Mistrzostwa Polski Juniorów w Szybkich i Błyskawicznych, Olsztyn 1-4.8.2013

Terminy zgłaszania, podróż.
Do dnia dzisiejszego wiemy, że  jedynie 9 osób potwierdziło chęć pojechania pociągiem do Olsztyna. MUKS MDK Śródmieście Wrocław ustnie zapewniło o wyjeździe 20 osób, natomiast MUKS MDK Fabryczna o 10. Do 9 lipca z Dolnego Ślaska na listach startowych widnieje jedynie 17 zawodników.  Bardzo bym prosiła o wzięcie pod uwagę faktu, że zgłoszenia przyjmowane są do 14 lipca.
O ile mamy świetnych zawodników zdobywających masę punktów na różnych imprezach o tyle mamy problem z terminowym zgłaszaniem. Proszę, nie zostawiajmy wszystkiego na ostatnią chwilę.
Zwracam się z ogromną prośbą do Klubów, trenerów, rodziców o zachowywanie terminów zawartych w komunikatach.
W poniedziałek mija ostateczny termin potwierdzenia naszej rezerwacji w PKP, więc bardzo proszę o informację kto jeszcze z tej formy transportu chce skorzystać. Po tym terminie już takiej możliwości nie będzie.
Przypominam również kadrowiczom, iż nieobecność na tych zawodach może skutkować zablokowaniem środków (z wyłączeniem młodzików do lat 10).
-- 

Pozdrawiam
Olga Lisowska

Osoby, które potwierdziły chęć pojechania pociągiem do Olsztyna (Agnieszka Bebel z Mamą, Zosia i Hania Frej z Tatą, Paweł Stankiewicz, Komil Khamidov, Szymon Kulaś oraz Przemek Piotrowski).

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław