Wyniki turnieju w Gm-13.

Wyniki turnieju klasyfikacyjnego rozegranego w Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu ul. Reja 1 w dniach 25-26.03.2006.

Turniej klasyfikacyjny w Gimnazjum nr 13

25 - 26. 03. 2006 - grupa A

Lista startowa

Nr Nazwisko, Imię    Kat   Szkoła   Trener   R.ur. Rank Klub szachowy       Data urodz.
1. Łabuda, Michał    III   LO V     Mamczar   1988 1600 Polonia Wrocław      27-11-1988 
2. Piciński, Andrzej III                      1983 1600 LZS Goniec Żarów     03-10-1983 
3. Korpalska, Joanna II    SP nr 91 Korpalski 1996 1600 MUKS MDK Śródmieście 04-06-1996 
4. Krepski, Bernard  III            Kowalak   1992 1600 ASSz Miedź Legnica   28-11-1992 
5. Rutkowski, Artur  III   Gim nr 1 Krupa     1992 1600 MUKS MDK Śródmieście 30-09-1992 
6. Lachowicz, Judyta II    SP nr 21 Krupa     1997 1600 MUKS MDK Śródmieście 24-10-1997 
7. Głuch, Grzegorz   III   SP nr 91 Korpalski 1993 1600 MUKS MDK Śródmieście 28-03-1993 
8. Mróz, Grzegorz    III   -        -         1980 1600 Skoczek Milicz       03-10-1980 

Wyniki końcowe

Miejsce Nazwisko, Imię  Kat. R.ur. Rank Pkt. Berger Wygrane
1-3 Piciński, Andrzej III   1983 1600 5.5   15.75    5
    Łabuda, Michał    III   1988 1600 5.5   14.25    5
    Głuch, Grzegorz   III   1993 1600 5.5   14.25    5
4   Krepski, Bernard  III   1992 1600 5     12.00    5
5   Lachowicz, Judyta II    1997 1600 3.5    5.75    3
6   Mróz, Grzegorz    III   1980 1600 2      1.00    2
7   Korpalska, Joanna II    1996 1600 1      0.00    1
8   Rutkowski, Artur  III   1992 1600 0      0.00    0 

Wyniki rankingowe

Nr Nazwisko, Imię    Kat   Trener    Rank Punkty Rśr Ruzysk Zdobyta kategoria
1. Łabuda, Michał    III   Mamczar   1600 5.5/7 1600  1800	II kategoria 
2. Piciński, Andrzej III             1600 5.5/7 1600  1800	II kategoria 
3. Korpalska, Joanna II    Korpalski 1600 1.0/7 1600  1350	-
4. Krepski, Bernard  III   Kowalak   1600 5.0/7 1600  1750	-
5. Rutkowski, Artur  III   Krupa     1600 0.0/7 1600  1250	-
6. Lachowicz, Judyta II    Krupa     1600 3.5/7 1600  1600	-
7. Głuch, Grzegorz   III   Korpalski 1600 5.5/7 1600  1800	II kategoria 
8. Mróz, Grzegorz    III   -         1600 2.0/7 1600  1450	-

Tabela turniejowa

NNazwisko, ImięKatSzkołaTrenerRankKlub szachowyPkt12345678
1Piciński, AndrzejIII  1600LZS Goniec Żarów5.5*110r111
2Łabuda, MichałIIILO VMamczar1600Polonia Wrocław5.50*r11111
3Głuch, GrzegorzIIISP nr 91Korpalski1600MUKS MDK Śródmieście5.50r*11111
4Krepski, BernardIII Kowalak1600ASSz Miedź Legnica5100*1111
5Lachowicz, JudytaIISP nr 21Krupa 1600MUKS MDK Śródmieście3.5r000*111
6Mróz, GrzegorzIII - -1600Skoczek Milicz200000*11
7Korpalska, JoannaIISP nr 91Korpalski1600MUKS MDK Śródmieście1000000*1
8Rutkowski, ArturIIIGim nr 1Krupa 1600MUKS MDK Śródmieście00000000*

Turniej klasyfikacyjny w gimnazjum nr 13

25 - 26. 03. 2006 - grupa B

Lista startowa

Nr Nazwisko, Imię     Kat   Szkoła    Trener   R.ur. Rank  Klub szachowy       Data urodz.
1. Siudak, Tomasz     III   Gim nr 21 Bożek     1990 1600 MUKS MDK Śródmieście 29-05-1990
2. Marcinowski, Piotr III   EKOLA     Krupa     1994 1600 MUKS MDK Śródmieście 14-05-1994
3. Lachowicz, Tomasz  III   -         -         1977 1800 MUKS MDK Śródmieście       1977
4. Borkowski, Szymon  III             Borkowski 1988 1600 MUKS MDK Śródmieście 06-02-1988
5. Synowiec, Damian   III   Gim nr 20 Korpalski 1991 1600 MUKS MDK Śródmieście 13-04-1991
6. Lachowicz, Dominik III   SP nr 21  Krupa     1996 1600 MUKS MDK Śródmieście 15-03-1996
7. Grosel, Szczepan   III   SP nr 91  Korpalski 1993 1600 MUKS MDK Śródmieście 12-12-1993
8. Dudzic, Radomir    III   SP nr 30  Janocha   1995 1600 MUKS MDK Śródmieście 07-01-1995

Wyniki końcowe

Miejsce Nazwisko, Imię   Kat  R.ur. Rank Pkt. Berger Wygrane
1   Siudak, Tomasz     III   1990 1600 6     18.25    5
2   Dudzic, Radomir    III   1995 1600 4     12.75    3
3   Lachowicz, Tomasz  III   1992 1800 3.5   13.00    3
4   Borkowski, Szymon  III   1988 1600 3.5   10.75    3
5   Grosel, Szczepan   III   1993 1600 3.5   10.25    2
6   Marcinowski, Piotr III   1994 1600 3      5.25    1
7   Synowiec, Damian   III   1991 1600 2.5    7.50    2
8   Lachowicz, Dominik III   1996 1600 2      6.75    1

Wyniki rankingowe

Nr Nazwisko, Imię     Kat   Trener    Rank  Pkt.  Rśr Ruzysk Zdobyta kategoria
1. Siudak, Tomasz     III   Bozek     1600 6.0/7 1625  1875	II kategoria
2. Marcinowski, Piotr III   Krupa     1600 2.0/6 1600  1486	-
3. Lachowicz, Tomasz  III   -         1800 3.5/6 1629  1686	-
4. Borkowski, Szymon  III   Borkowski 1600 3.5/7 1625  1625	-
5. Synowiec, Damian   III   Korpalski 1600 2.5/7 1625  1525	-
6. Lachowicz, Dominik III   Krupa     1600 2.0/7 1625  1475	-
7. Grosel, Szczepan   III   Korpalski 1600 3.5/7 1625  1625	-
8. Dudzic, Radomir    III   Janocha   1600 4.0/7 1625  1675	-

Tabela turniejowa

NNazwisko, ImięKatSzkołaTrenerRankKlub szachowyPkt.12345678
1Siudak, TomaszIIIGim nr 21Bozek1600MUKS MDK Śródmieście6*rr11111
2Dudzic, RadomirIIISP nr 30Janocha1600MUKS MDK Śródmieście4r*0011r1
3Lachowicz, TomaszIII -1800MUKS MDK Śródmieście3.5r1*10-10
4Borkowski, SzymonIII Borkowski1600MUKS MDK Śródmieście3.5010*r101
5Grosel, SzczepanIIISP nr 91Korpalski 1600MUKS MDK Śródmieście3.5001r*r1r
6Marcinowski, PiotrIIIEKOLAKrupa1600MUKS MDK Śródmieście300+0r*1r
7Synowiec, DamianIIIGim nr 20Korpalski 1600MUKS MDK Śródmieście2.50r0100*1
8Lachowicz, DominikIIISP nr 21Krupa1600MUKS MDK Śródmieście20010rr0*

Turniej klasyfikacyjny w Gimnazjum nr 13

25 - 26. 03. 2006 - grupa C

Lista startowa

Nr Nazwisko, Imię    Kat   Szkoła    Trener R.ur. Rank Klub szachowy        Data urodz.
1. Brzechffa, Szymon IV    SP nr 91  Motyl   1997 1400 MUKS MDK Śródmieście 10-06-1997
2. Marko, Adam       IV    Gim nr 48 Niemiec 1992 1400 MDK Fabryczna        23-10-1992
3. Poznański, Piotr  IV    Gim nr 5  Krupa   1994 1400 MUKS MDK Śródmieście 02-04-1994
4. Koza, Stanisław   IV    Muzyczna  Mamczar 1998 1400 KKS Polonia Wrocław  09-06-1998
5. Kojro, Mateusz    III   SP nr 1   Krupa   1993 1600 MUKS MDK Śródmieście 02-09-1993
6. Szmigielska, Anna III   SP nr 84  Krupa   1994 1600 MUKS MDK Śródmieście 03-01-1994
7. Walkowiak, Maciej IV    Kamieniec Motyl   1998 1400 MUKS MDK Śródmieście 13-09-1998 
8. Kopras, Sandra    III   SP nr 108 Krupa   1995 1400 MUKS MDK Śródmieście 20-01-1995 

Wyniki końcowe

Miejsce Nazwisko, Imię  Kat  R.ur. Rank Pkt. Berger Wygrane
1-2  Brzechffa, Szymon IV    1997 1400 6     17.00    6
     Kojro, Mateusz    III   1993 1600 6     16.00    6
3    Marko, Adam       IV    1992 1400 5     14.00    5
4-6  Koza, Stanisław   IV    1998 1400 3      7.00    3
     Szmigielska, Anna III   1994 1600 3      6.00    3
     Kopras, Sandra    III   1995 1400 3      5.00    3
7    Poznański, Piotr  IV    1994 1400 2      3.00    2
8    Walkowiak, Maciej IV    1998 1400 0      0.00    0

Wyniki rankingowe

Nr Nazwisko, Imię    Kat   Trener  Rank Punkty Rśr Ruzysk Zdobyte kategorie
1. Brzechffa, Szymon IV    Motyl   1400 6.0/7 1450  1700	III kategoria
2. Marko, Adam       IV    Niemiec 1400 5.0/7 1450  1600	III kategoria
3. Poznański, Piotr  IV    Krupa   1400 2.0/7 1450  1300	-
4. Koza, Stanisław   IV    Mamczar 1400 3.0/7 1450  1400	-
5. Kojro, Mateusz    III   Krupa   1600 6.0/7 1450  1700	-
6. Szmigielska, Anna III   Krupa   1600 3.0/7 1450  1400	-
7. Walkowiak, Maciej IV    Motyl   1400 0.0/7 1450  1100	-
8. Kopras, Sandra    III   Krupa   1400 3.0/7 1450  1400	-

Tabela turniejowa

NNazwisko, ImięKatSzkołaTrenerRankKlub szachowyPkt.12345678
1Brzechffa, SzymonIVSP nr 91Motyl1400MUKS MDK Śródmieście6*1011111
2Kojro, MateuszIIISP nr 1Krupa1600MUKS MDK Śródmieście60*111111
3Marko, AdamIVGim nr 48Niemiec1400MDK Fabryczna510*01111
4Koza, StanisławIVMuzycznaMamczar1400KKS Polonia Wrocław3001*0011
5Szmigielska, AnnaIIISP nr 84Krupa1600MUKS MDK Śródmieście30001*101
6Kopras, SandraIIISP nr 108Krupa1400MUKS MDK Śródmieście300010*11
7Poznański, PiotrIVGim nr 5Krupa1400MUKS MDK Śródmieście2000010*1
8Walkowiak, MaciejIVKamieniec Motyl1400MUKS MDK Śródmieście00000000*

Turniej klasyfikacyjny w Gimnazjum nr 13

25 - 26. 03. 2006 - grupa D

Lista startowa

Nr Nazwisko, Imię       Kat   Szkoła    Trener    R.ur. Rank  Klub szachowy       Data urodz.
1. Urbaniak, Filip      IV    SP nr 78  Motyl      1994 1400 MUKS MDK Śródmieście 10-03-1994
2. Wolska, Marta        III   SP nr 26  Niemiec    1994 1400 MDK Fabryczna        26-07-1994
3. Korpalski, Maciej    IV    SP nr 91  Korpalski  1998 1400 MUKS MDK Śródmieście 15-03-1998
4. Grosel, Mikołaj      IV    SP nr 91  Korpalski  1996 1400 MUKS MDK Śródmieście 12-05-1996
5. Oszczanowski, Witold IV    SP nr 107 Żyła       1996 1400 MUKS MDK Śródmieście 09-03-1996
6. Polak, Marek         IV    SP nr 91  Korpalski  1994 1400 MUKS MDK Śródmieście 20-07-1994
7. Linowski, Rafał      IV    SP nr 64  Krupa      1994 1400 MUKS MDK Śródmieście 09-08-1994
8. Marko, Piotr         IV    SP nr 3   Niemiec    1997 1400 MDK Fabryczna        18-02-1997

Wyniki końcowe

Miejsce Nazwisko, Imię     Kat  R.ur. Rank Pkt. Berger Wygrane
1   Oszczanowski, Witold IV    1996 1400 6.5   18.75    6
2   Wolska, Marta        III   1994 1400 5.5   15.75    4
3   Polak, Marek         IV    1994 1400 4.5   10.25    4
4   Korpalski, Maciej    IV    1998 1400 4      9.50    4
5   Linowski, Rafał      IV    1994 1400 2.5    7.75    2
6-7 Grosel, Mikołaj      IV    1996 1400 2      4.50    2
    Urbaniak, Filip      IV    1994 1400 2      3.50    2
8   Marko, Piotr         IV    1997 1400 1      2.00    1

Wyniki rankingowe

Nr Nazwisko, Imię       Kat   Trener     Rank Punkty Rśr Ruzysk Zdobyte kategorie
1. Urbaniak, Filip      IV    Motyl      1400 2.0/7 1400  1250	-
2. Wolska, Marta        III   Niemiec    1400 5.5/7 1400  1600	II kategoria
3. Korpalski, Maciej    IV    Korpalski  1400 4.0/7 1400  1450	-
4. Grosel, Mikołaj      IV    Korpalski  1400 2.0/7 1400  1250	-
5. Oszczanowski, Witold IV    Żyła       1400 5.5/7 1400  1700	III kategoria
6. Polak, Marek         IV    Korpalski  1400 4.5/7 1400  1500	-
7. Linowski, Rafał      IV    Krupa      1400 2.5/7 1400  1300	-
8. Marko, Piotr         IV    Niemiec    1400 1.0/7 1400  1150	-

Tabela turniejowa

NNazwisko, ImięKatTrenerLocKlub szachowyPkt.12345678
1.Urbaniak, FilipIVMotyl1400MUKS MDK Śródmieście2*0000011
2.Wolska, MartaIIIKorpalski1400MDK Fabryczna5.51*11rrr1
3.Korpalski, MaciejIVKorpalski1400MUKS MDK Śródmieście410*10101
4.Grosel, MikołajIVKorpalski1400MUKS MDK Śródmieście2100*0010
5.Oszczanowski, WitoldIVŻyła1400MUKS MDK Śródmieście6.51r11*111
6.Polak, MarekIVKorpalski1400MUKS MDK Śródmieście4.51r010*11
7.Linowski, RafałIVKorpalski1400MUKS MDK Śródmieście2.50r1000*1
8.Marko, PiotrIVNiemiec1400MDK Fabryczna10001000*

Turniej klasyfikacyjny w Gimnazjum nr 13

25 - 26. 03. 2006 - grupa E

Lista startowa

Nr Nazwisko, Imię         Kat   Szkoła    Trener   R.ur. Rank  Klub szachowy       Data urodz.
1. Dzikowski, Michał      IV    SP nr 21  Krupa     1995 1400 MUKS MDK Śródmieście 08-01-1995
2. Bojko, Dominik         IV    Gim 28    Motyl     1991 1400 MUKS MDK Śródmieście 07-12-1991
3. Lewiński, Patryk       IV    Gim 28    Motyl     1991 1400 MUKS MDK Śródmieście 28-06-1991
4. Piotrowski, Przemysław IV    SP nr 72  Korpalski 1998 1400 MUKS MDK Śródmieście 16-11-1998
5. Adamski, Marcin        V     Gim 5     Krupa     1991 1200 MUKS MDK Śródmieście 07-12-1991
6. Stec, Paweł            V     SP nr 107 Zyla      1997 1200 MUKS MDK Śródmieście 23-04-1997
7. Grzesiuk, Marek        V     Gim 21    SP 63     1990 1200 MUKS MDK Śródmieście 22-07-1990
8. Mazur, Michał          V     SP nr 63  Krupa     1996 1200 MUKS MDK Śródmieście 24-03-1996

Wyniki końcowe

Miejsce Nazwisko, Imię       Kat   Szkoła    Rank Pkt. Berger Wygrane
1   Dzikowski, Michał      IV    SP nr 21  1400 7     21.00    7
2   Piotrowski, Przemysław IV    SP nr 72  1400 6     15.00    6
3   Lewiński, Patryk       IV    Gim 28    1400 4      8.00    4
4-5 Bojko, Dominik         IV    Gim 28    1400 3      8.00    3
    Mazur, Michał          V     SP nr 63  1200 3      5.00    3
6   Stec, Paweł            V     SP nr 107 1200 2.5    4.75    2
7   Grzesiuk, Marek        V     Gim 21    1200 1.5    4.25    1
8   Adamski, Marcin        V     Gim 5     1200 1      1.50    1

Wyniki rankingowe

Nr Nazwisko, Imię         Kat   Trener    Rank Punkty Rśr Ruzysk Zdobyte kategorie
1. Dzikowski, Michał      IV    Krupa     1400 7.0/7 1300  1650	III kategoria
2. Bojko, Dominik         IV    Motyl     1400 3.0/7 1300  1250	-
3. Lewiński, Patryk       IV    Motyl     1400 4.0/7 1300  1350	-
4. Piotrowski, Przemysław IV    Korpalski 1400 6.0/7 1300  1550	III kategoria
5. Adamski, Marcin        V     Krupa     1200 1.0/7 1300  1050	-
6. Stec, Paweł            V     Zyla      1200 2.5/7 1300  1200	-
7. Grzesiuk, Marek        V     Motyl     1200 1.5/7 1300  1100	-
8. Mazur, Michał          V     Krupa     1200 3.0/7 1300  1250	-

Tabela turniejowa

NNazwisko, ImięKatSzkołaTrenerRankKlub szachowyPkt.12345678
1.Dzikowski, MichałIVSP nr 21Krupa1400MUKS MDK Śródmieście Wrocław7*1111111
2.Bojko, DominikIVGim 28Motyl1400MUKS MDK Śródmieście Wrocław30*101001
3.Lewiński, PatrykIVGim 28Motyl1400MUKS MDK Śródmieście Wrocław400*01111
4.Piotrowski, PrzemysławIVSP nr 72Korpalski1400MUKS MDK Śródmieście Wrocław6011*1111
5.Adamski, MarcinVGim 5Krupa1200MUKS MDK Śródmieście Wrocław10000*010
6.Stec, PawełVSP nr 107Zyla1200MUKS MDK Śródmieście Wrocław2.501001*r0
7.Grzesiuk, MarekVGim 21SP 631200MUKS MDK Śródmieście Wrocław1.501000r*0
8.Mazur, MichałVSP nr 63Krupa1200MUKS MDK Śródmieście Wrocław30000111*

Turniej klasyfikacyjny w Gimnazjum nr 13

25 - 26. 03. 2006 - grupa F

Lista startowa

Nr Nazwisko, Imię       Kat   Szkoła    Trener  Rtg  Loc  Club                         Born
1. Starostka, Oskar     V     Gim nr 28 Krupa   1992 1200 MUKS MDK Śródmieście 07-12-1992
2. Gromek, Robert       V     SP nr 1   Żyła    1996 1200 MUKS MDK Śródmieście 13-01-1996
3. Giermek, Mateusz     V     Gim 21    Bożek   1992 1200 MUKS MDK Śródmieście 14-08-1992
4. Lachowicz, Krzysztof V     SP nr 21  Krupa   1992 1200 MUKS MDK Śródmieście 24-10-1997
5. Krej, Jakub          V     Sp nr 67  Bożek   1998 1200 MUKS MDK Śródmieście 06-07-1998
6. Szyszka, Wiktor      V     SP nr 113 Niemiec 1998 1200 MDK Fabryczna        16-03-1998
7. Wendelberger, Daniel V     SP nr 34  Towgin  1998 1200 MDK Krzyki           21-03-1998
8. Majewski, Piotr      V     SP nr 50  Mamczar 1996 1200 KKS Polonia Wrocław  14-10-1996

Wyniki końcowe

Miejsce Nazwisko, Imię    Kat   R.ur. Rank Pkt. Berger Wygrane
1   Starostka, Oskar     V     1992 1200 6     19.00    6
2   Majewski, Piotr      V     1996 1200 5     14.00    5
3   Szyszka, Wiktor      V     1998 1200 4.5   11.00    4
4   Gromek, Robert       V     1996 1200 3.5    7.50    3
5-7 Lachowicz, Krzysztof V     1992 1200 3     10.00    2
    Giermek, Mateusz     V     1992 1200 3      8.00    3
    Wendelberger, Daniel V     1998 1200 3      6.00    3
8   Krej, Jakub          V     1998 1200 0      0.00    0

Wyniki rankingowe

Nr Nazwisko, Imię      Kat    Trener  Rank Punkty Rśr Ruzysk Zdobyte kategorie
1. Starostka, Oskar     V     Krupa   1200 6.0/7 1200  1450	IV kategoria
2. Gromek, Robert       V     Żyła    1200 3.5/7 1200  1200	-
3. Giermek, Mateusz     V     Bożek   1200 3.0/7 1200  1150	-
4. Lachowicz, Krzysztof V     Krupa   1200 3.0/7 1200  1150	-
5. Krej, Jakub          V     Bożek   1200 0.0/7 1200   850	-
6. Szyszka, Wiktor      V     Niemiec 1200 4.5/7 1200  1300	IV kategoria
7. Wendelberger, Daniel V     Towgin  1200 3.0/7 1200  1150	-
8. Majewski, Piotr      V     Mamczar 1200 5.0/7 1200  1350	IV kategoria 

Tabela turniejowa

NNazwisko, ImięKatSzkołaTrenerRankKlub szachowyPkt.12345678
1.Starostka, OskarVGim nr 28Krupa1200MUKS MDK Śródmieście6*1101111
2.Gromek, RobertVSP nr 1Żyła1200MUKS MDK Śródmieście3.50*1r1010
3.Giermek, MateuszVGim 21Bozek1200MUKS MDK Śródmieście300*11001
4.Lachowicz, KrzysztofVSP nr 21Krupa 1200MUKS MDK Śródmieście31r0*1r00
5.Krej, JakubVSp nr 67Bozek1200MUKS MDK Śródmieście00000*000
6.Szyszka, WiktorVSP nr 113Niemiec1200MDK Frabyczna4.5011r1*10
7.Wendelberg, DanielVSP nr 34 Towgin 1200MDK Krzyki3001110*0
8.Majewski, PiotrVSP nr 50Mamczar1200KKS Polonia Wrocław50101111*

Szachowy turniej klasyfikacyjny w Gimnazjum nr 13

25 - 26. 03. 2006 - "Pierwszy krok"

Lista startowa

Nr  Nazwisko, Imię         Kat.  Szkoła       Trener     R.ur. Rank  Klub szachowy       Data urodz.
1.  Gajdamowicz, Patrick   V     SP nr 12     Korpalski   1997 1200 MUKS MDK Śródmieście 29-09-1997
2.  Szudera, Michał        V     SP nr 61     Towgin      1998 1200 MDK Krzyki           13-11-1998
3.  Oszczanowska, Olga     V     SP nr 107    Domaradzka  1997 1100 MUKS MDK Śródmieście 23-10-1997
4.  Bednarz, Cezary        bk    Przed. 36    Korpalski   1999 1000 MUKS MDK Śródmieście 06-11-1999
5.  Bonikowski, Rafał      bk    Przed nr 75              1999 1000 Przedszkole nr 75    03-03-1999
6.  Bronsztejn, Wojciech   bk    SP nr 63     Mamczar     1998 1000 Polonia Wrocław      21-05-1998
7.  Brzozowska, Ilona      bk    Gim nr 28    Motyl       1992 1000 MUKS MDK Śródmieście 12-10-1992
8.  Dutkowiak, Paulina     bk    SP nr 17     Bozek       1998 1000 MUKS MDK Śródmieście 07-06-1998
9.  Filipowski, Mariusz    bk    SP nr 1      Żyła        1998 1000 MUKS MDK Śródmieście 26-04-1998
10. Gibasiewicz, Marek     bk    SP nr 17     Bozek       1996 1000 MUKS MDK Śródmieście 19-02-1996
11. Izdebski, Krzysztof    bk    -            -           1973 1000 niestowarzyszony     18-02-1973 
12. Janiszewski, Michał    bk    Mirków       Krupa       1997 1000 MUKS MDK Śródmieście 02-03-1997
13. Janson, Michał         bk    Gim nr 1                 1992 1000 Gimnazjum nr 1       07-06-1992
14. Jekiel, Tomasz         bk    SP nr 78     Motyl       1994 1000 MUKS MDK Śródmieście 19-02-1994
15. Józefowiak, Paweł      bk    SP nr 1      Żyła        1993 1000 MUKS MDK Śródmieście 12-12-1993
16. Karpińska, Wiktoria    bk    Przed. nr 88 Motyl       1999 1000 MUKS MDK Śródmieście 22-01-1999
17. Kopytek, Adrian        bk    SP nr 78     Motyl       1994 1000 MUKS MDK Śródmieście 26-06-1994
18. Król, Paweł            bk    Gim 13       Krupa       1992 1000 MUKS MDK Śródmieście 05-07-1992
19. Kuczaj, Adam           bk    SP nr 91     Korpalski   1996 1000 MUKS MDK Śródmieście 06-12-1996
20. Kuczmarz, Karol        bk    Przed        Towgin      1999 1000 MDK Krzyki           15-05-1999
21. Ludmann, Michał        bk    SP nr 50     Mamczar     1997 1000 Polonia Wrocław      04-06-1997
22. Machay, Jakub          bk    SP nr 50     Mamczar     1998 1000 Polonia Wrocław      30-03-1998
23. Machay, Piotr          bk    Sp nr 50     Mamczar     1997 1000 Polonia Wrocław      12-04-1997
24. Markiewicz, Michał     bk    SP nr 78     Motyl       1997 1000 MUKS MDK Śródmieście 30-08-1997
25. Michalak, Michał       bk    Gim 13       Krupa       1992 1000 MUKS MDK Śródmieście 29-06-1992
26. Niewiadomski, Dominik  bk    Sp nr 34     Towgin      1998 1000 MDK Krzyki           03-02-1998
27. Olszewska, Anna        bk    ChSPiG ARKA              1995 1000 ChSPiG ARKA          18-09-1995
28. Olszewski, Paweł       bk    Przed nr 92  Motyl       1999 1000 MUKS MDK Śródmieście 15-03-1999
29. Olszewski, Wojciech    bk    Gim nr 13    Korpalski   1992 1000 MUKS MDK Śródmieście 28-04-1992
30. Pilarczyk, Kamil       bk    SP nr 107    Żyła        1996 1000 MUKS MDK Śródmieście 06-08-1996
31. Rybicka, Justyna       bk    Gim nr 28    Motyl       1991 1000 MUKS MDK Śródmieście 23-07-1991 
32. Seredyński, Adam       bk    SP nr 10     Krupa       1997 1000 MUKS MDK Śródmieście 17-06-1997 
33. Sękowska, Helena       bk    Przed nr 48  Dobrowolski 1999 1000 MUKS MDK Śródmieście 15-02-1999 
34. Sitarz, Paweł          bk    SP nr 107    Żyła        1998 1000 MUKS MDK Śródmieście 17-01-1998 
35. Sobieraj, Marcin       bk    SP nr 34     Towgin      1998 1000 MDK Krzyki           15-01-1998 
36. Sochacki, Dominik      bk    SP nr 67     Bozek       1994 1000 MUKS MDK Śródmieście 12-03-1994 
37. Wowk, Krzysztof        bk    SP nr 10     Krupa       1997 1000 MUKS MDK Śródmieście 17-05-1997 
38. Zajączkowski, Wojciech bk    Prz SŚJ      Krupa       1999 1000 MUKS MDK Śródmieście 03-05-1999 

Wyniki końcowe

Miejsce Nazwisko, Imię       Kat. R.ur. Rank Pkt    M-Buch. Buch. Progr.    
1   Izdebski, Krzysztof    bk    1973 1000 5.5      14.5  21.5   18.0   
2   Markiewicz, Michał     bk    1997 1000 5        14.0  20.5   17.5   
3   Olszewski, Wojciech    bk    1992 1000 5        14.0  20.0   16.0   
4   Król, Paweł            bk    1992 1000 4.5      15.0  22.5   17.0   
5   Pilarczyk, Kamil       bk    1996 1000 4.5      15.0  22.5   15.0   
6   Machay, Jakub          bk    1998 1000 4.5      14.5  21.5   19.0   
7   Bronsztejn, Wojciech   bk    1998 1000 4        15.5  23.0   16.0   
8   Kopytek, Adrian        bk    1994 1000 4        15.5  22.5   15.0   
9   Wowk, Krzysztof        bk    1997 1000 4        14.0  19.5   12.0  
10   Brzozowska, Ilona      bk    1992 1000 4        13.0  18.5   14.0  
11   Karpińska, Wiktoria    bk    1999 1000 4        12.5  19.0   14.0  
12   Michalak, Michał       bk    1992 1000 3.5      15.0  20.5   13.0  
13   Gajdamowicz, Patrick   V     1997 1200 3.5      13.5  21.0   11.5  
14   Machay, Piotr          bk    1997 1000 3.5      11.5  17.5   12.0  
15   Sochacki, Dominik      bk    1994 1000 3.5      10.5  16.0    9.5  
16   Janson, Michał         bk    1992 1000 3        14.5  22.0   12.0  
17   Jekiel, Tomasz         bk    1994 1000 3        14.0  21.0   12.0  
18   Gibasiewicz, Marek     bk    1996 1000 3        13.5  20.5   12.0  
19   Bednarz, Cezary        bk    1999 1000 3        13.5  20.5   11.5 
 20   Zajączkowski, Wojciech bk    1999 1000 3        12.0  19.0   12.0 
 21   Kuczmarz, Karol        bk    1999 1000 3        11.5  17.0   12.0
 22   Seredyński, Adam       bk    1997 1000 3        10.5  16.5   10.0
 23   Kuczaj, Adam           bk    1996 1000 3        10.5  16.5    8.0
 24   Rybicka, Justyna       bk    1991 1000 3        10.5  15.5   10.0 
 25   Oszczanowska, Olga     V     1997 1100 2        13.5  19.5    8.0 
 26   Józefowiak, Paweł      bk    1993 1000 2        11.5  17.5    9.0 
 27   Ludmann, Michał        bk    1997 1000 2        11.5  16.5   11.0 
 28   Janiszewski, Michał    bk    1997 1000 2         9.5  16.0    7.0 
 29   Bonikowski, Rafał      bk    1999 1000 2         9.5  15.5    4.0 
 30   Sękowska, Helena       bk    1999 1000 2         8.0  12.0    5.0 
 31   Sitarz, Paweł          bk    1998 1000 2         7.5  11.5    5.5 
 32   Niewiadomski, Dominik  bk    1998 1000 1.5      12.5  18.5    2.5 
 33   Filipowski, Mariusz    bk    1998 1000 1.5      11.5  17.5    7.0 
 34   Sobieraj, Marcin       bk    1998 1000 1        10.0  15.5    4.0 
 35   Dutkowiak, Paulina     bk    1998 1000 1         9.5  14.5    6.0 
 36   Szudera, Michał        V     1998 1200 1         4.5  12.0    2.0 
 37   Olszewska, Anna        bk    1995 1000 0         4.5   9.0    0.0 
 38   Olszewski, Paweł       bk    1999 1000 0         3.0   6.5    0.0 

Tabela kojarzeń

Nr  Nazwisko, Imię         Kat.  Rank  1    2    3    4    5    6   
 1.  Gajdamowicz, Patrick   V     1997 20:W 16:L 18:L 19:W 32:W 36:D
 2.  Szudera, Michał        V     1998 21:L 11:L 33:W 31:-   :    : 
 3.  Oszczanowska, Olga     V     1997 22:L 28:W 17:L 34:W 30:L 32:L
4.  Bednarz, Cezary        bk    1999 23:D 31:W 24:L 13:D 21:W 18:L 
5.  Bonikowski, Rafał      bk    1999 24:L 32:L 34:L 35:W 19:L  8:W 
6.  Bronsztejn, Wojciech   bk    1998 25:W 17:W 21:W 11:L 29:L 13:W 
7.  Brzozowska, Ilona      bk    1992 26:W 18:L 19:W 32:W 17:L 20:W 
8.  Dutkowiak, Paulina     bk    1998 27:W 21:L 25:L 23:L 33:L  5:L 
9.  Filipowski, Mariusz    bk    1998 28:W 22:L 20:L 36:L 34:D 38:L 
10. Gibasiewicz, Marek     bk    1996 29:L 27:W 31:W 21:W 11:L 37:L 
11. Izdebski, Krzysztof    bk    1973 30:D  2:W 38:W  6:W 10:W 22:W 
12. Janiszewski, Michał    bk    1997 31:L 33:W 29:L 15:L 35:W 19:L 
13. Janson, Michał         bk    1992 32:W 24:D 30:L  4:D 31:W  6:L 
14. Jekiel, Tomasz         bk    1994 33:W 29:W 22:L 25:L 37:L 21:W 
15. Józefowiak, Paweł      bk    1993 34:W 38:L 32:L 12:W 36:L 16:L 
16. Karpińska, Wiktoria    bk    1999 35:W  1:W 37:L 29:L 38:W 15:W 
17. Kopytek, Adrian        bk    1994 36:W  6:L  3:W 37:W  7:W 29:L 
18. Król, Paweł            bk    1992 37:W  7:W  1:W 22:L 25:D  4:W 
19. Kuczaj, Adam           bk    1996 38:L 34:W  7:L  1:L  5:W 12:W 
20. Kuczmarz, Karol        bk    1999  1:L 35:W  9:W 38:W 23:L  7:L 
21. Ludmann, Michał        bk    1997  2:W  8:W  6:L 10:L  4:L 14:L 
22. Machay, Jakub          bk    1998  3:W  9:W 14:W 18:W 24:D 11:L 
23. Machay, Piotr          bk    1997  4:D 30:L 26:W  8:W 20:W 24:L 
24. Markiewicz, Michał     bk    1997  5:W 13:D  4:W 30:W 22:D 23:W 
25. Michalak, Michał       bk    1992  6:L 36:W  8:W 14:W 18:D 30:L 
26. Niewiadomski, Dominik  bk    1998  7:L 37:L 23:L 33:L   :W 34:D 
27. Olszewska, Anna        bk    1995  8:L 10:L 36:L 28:-   :    :  
28. Olszewski, Paweł       bk    1999  9:L  3:L 35:L 27:-   :    :  
29. Olszewski, Wojciech    bk    1992 10:W 14:L 12:W 16:W  6:W 17:W 
30. Pilarczyk, Kamil       bk    1996 11:D 23:W 13:W 24:L  3:W 25:W 
31. Rybicka, Justyna       bk    1991 12:W  4:L 10:L  2:+ 13:L 33:W 
32. Seredyński, Adam       bk    1997 13:L  5:W 15:W  7:L  1:L  3:W 
33. Sękowska, Helena       bk    1999 14:L 12:L  2:L 26:W  8:W 31:L 
34. Sitarz, Paweł          bk    1998 15:L 19:L  5:W  3:L  9:D 26:D 
35. Sobieraj, Marcin       bk    1998 16:L 20:L 28:W  5:L 12:L   :L 
36. Sochacki, Dominik      bk    1994 17:L 25:L 27:W  9:W 15:W  1:D 
37. Wowk, Krzysztof        bk    1997 18:L 26:W 16:W 17:L 14:W 10:W 
38. Zajączkowski, Wojciech bk    1999 19:W 15:W 11:L 20:L 16:L  9:W 

Wyniki rankingowe

Nr  Nazwisko, Imię         Kat   Trener      Rank. Pkt. Rśr Ruzysk	Zdobyta kat.  
1.  Gajdamowicz, Patrick   V                 1200 3.5/6 1029  1086	 
2.  Szudera, Michał        V                 1200 1.0/3 1050   950	 
3.  Oszczanowska, Olga     V     Domaradzka  1100 2.0/6 1014   900	 
4.  Bednarz, Cezary        bk    Korpalski   1000 3.0/6 1000  1000	 
5.  Bonikowski, Rafał      bk                1000 2.0/6 1000   886	 
6.  Bronsztejn, Wojciech   bk                1000 4.0/6 1000  1114	V kategoria 
7.  Brzozowska, Ilona      bk    Motyl       1000 4.0/6 1000  1114	V kategoria 
8.  Dutkowiak, Paulina     bk    Bozek       1000 1.0/6 1000   771 
9.  Filipowski, Mariusz    bk                1000 1.5/6 1000   829 
10. Gibasiewicz, Marek     bk    Bozek       1000 3.0/6 1000  1000 
11. Izdebski, Krzysztof    bk                1000 5.5/6 1029  1314	IV kategoria 
12. Janiszewski, Michał    bk    Krupa       1000 2.0/6 1000   886 
13. Janson, Michał         bk                1000 3.0/6 1000  1000 
14. Jekiel, Tomasz         bk                1000 3.0/6 1000  1000 
15. Józefowiak, Paweł      bk    Żyła        1000 2.0/6 1000   886 
16. Karpińska, Wiktoria    bk    Motyl       1000 4.0/6 1029  1143	V kategoria 
17. Kopytek, Adrian        bk    Motyl       1000 4.0/6 1014  1129	V kategoria 
18. Król, Paweł            bk    Krupa       1000 4.5/6 1029  1200	V kategoria 
19. Kuczaj, Adam           bk    Korpalski   1000 3.0/6 1029  1029 
20. Kuczmarz, Karol        bk                1000 3.0/6 1029  1029 
21. Ludmann, Michał        bk    Mamczar     1000 2.0/6 1029   914 
22. Machay, Jakub          bk    Mamczar     1000 4.5/6 1014  1186	V kategoria 
23. Machay, Piotr          bk    Mamczar     1000 3.5/6 1000  1057	V kategoria 
24. Markiewicz, Michał     bk    Motyl       1000 5.0/6 1000  1229	V kategoria 
25. Michalak, Michał       bk    Krupa       1000 3.5/6 1000  1057	V kategoria 
26. Niewiadomski, Dominik  bk                1000 0.5/5 1000   733 
27. Olszewska, Anna        bk                1000 0.0/3 1000   700 
28. Olszewski, Paweł       bk                1000 0.0/3 1025   725 
29. Olszewski, Wojciech    bk    Korpalski   1000 5.0/6 1000  1229	V kategoria 
30. Pilarczyk, Kamil       bk                1000 4.5/6 1014  1186	V kategoria 
31. Rybicka, Justyna       bk                1000 2.0/5 1000   933 
32. Seredyński, Adam       bk    Krupa       1000 3.0/6 1043  1043 
33. Sękowska, Helena       bk    Dobrowolski 1000 2.0/6 1029   914 
34. Sitarz, Paweł          bk    Domaradzka  1000 2.0/6 1014   900 
35. Sobieraj, Marcin       bk                1000 1.0/5 1000   800 
36. Sochacki, Dominik      bk    Bozek       1000 3.5/6 1029  1086	V kategoria 
37. Wowk, Krzysztof        bk    Krupa       1000 4.0/6 1000  1114	V kategoria 
38. Zajączkowski, Wojciech bk    Krupa       1000 3.0/6 1000  1000

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław