Wtorek w Polonii 2006.03.07

TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POLONII 2006.03.07
Tabela turniejowa
 Mc   Zawodnik              Feder Ro FIDE Ro PZSz Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

  1   Świcarz, Maciej                     2307    7       20.5  30.0   28.0
  2   Stachowiak, Kamil                   2327    6       20.5  30.5   24.0
  3   Stecki, Witold                      2183    5       21.5  32.0   21.0
 4-8  Grossmann, Ryszard                  2177    4       21.5  31.0   18.0
      Babij, Robert                       1993    4       19.0  26.0   19.0
      Wilk, Grzegorz                      1732    4       18.5  25.5   16.0
      Czyż, Artur                         1990    4       18.0  27.0   18.0
      Kot, Jerzy                          2091    4       15.5  23.5   13.0
9-11  Łakomiec, Kazximierz                2024    3.5     22.0  30.0   15.5
      Karnaś, Leszek                      1850    3.5     17.0  25.0   13.5
      Helaszek, Edward                    1963    3.5     13.5  19.5   12.5
12-13 Nawrot, Ela                         1896    3       17.0  24.0   10.0
      Kłapciński, Janusz                  1702    3       13.0  18.0   13.0
 14   Nowak, Danuta                       1730    2.5     14.5  19.5    9.5
15-16 Serwadczak, Kazimierz               1732    2       14.5  19.5    9.0
      Wojda, Ignacy                       1046    2       13.0  18.0    5.5
17-18 Karpiak, Jerzy                      1575    1       16.0  22.0    2.5
      Chudy, Franciszek                   1643    1       14.0  20.0    4.0

Rankingi PZSzach
Nr  Zawodnik              Feder Nr licencji Ro PZSz  Pkt  Oczekiw. Zmian*K  Rśr Rosiąg

1.  Stachowiak, Kamil                       2327    6.0/7     5.67       4 2077   2386
2.  Świcarz, Maciej                         2307    7.0/7     5.39      24 2100   3099
3.  Stecki, Witold                          2183    5.0/7     4.69       4 2055   2213
4.  Grossmann, Ryszard                      2177    4.0/7     5.11     -16 2003   2053
5.  Kot, Jerzy                              2091    4.0/7     5.46     -22 1869   1919
6.  Łakomiec, Kazximierz                    2024    3.5/7     3.36       1 2035   2035
7.  Babij, Robert                           1993    4.0/7     3.64       6 1979   2029
8.  Helaszek, Edward                        1963    3.5/7     5.25     -27 1773   1773
9.  Nawrot, Ela                             1896    3.0/7     3.43      -6 1904   1854
10. Karnaś, Leszek                          1850    3.5/7     2.59      13 1945   1945
11. Wilk, Grzegorz                          1732    4.0/7     1.82      33 1918   1968
12. Nowak, Danuta                           1730    2.5/7     2.94      -6 1784   1682
13. Kłapciński, Janusz                      1702    3.0/7     2.87       1 1765   1715
14. Chudy, Franciszek                       1643    1.0/7     2.73     -25 1723   1414
15. Karpiak, Jerzy                          1575    1.0/7     1.75     -12 1767   1458
16. Wojda, Ignacy                           1046    2.0/7     0.56      21 1446   1288
17. Czyż, Artur                             1990    4.0/7     3.57       6 1982   2032
18. Serwadczak, Kazimierz                   1732    2.0/7     2.52      -7 1835   1677

Tabela kojarzeń i rezultatów
Nr Zawodnik              Feder Ro FIDE  1    2    3    4    5    6    7  

1  Świcarz, Maciej                     10:W  8:W  7:W  2:W  4:W  3:W  9:W
2  Stachowiak, Kamil                   12:W  9:W  3:W  1:L  6:W  5:W  4:W
3  Stecki, Witold                       6:W 11:W  2:L  5:W  9:W  1:L  7:W
4  Grossmann, Ryszard                  14:W  5:L 10:W  7:W  1:L  6:W  2:L
5  Babij, Robert                       17:W  4:W  9:D  3:L 13:W  2:L 10:D
6  Wilk, Grzegorz                       3:L 18:W  8:W 11:W  2:L  4:L 16:W
7  Czyż, Artur                         15:W 12:W  1:L  4:L 14:W 10:W  3:L
8  Kot, Jerzy                          13:W  1:L  6:L  9:L 17:W 15:W 12:W
9  Łakomiec, Kazximierz                18:W  2:L  5:D  8:W  3:L 13:W  1:L
10 Karnaś, Leszek                       1:L 17:W  4:L 12:W 15:W  7:L  5:D
11 Helaszek, Edward                    16:W  3:L 14:D  6:L 12:L 17:W 15:W
12 Nawrot, Ela                          2:L  7:L 16:W 10:L 11:W 18:W  8:L
13 Kłapciński, Janusz                   8:L 16:W 18:D 14:W  5:L  9:L 17:D
14 Nowak, Danuta                        4:L 15:W 11:D 13:L  7:L 16:L 18:W
15 Serwadczak, Kazimierz                7:L 14:L 17:W 18:W 10:L  8:L 11:L
16 Wojda, Ignacy                       11:L 13:L 12:L 17:D 18:D 14:W  6:L
17 Karpiak, Jerzy                       5:L 10:L 15:L 16:D  8:L 11:L 13:D
18 Chudy, Franciszek                    9:L  6:L 13:D 15:L 16:D 12:L 14:L

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław