Udany występ dolnośląskich szachistów na Mistrzostwach Makroregionalnych Młodzików; Dodatkowe powołania do rezerwy kadry młodzików

W zakończonych wczoraj w Lubniewicach Mistrzostwach Makroregionalnych Młodzików świetnie spisali się dolnośląscy szachiści!
Wśród dziewcząt:
1 miejsce zajęła Barbara Dadełło (KSz Polonia Wrocław),
2 miejsce zajęła Anna Krzyżosiak (KS AZS Politechnika Wrocławska),
3 miejsce zajęła Hanna Frej (MUKS MDK Śródmieście Wrocław).
Wśród chłopców:
1 miejsce zajął Jakub Chyży  (KSz Stilon Gorzów),
2 miejsce zajął Jakub Dołharz (KSz Polonia Wrocław),
3 miejsce zajął Cyprian Ziółkowski (KSz Polonia Wrocław).

Serwis turniejowy: Chłopcy | Dziewczęta |

Ogromnie mnie cieszy postawa dolnośląskich szachistów. Mimo tego, iż rozgrywki odbyły się w daleko oddalonych od nas Lubniewicach, to w grupie dziewcząt na 20 startujących szachistek aż 19 było z Dolnego Śląska. W tej grupie udało nam się zdobyć komplet punktów współzawodnictwa (16)! W grupie chłopców udział wzięło 18 Dolnoślązaków na 29 startujących (7 punktów współzawodnictwa). Łącznie udało nam się wywalczyć 23 punkty współzawodnictwa sportowego!
Jednocześnie informuję, iż zgodnie z naszym komunikatem: http://dzszach.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2254:mmm-lubniewice-14-16-06-2014-dodatkowe-powolania-do-kwm&catid=19:kadry-juniorow&Itemid=209, powołaliśmy do rezerwy kadry wojewódzkiej młodzików Patrycję Wilk (4 miejsce), Mikołaja Wieczorka (8 miejsce) oraz Katarzynę Tomaszek (5 miejsce).

Wszystkim uczestnikom dziękuję i gratuluję wyników!

Olga Lisowska

Wiceprezes d/s młodzieżowych

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław