Strefa wrocławska - wyniki rozgrywek szkolnych

SZKOLNY  ZWIĄZEK  SPORTOWY  „DOLNY  ŚLĄSK”

50 – 529  Wrocław ,  ul. Borowska 1 – 3
fax /0-71/ 3673315, tel.3673316, 607 440125, 602 304950 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.dolnoslaski.szs.pl     Konto bankowe:  46 1020 5242 0000 2202 0019 8291
NIP 899-21-48-683           REGON 930420096
                                                        

KOMUNIKAT  KOŃCOWY
MISTRZOSTW SZKÓŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ W SZACHACH

 

            W dniach 22-24.02.2006 roku w Młodzieżowym Domu Kultury Wrocław Śródmieście odbyły się finały Igrzysk, Gimnazjady i Licealiady strefy wrocławskiej w szachach. W zawodach wzięło udział 50 zespołów szkolnych składających się z 3 chłopców na szachownicach I – III i jednej dziewczynki na IV szachownicy..

Wyniki turnieju szkół podstawowych

1.    SP 64 Wrocław      22 pkt

2.    SP 45 Wrocław      17

3.    SP 91 Wrocław      16,5

4.    SP 12 Wrocław      16

5.    SP 21 Wrocław      15.5

6.    SP 8 Oława            15,5

7.    SP 76 Wrocław      15

8.    SP 1 Syców            14,5

9.    SP 71 Wrocław      14,5

10.    SP 113 Wrocław  14

11.    SP Żmigród          14

12.    SP 63 Wrocław    13.5

13.    SP 50 Wrocław    12

14.    SP Prusice            12

15.    SP 43 Wrocław    11,5

16.    SP 3 Wrocław      10

17.    SP Twardogóra    9,5

18.    SP 6 Oleśnica       8,5

Zespoły, które awansowały do finału dolnośląskiego grały w składach :

SP 64  Oskar Wieczorek, Michał Kijaczko, Kamil Niziński, Beata Zapędzka, Rafał Linowski ( R )

SP 45  Krzysztof Kulczycki, Szymon Kulas, Piotr Miszczyk, Karolina Wąsik, Jarosław Ciszak (R)

Wyniki turnieju gimnazjów

1.    GM 13 Wrocław    25,5

2.    GM 49 Wrocław    21

3.    GM 3 Oława          20,5

4.    GM 21 Wrocław    15

5.    GM Żmigród           14,5

6.    GM 32 Wrocław    14,5

7.    GM 20 Wrocław    14

8.    GM 1 Wrocław      13,5

9.    GM 23 Wrocław    13,5

10.    GM 7 Wrocław    13

11.    GM 5 Wrocław    12,5

12.    GM 3 Oleśnica     12,5

13.    GM 2 Oława        12

14.    GM Malczyce       12

15.    GM 29 Wrocław  11

16.    GM 2 Oleśnica     11

17.    GM Prusice          8,5

18.    GM Czernica        7,5

Zespoły, które awansowały do finału dolnośląskiego grały w składach :

GM 13            Michał Walentukiewicz, Tomasz Januszewski, Piotr Mikołajczyk, Ela Nawrot,                                   Paweł Babijczuk (R)

GM 49            Jan Zyśko, Tomasz Żurawik, Paweł Wnęk, Anna Piekarska

Wyniki turnieju szkół ponadgimnazjalnych :

1.    LO Nr XIV Wrocław         21,5

2.    LO Nr XII Wrocław           17

3.    LO Nr III Wrocław            16

4.    LO Nr X Wrocław             13,5

5.    I LO Oleśnica                     13,5

6.    LO Syców                          12,5

7.    LO Nr II Wrocław             11,5

8.    ZSP Nr 1 Oława                10

9.    ZS Nr 4 Wrocław               10

10.    LO Wołów                       9,5

11.    LO Nr XIII Wrocław       9,5

12.    LO Nr VI Wrocław          9

13.    LO Nr XV Wrocław        7,5

14.    LO Nr VII Wrocław        7

Zespoły, które awansowały do finału dolnośląskiego grały w składach:

LO XIV - Jolanta Zawadzka (na I szachownicy), Michał Luch, Jarosław Gomułka, Lidia                               Zdziarska, Jan Dąbrowski (R)

LO XII - Robert Krzesaj, Marcin Stępień, Adam Kotkowski, Agnieszka Architek

Szkolny Związek Sportowy DOLNY ŚLĄSK serdecznie dziękuje Dyrekcji MDK Śródmieście oraz sędziom głównym turnieju panom: Krzysztofowi Krupie i Robertowi Korpalskiemu za pomoc w realizacji turnieju.

Finały dolnośląskie odbędą się 3 marca 2006 roku w MDK Śródmieście

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław