Zaległości w opłatach ligowych - wpisowe i opłaty k-r w III i IV ligach seniorów

Rozgrywki ligowe zbliżają się do końca. Niestety wiele drużyn nie uregulowało należnych opłat: wpisowego i opłat klasyfikacyjno-rankingowych. Prosimy o niezwłoczne uregulowanie zaległości do 25 marca 2013 r. Brak opłat może niestety spowodować zgodnie z regulaminami lig różne konsekwencje, a w ostateczności nawet nie wysłanie ich wyników do oceny rankingowej PZSZACH i FIDE.

Wpłaty wyłącznie na konto Dolnośląskiego Związku Szachowego.

Informacje o zaległościach można uzyskać w biurze oraz u sędziów rozgrywek.

Zgodnie z regulaminami lig:

III Liga:

1.         Każda drużyna zgłoszona do mistrzostw jest obowiązana opłacić wpisowe oraz opłatę klasyfikacyjno-rankingową. Pieniądze należy wpłacać na konto Dolnośląskiego Związku Szachowego lub gotówką w terminie do 14.10.2012 r. po tym terminie wpisowe wzrasta o 20 PLN.

2.         Wpisowe do rozgrywek wraz z opłatą klasyfikacyjno-rankingową PZSzach za skład podstawowy wynosi (200+5x20) = 300 PLN. Ponadto obowiązuje opłata klasyfikacyjno-rankingowa PZSzach (20 PLN) za każdego zawodnika rezerwowego, który zagra przynajmniej jedną partię. Opłaty klasyfikacyjno-rankingowe za zawodników rezerwowych, należy wpłacać przed meczem, w którym zagra zawodnik rezerwowy.

IV Ligi:

1.         Każda drużyna zgłoszona do mistrzostw jest obowiązana opłacić wpisowe oraz opłatę klasyfikacyjno-rankingową. Należności należy wpłacać na konto Dolnośląskiego Związku Szachowego lub gotówką w terminie do 14.10.2012 r. po tym terminie wpisowe wzrasta o 20 PLN.

2.         Wpisowe do rozgrywek wynosi 110 zł, druga drużyna płaci wpisowe o połowę mniejsze (55 zł), trzecia i kolejne 25% wpisowego (27,5 zł). 

3.         Obowiązuje opłata klasyfikacyjno-rankingowa PZSzach (20 zł) za każdego zawodnika składu podstawowego, którą należy wpłacić na konto Dolnośląskiego Związku Szachowego lub wpłacić gotówką w kasie związku przed rozpoczęciem rozgrywek.
Ponadto obowiązuje opłata klasyfikacyjno-rankingowa PZSzach (20 zł) za każdego zawodnika rezerwowego, który zagra przynajmniej jedną partię.

Prezes DZSZACH