 KSz Polonia Wrocław 3.0 15.00 20.50 3 36;26;31;   0.00
29 III Haszczyc, Filip 1600 STMGK Strzelce Krajeńskie 3.0 12.50 18.00 2 34;30;   0.00
30 IV Uhryn, Mateusz 1400 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE WROCŁAW 2.5 14.50 21.00 2 30;35;   0.00
31 IV Haszczyc, Wojciech 1400 STMGK Strzelce Krajeńskie 2.0 15.50 22.00 1 35;   0.00
32 IV Ruszkiewicz, Mateusz 1400 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE WROCŁAW 2.0 14.50 19.50 2 34;33;   0.00
33 IV Walendziak, Tomasz 1400 STMGK Strzelce Krajeńskie 2.0 12.50 16.50 2 33;34;   0.00
34 IV Świątkowski, Dominik 1400 ŻKSz Żary 2.0 11.50 14.50 2 34;35;   0.00
35 V Kościański, Michał 1200 UKS SP3 w Bogatyni 1.0 14.50 20.50 1 32;   0.00
36 IV Tarkowski, Mateusz 1400 KSz Polonia Wrocław 0.0 14.00 20.00 0     0.00

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław