Turniej Mikołajkowy na Politechnice, 10.12.2005

Turniej Mikołajkowy, Stołówka Politechniki Wrocławskiej, 10.12.2005 - Round 7
List of Players

No  Name                        Intl Id      Rtg  Loc  Club                

1.  Mikołajczyk, Piotr          Gim 13       1992 1960 MUKS MDK Śródmieście
2.  Januszewski, Tomasz         Gim 13       1991 1921 MUKS MDK Śródmieście
3.  Lasota, Wiktor              SP 45        1994 1753 MUKS MDK Śródmieście
4.  Pulka, Tomasz               Gim 13       1992 1800 MUKS MDK Śródmieście
5.  Chmielewski, Jakub          SP Kiełczów  1996 1800 MUKS MDK Śródmieście
6.  Architek, Marcin            Gim 1        1991 1800 MUKS MDK Śródmieście
7.  Ratajczyk, Rafał            SP 12        1993 1800 MUKS MDK Śródmieście
8.  Kulaś, Szymon               SP 45        1997 1800 MUKS MDK Śródmieście
9.  Cheńska, Karolina           SP 36        1996 1600 MUKS MDK Śródmieście
10. Żyła, Agata                 SP 1         1996 1600 Dach-Bud Hetman     
11. Skomorowska-Chwastek, Maria Gim 20       1991 1600 MUKS MDK Śródmieście
12. Lachowicz, Judyta           SP 21        1997 1600 MUKS MDK Śródmieście
13. Piekarska, Anna             Gim 49       1991 1600 MUKS MDK Śródmieście
14. Lachowicz, Dominik          SP 21        1996 1600 MUKS MDK Śródmieście
15. Grochociński, Leszek        SP Pol-Niem  1994 1600 MUKS MDK Śródmieście
16. Grochocińska, Urszula       SP Pol-Niem  1996 1600 MUKS MDK Śródmieście
17. Paradowski, Konrad          Gim 32       1991 1400 MUKS MDK Śródmieście
18. Oleksik, Grzegorz           Salezjanie   1995 1400 MUKS MDK Śródmieście
19. Oszczanowski, Witold        SP 107       1996 1400 MUKS MDK Śródmieście
20. Wolska, Marta               SP 26        1994 1400 MDK Fabryczna       
21. Dzikowski, Michał           SP 21        1995 1400 MUKS MDK Śródmieście
22. Szmgielska, Anna            SP 84        1994 1400 MUKS MDK Śródmieście
23. Kopras, Sandra              SP 108       1995 1400 MUKS MDK Śródmieście
24. Struss, Katarzyna           SP 76        1996 1250 AZS Politechnika    
25. Szmigielska, Katarzyna      Gim 13       1992 1250 MUKS MDK Śródmieście
26. Markowski, Gabor            SP 12        1994 1200 MUKS MDK Śródmieście
27. Hądzlik, Mateusz            SP 1         1996 1200 MUKS MDK Śródmieście
28. Lachowicz, Krzysztof        SP 21        1997 1200 MUKS MDK Śródmieście
29. Walkowiak, Maciej           SP Kamieniec 1998 1200 MUKS MDK Śródmieście
30. Zajączkowski, Daniel        SP 118       1998 1000 MDK Fabryczna       
31. Łoś, Bartosz                SP 60        1995 1000 MUKS MDK Śródmieście

Standings

Place Name                        Rtg  Loc  Score M-Buch. Buch. Progr. Wins

  1   Januszewski, Tomasz         1991 1921 7        22.0  32.0   28.0    7
  2   Lasota, Wiktor              1994 1753 6        23.0  33.5   25.0    6
  3   Mikołajczyk, Piotr          1992 1960 5        24.0  34.0   23.0    5
  4   Kulaś, Szymon               1997 1800 5        20.5  29.5   21.0    5
  5   Chmielewski, Jakub          1996 1800 5        19.5  27.5   19.0    5
  6   Piekarska, Anna             1991 1600 4.5      22.0  29.5   20.5    4
  7   Pulka, Tomasz               1992 1800 4.5      21.5  31.5   20.5    4
  8   Cheńska, Karolina           1996 1600 4.5      19.0  27.5   17.0    4
  9   Grochocińska, Urszula       1996 1600 4        22.0  29.5   18.0    4
 10   Lachowicz, Judyta           1997 1600 4        20.0  28.5   18.0    4
 11   Lachowicz, Dominik          1996 1600 4        19.5  27.0   18.0    4
 12   Architek, Marcin            1991 1800 4        18.5  25.5   15.0    4
 13   Kopras, Sandra              1995 1400 4        18.0  24.5   13.0    4
 14   Ratajczyk, Rafał            1993 1800 4        17.5  26.0   17.0    4
 15   Paradowski, Konrad          1991 1400 4        16.5  25.0   14.0    4
 16   Dzikowski, Michał           1995 1400 3.5      19.5  25.5   15.0    3
 17   Skomorowska-Chwastek, Maria 1991 1600 3.5      15.5  21.5   13.5    3
 18   Oleksik, Grzegorz           1995 1400 3.5      14.5  21.0   12.5    3
 19   Oszczanowski, Witold        1996 1400 3        19.5  26.0   13.0    3
 20   Hądzlik, Mateusz            1996 1200 3        18.0  22.5   10.0    2
 21   Grochociński, Leszek        1994 1600 3        17.0  22.5   15.0    3
 22   Walkowiak, Maciej           1998 1200 3        17.0  22.5   11.0    3
 23   Wolska, Marta               1994 1400 3        14.0  20.5   11.0    3
 24   Żyła, Agata                 1996 1600 3        13.0  19.5   11.0    3
 25   Szmgielska, Anna            1994 1400 3        13.0  17.5   10.0    3
 26   Łoś, Bartosz                1995 1000 2        16.5  22.0   10.0    1
 27   Struss, Katarzyna           1996 1250 2        15.0  21.0    6.0    1
      Lachowicz, Krzysztof        1997 1200 2        15.0  21.0    6.0    1
 29   Szmigielska, Katarzyna      1992 1250 2        14.5  19.5    5.0    1
 30   Markowski, Gabor            1994 1200 2        14.5  19.0    6.0    1
 31   Zajączkowski, Daniel        1998 1000 1        15.5  21.0    6.0    0

Cross Table

No  Name                        Feder Rtg   1    2    3    4    5    6    7  

1.  Mikołajczyk, Piotr                1992 16:W 10:W  5:W  2:L 12:W  8:W  3:L
2.  Januszewski, Tomasz               1991 17:W  9:W  7:W  1:W  3:W 16:W  4:W
3.  Lasota, Wiktor                    1994 18:W 12:W  8:W  4:W  2:L 13:W  1:W
4.  Pulka, Tomasz                     1992 19:W 11:W 13:D  3:L  9:W 15:W  2:L
5.  Chmielewski, Jakub                1996 20:W 14:W  1:L 13:L 19:W 17:W 12:W
6.  Architek, Marcin                  1991 21:W 13:L 17:W 14:L 23:L 27:W 19:W
7.  Ratajczyk, Rafał                  1993 22:W 31:W  2:L 16:L 21:W 14:L 20:W
8.  Kulaś, Szymon                     1997 23:W 15:W  3:L 19:W 13:W  1:L 16:W
9.  Cheńska, Karolina                 1996 24:W  2:L 18:W 21:D  4:L 11:W 14:W
10. Żyła, Agata                       1996 25:W  1:L 19:L 23:L 28:W 29:L 26:W
11. Skomorowska-Chwastek, Maria       1991 26:W  4:L 21:L 27:W 18:D  9:L 25:W
12. Lachowicz, Judyta                 1997 27:W  3:L 29:W 15:W  1:L 23:W  5:L
13. Piekarska, Anna                   1991 28:W  6:W  4:D  5:W  8:L  3:L 21:W
14. Lachowicz, Dominik                1996 29:W  5:L 27:W  6:W 16:L  7:W  9:L
15. Grochociński, Leszek              1994 30:W  8:L 31:W 12:L 20:W  4:L 23:L
16. Grochocińska, Urszula             1996  1:L 23:W 30:W  7:W 14:W  2:L  8:L
17. Paradowski, Konrad                1991  2:L 24:W  6:L 31:W 22:W  5:L 29:W
18. Oleksik, Grzegorz                 1995  3:L 25:W  9:L 28:W 11:D 21:L 30:W
19. Oszczanowski, Witold              1996  4:L 26:W 10:W  8:L  5:L 22:W  6:L
20. Wolska, Marta                     1994  5:L 27:L 24:W 29:W 15:L 31:W  7:L
21. Dzikowski, Michał                 1995  6:L 28:W 11:W  9:D  7:L 18:W 13:L
22. Szmgielska, Anna                  1994  7:L 29:L 25:W 30:W 17:L 19:L 31:W
23. Kopras, Sandra                    1995  8:L 16:L 26:W 10:W  6:W 12:L 15:W
24. Struss, Katarzyna                 1996  9:L 17:L 20:L 25:W 29:L   :W 28:L
25. Szmigielska, Katarzyna            1992 10:L 18:L 22:L 24:L   :W 28:W 11:L
26. Markowski, Gabor                  1994 11:L 19:L 23:L   :W 31:L 30:W 10:L
27. Hądzlik, Mateusz                  1996 12:L 20:W 14:L 11:L 30:W  6:L   :W
28. Lachowicz, Krzysztof              1997 13:L 21:L   :W 18:L 10:L 25:L 24:W
29. Walkowiak, Maciej                 1998 14:L 22:W 12:L 20:L 24:W 10:W 17:L
30. Zajączkowski, Daniel              1998 15:L   :W 16:L 22:L 27:L 26:L 18:L
31. Łoś, Bartosz                      1995   :W  7:L 15:L 17:L 26:W 20:L 22:L

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław