X Jubileuszowy Indywidualny Mikołajkowy Turniej Szachowy Jaworzyna Śl.

Wyniki X Jubileuszowego Indywidualnego Mikołajkowego Turnieju Szachowego rozegranego w Jaworzynie Ślaskiej 3.12.2005

X Jubileuszowy Indywidualny Mikołajkowy Turniej Szachowy Jaworzyna Śl. 3.12.2005 - Rund 9
Lista startowa

No   Name                      Feder Loc Id Rtg  Loc  Title Club                         

1.   Żeberski, Jakub           POL          2384 2384       Prokonex Brzeg               
2.   Jasik, Krzysztof          POL          2343 2343       Prokonex Brzeg               
3.   Ustianovich, Nazar        UKR          2322 2322 fm    Lwów                         
4.   Kot, Jerzy                POL          2271 2271 fm    Polonia Wrocław              
5.   Markiewicz, Jacek         POL          2259 2259       HetMaN Szopienice            
6.   Stecki, Witold            POL          2242 2242       Zebra Jaworzyna Śl.          
7.   Nowak, Ryszard            POL          2224 2224       Polonia Wrocław              
8.   Kowalczuk, Wojciech       POL          2219 2219       Zebra Jaworzyna Śl.          
9.   Kubień, Jerzy             POL          2218 2218 fm    Prokonex Brzeg               
10.  Wawrowski, Zbigniew       POL          2205 2205       Hetman Wałbrzych             
11.  Łaszewicz, Paweł          POL          2193 2193       Zjednoczeni Ścinawka Śr.     
12.  Grossmann, Ryszard        POL          2189 2189 fm    Polonia Wrocław              
13.  Pankiewicz, Tomasz        POL          2178 2178       AZS Politechnika Wrocław     
14.  Gusarow, Mariusz          POL          2158 2158       Hetman Wałbrzych             
15.  Siembab, Bartosz          POL   L18    2155 2155       Zjednoczeni Ścinawka Śr.     
16.  Szumilas, Paweł           POL   L18    2149 2149       Miedź Legnica                
17.  Łada, Ireneusz            POL          2143 2143       Biofactor Polska             
18.  Helaszek, Edward          POL          2124 2124       Polonia Wrocław              
19.  Winter, Jacek             POL          2121 2121       Debiut Przedwojów            
20.  Nowak, Paweł              POL          2116 2116       WSB Wrocław                  
21.  Rychlik, Piotr            POL          2101 2101       Hetman Wałbrzych             
22.  Panbukczijan, Aris        POL          2075 2075       Hetman Wałbrzych             
23.  Niewiadomski, Jarosław    POL          2069 2069       Zebra Jaworzyna Śl.          
24.  Owocki, Jacek             POL          2065 2065       Zebra Jaworzyna Sl.          
25.  Piguła, Marek             POL   L14    2060 2060       El TUR Bogatynia             
26.  Lipień, Wieslaw           POL          2049 2049       Debiut Przedwojów            
27.  Kmiecik, Wojciech         POL          2042 2042       Debiut Przedwojów            
28.  Orzechowski, Grzegorz     POL          2035 2035       Wrocław                      
29.  Tusk, Kazimierz           POL          2029 2029       Hetman Wałbrzych             
30.  Zaręba, Radosław          POL   L18    2022 2022       MUKS MDK Śr. Wroclaw         
31.  Jurkowski, Marcin         POL          2017 2017       Debiut Przedwojów            
32.  Pyrzyński, Michał         POL   L16    2015 2015       Hetman Wałbrzych             
33.  Madera, Mateusz           POL   L18    2011 2011       Miedź Legnica                
34.  Słabicki, Andrzej         POL   L16    2003 2003       Sokół Nowa Ruda              
35.  Łasut, Łukasz             POL   L18    1989 1989       Zjednoczeni Ścinawka Śr.     
36.  Czyż, Artur               POL          1983 1983       WSB Wroclaw                  
37.  Rychlik, Hanna            POL          1982 1982       Hetman Wałbrzych             
38.  Zieliński, Zbigniew       POL          1981 1981       WOK En Wałbrzych             
39.  Szydełko, Kazimierz       POL          1977 1977       Zjednoczeni Ścinawka Śr.     
40.  Szumilas, Piotr           POL   L14    1974 1974       Miedź Legnica                
41.  Januszewski, Tomasz       POL   L14    1921 1921       MUKS MDK Śr. Wroclaw         
42.  Kmiecik, Emilia           POL          1851 1851       Debiut Przedwojów            
43.  Łasut, Paulina            POL   L16    1836 1836       Zjednoczeni Ścinawka Śr.     
44.  Szydełko, Marcin          POL   L12    1835 1835       Zjednoczeni Ścinawka Śr.     
45.  Walas, Aleksandra         POL   L18    1795 1795       Wielka Pieniawa Polanica Zdr.
46.  Oboron, Jerzy             POL               2000       Wroclaw                      
47.  Daleczko, Zbigniew        POL               1800       Hetman Wałbrzych             
48.  Dudek, Romuald            POL               1800       Dwie Wieże Dzierżoniów       
49.  Fortunka, Waldemar        POL               1800       Wałbrzych                    
50.  Jeske, Jerzy              POL               1800       WOK En Wałbrzych             
51.  Kaśków, Piotr             POL   L16         1800       Goniec Żarów                 
52.  Korzekwa, Marcin          POL               1800       Zebra Jaworzyna Śl.          
53.  Malec, Robert             POL   L12         1800       Miedź Legnica                
54.  Maślanka, Piotr           POL               1800       Legnica                      
55.  Nowak, Danuta             POL               1800       Polonia Wrocław              
56.  Pyrzyński, Marian         POL               1800       Hetman Wałbrzych             
57.  Terochin, Piotr           POL   L10         1800       Miedź Legnica                
58.  Tomaszewski, Adam         POL               1800       Wrocław                      
59.  Tymcio, Leszek            POL               1800       Dwie Wieże Dzierżoniów       
60.  Ulanicka, Aleksandra      POL   L18         1800       Zebra Jaworzyna Śl.          
61.  Woźniak, Bartosz          POL   L10         1800       Polonia Wroclaw              
62.  Wożniak, Grzegorz         POL               1800       Polonia Wrocław              
63.  Wymysłowski, Adam         POL               1800       WOK En Wałbrzych             
64.  Załęski, Mirosław         POL               1800       Hetman Wałbrzych             
65.  Zawadzki, Łukasz          POL               1800       Hetman Wałbrzych             
66.  Bieszczad, Dariusz        POL   L16         1600       Goniec Żarów                 
67.  Bieszczad, Michał         POL               1600       Goniec Żarów                 
68.  Czoch, Karol              POL   L10         1600       Zadrna Kamienna Góra         
69.  Gulik, Michał             POL   L12         1600       Dwie Wieże Dzierżoniów       
70.  Gulik, Paweł              POL   L14         1600       Dwie Wieże Dzierżoniów       
71.  Guziewicz, Marta          POL   L18         1600       Debiut Przedwojów            
72.  Kaszyńśki, Jan            POL               1600       Zebra Jaworzyna Śl.          
73.  Korzekwa, Artur           POL   L18         1600       Zebra Jaworzyna Sl.          
74.  Koszkul, Wojciech         POL               1600       Debiut Przedwojów            
75.  Kresa, Jarosław           POL               1600       Dwie Wieże Dzierżoniów       
76.  Łaszewicz, Magdalena      POL   L12         1600       Zjednoczeni Ścinawka Śr.     
77.  Malec, Tomasz             POL   L10         1600       Miedź Legnica                
78.  Szota, Arkadiusz          POL               1600       Dwie Wieże Dzierżoniów       
79.  Witko, Paweł              POL   L16         1600       Zebra Jaworzyna Sl.          
80.  Zgorzelski, Oskar         POL   L18         1600       Hetman Wałbrzych             
81.  Zmarzły, Aleksandra       POL   L12         1600       Baszta Wałbrzych             
82.  Borowski, Przemysław      POL   L10         1400       Goniec Żarów                 
83.  Janecki, Kamil            POL   L12         1400       Miedź Legnica                
84.  Listwan, Mateusz          POL   L12         1400       Dwie Wieże Dzierżoniów       
85.  Prędecki, Andrzej         POL               1400       Zebra Jaworzyna Śl.          
86.  Przybylski, Rafał         POL               1400       Strzegom                     
87.  Rak, Andrzej              POL               1400       Hetman Wałbrzych             
88.  Rogacki, Kamil            POL   L10         1400       Ogniwo Legnica               
89.  Szczudłowski, Grzegorz    POL   L12         1400       Zjednoczeni Ścinawka Śr.     
90.  Majdak, Agnieszka         POL   L14         1250       Zjednoczeni Ścinawka Śr.     
91.  Rogacka, Natalia          POL   L10         1250       Ogniwo Legnica               
92.  Michalak, Mateusz         POL   L12         1200       Goniec Żarów                 
93.  Nowak, Maksymilian        POL   L10         1200       Hetman Wałbrzych             
94.  Brzózka, Radosław         POL   L16         1000       Zebra Jawrozyna Śl.          
95.  Gaj, Zbigniew             POL               1000       Dwie Wieże Dzierżoniów       
96.  Jurków, Tomasz            POL   L16         1000       Goniec Wąsosz                
97.  Jurków, Janusz            POL   L14         1000       Goniec Wąsosz                
98.  Kiek, Kacper              POL   L10         1000       Hetman Wałbrzych             
99.  Kopyść, Paweł             POL   L10         1000       SP 2 Wałbrzych               
100. Kownacki, Przemysław      POL   L12         1000       Goniec Żarów                 
101. Markowski, Igor           POL   L12         1000       Hetman Wałbrzych             
102. Mrozik, Piotr             POL   L10         1000       Goniec Wąsosz                
103. Saliński, Przemysław      POL               1000       Dwie Wieże Dzierżoniów       
104. Skupin, Leszek            POL   L16         1000       Goniec Wąsosz                
105. Stelmasik, Bartosz        POL   L10         1000       SP 1 Jaworzyna Śl.           
106. Szczepankowski, Eugeniusz POL               1000       Zebra Jaworzyna Śl.          
107. Szczudłowska, Sylwia      POL   L14         1000       Zjednoczeni Ścinawka Śr.     
108. Poprawski, Jakub          POL   L14         1000       Goniec Wąsocz                
109. Urbaniak, Oskar           POL   L10         1000       Goniec Wąsosz                

Klasyfikacja Końcowa

Place Name                      Loc Id Loc  Club                          Score M-Buch. Buch. Progr. Wins

  1   Łaszewicz, Paweł                 2193 Zjednoczeni Ścinawka Śr.      8        40.5  52.0   39.0    8
  2   Nowak, Ryszard                   2224 Polonia Wrocław               7        41.5  54.0   39.0    6
  3   Grossmann, Ryszard               2189 Polonia Wrocław               7        40.5  51.0   36.0    6
  4   Stecki, Witold                   2242 Zebra Jaworzyna Śl.           7        36.5  46.5   31.0    6
  5   Niewiadomski, Jarosław           2069 Zebra Jaworzyna Śl.           6.5      44.0  55.0   38.5    6
  6   Rychlik, Piotr                   2101 Hetman Wałbrzych              6.5      41.5  53.5   37.0    5
  7   Ustianovich, Nazar               2322 Lwów                          6.5      40.0  51.0   36.0    5
  8   Kubień, Jerzy                    2218 Prokonex Brzeg                6.5      39.5  50.0   34.5    6
  9   Siembab, Bartosz          L18    2155 Zjednoczeni Ścinawka Śr.      6.5      39.5  50.0   34.5    5
 10   Jasik, Krzysztof                 2343 Prokonex Brzeg                6.5      39.0  51.0   32.5    6
 11   Markiewicz, Jacek                2259 HetMaN Szopienice             6.5      38.0  50.0   34.5    5
 12   Żeberski, Jakub                  2384 Prokonex Brzeg                6.5      36.5  46.5   30.5    6
 13   Szumilas, Paweł           L18    2149 Miedź Legnica                 6.5      36.0  46.5   32.0    5
 14   Łada, Ireneusz                   2143 Biofactor Polska              6        41.0  53.0   35.5    5
 15   Jurkowski, Marcin                2017 Debiut Przedwojów             6        39.5  50.0   32.0    6
 16   Kowalczuk, Wojciech              2219 Zebra Jaworzyna Śl.           6        37.5  48.0   32.0    6
 17   Wawrowski, Zbigniew              2205 Hetman Wałbrzych              6        37.5  48.0   31.5    4
 18   Łasut, Łukasz             L18    1989 Zjednoczeni Ścinawka Śr.      6        36.5  46.5   30.5    5
 19   Nowak, Paweł                     2116 WSB Wrocław                   6        36.0  47.0   30.0    4
 20   Lipień, Wieslaw                  2049 Debiut Przedwojów             6        35.0  46.0   31.0    6
 21   Zaręba, Radosław          L18    2022 MUKS MDK Śr. Wroclaw          6        35.0  45.0   29.0    6
 22   Pyrzyński, Michał         L16    2015 Hetman Wałbrzych              6        33.0  41.5   28.0    6
 23   Orzechowski, Grzegorz            2035 Wrocław                       5.5      39.0  50.0   30.5    5
 24   Szydełko, Kazimierz              1977 Zjednoczeni Ścinawka Śr.      5.5      39.0  48.5   30.5    4
 25   Kot, Jerzy                       2271 Polonia Wrocław               5.5      38.5  49.5   28.5    5
 26   Pankiewicz, Tomasz               2178 AZS Politechnika Wrocław      5.5      37.0  47.5   32.0    5
 27   Madera, Mateusz           L18    2011 Miedź Legnica                 5.5      37.0  47.5   29.5    3
 28   Tusk, Kazimierz                  2029 Hetman Wałbrzych              5.5      36.5  45.5   30.5    5
 29   Helaszek, Edward                 2124 Polonia Wrocław               5.5      36.0  47.0   30.5    5
 30   Słabicki, Andrzej         L16    2003 Sokół Nowa Ruda               5.5      35.0  45.0   26.0    5
 31   Owocki, Jacek                    2065 Zebra Jaworzyna Sl.           5.5      31.0  41.5   27.0    5
 32   Winter, Jacek                    2121 Debiut Przedwojów             5.5      30.5  39.5   23.0    5
 33   Panbukczijan, Aris               2075 Hetman Wałbrzych              5        40.0  51.0   31.0    3
 34   Jeske, Jerzy                     1800 WOK En Wałbrzych              5        38.5  48.0   28.0    5
 35   Kmiecik, Wojciech                2042 Debiut Przedwojów             5        37.5  48.5   30.0    4
 36   Piguła, Marek             L14    2060 El TUR Bogatynia              5        37.0  47.0   29.0    4
 37   Rychlik, Hanna                   1982 Hetman Wałbrzych              5        36.5  46.5   27.0    4
 38   Czyż, Artur                      1983 WSB Wroclaw                   5        36.0  45.0   27.0    5
 39   Tomaszewski, Adam                1800 Wrocław                       5        36.0  45.0   22.0    5
 40   Gusarow, Mariusz                 2158 Hetman Wałbrzych              5        36.0  44.5   29.5    4
 41   Prędecki, Andrzej                1400 Zebra Jaworzyna Śl.           5        35.5  47.5   26.0    5
 42   Kmiecik, Emilia                  1851 Debiut Przedwojów             5        35.5  45.0   27.0    5
 43   Oboron, Jerzy                    2000 Wroclaw                       5        35.0  43.0   27.0    5
 44   Fortunka, Waldemar               1800 Wałbrzych                     5        33.0  42.5   24.0    5
 45   Dudek, Romuald                   1800 Dwie Wieże Dzierżoniów        5        33.0  40.5   25.0    5
 46   Szumilas, Piotr           L14    1974 Miedź Legnica                 5        32.5  41.0   26.5    4
 47   Szydełko, Marcin          L12    1835 Zjednoczeni Ścinawka Śr.      5        29.0  37.5   23.0    5
 48   Korzekwa, Artur           L18    1600 Zebra Jaworzyna Sl.           5        28.5  36.0   20.0    5
 49   Kaszyńśki, Jan                   1600 Zebra Jaworzyna Śl.           5        26.5  34.5   20.0    5
 50   Gulik, Paweł              L14    1600 Dwie Wieże Dzierżoniów        5        26.0  35.0   20.0    5
 51   Łasut, Paulina            L16    1836 Zjednoczeni Ścinawka Śr.      4.5      36.0  46.0   26.5    3
 52   Kaśków, Piotr             L16    1800 Goniec Żarów                  4.5      36.0  44.0   25.5    4
 53   Walas, Aleksandra         L18    1795 Wielka Pieniawa Polanica Zdr. 4.5      35.5  43.0   24.0    4
 54   Zawadzki, Łukasz                 1800 Hetman Wałbrzych              4.5      34.5  45.0   23.0    4
 55   Koszkul, Wojciech                1600 Debiut Przedwojów             4.5      34.5  41.0   24.0    4
 56   Korzekwa, Marcin                 1800 Zebra Jaworzyna Śl.           4.5      32.5  41.0   25.0    4
 57   Januszewski, Tomasz       L14    1921 MUKS MDK Śr. Wroclaw          4.5      32.0  41.5   23.5    4
 58   Załęski, Mirosław                1800 Hetman Wałbrzych              4.5      32.0  40.5   23.0    4
 59   Zieliński, Zbigniew              1981 WOK En Wałbrzych              4.5      31.5  42.5   23.0    4
 60   Woźniak, Bartosz          L10    1800 Polonia Wroclaw               4.5      30.0  39.5   22.5    4
 61   Łaszewicz, Magdalena      L12    1600 Zjednoczeni Ścinawka Śr.      4.5      28.5  35.5   19.5    4
 62   Zmarzły, Aleksandra       L12    1600 Baszta Wałbrzych              4.5      28.0  35.0   19.0    2
 63   Ulanicka, Aleksandra      L18    1800 Zebra Jaworzyna Śl.           4.5      27.5  37.0   19.5    4
 64   Daleczko, Zbigniew               1800 Hetman Wałbrzych              4        34.0  43.0   23.5    3
 65   Nowak, Danuta                    1800 Polonia Wrocław               4        33.0  42.0   22.0    4
 66   Wymysłowski, Adam                1800 WOK En Wałbrzych              4        32.5  42.0   21.0    4
 67   Saliński, Przemysław             1000 Dwie Wieże Dzierżoniów        4        32.0  41.5   20.0    4
 68   Tymcio, Leszek                   1800 Dwie Wieże Dzierżoniów        4        31.5  41.0   19.5    3
 69   Gulik, Michał             L12    1600 Dwie Wieże Dzierżoniów        4        31.0  40.0   21.0    4
 70   Bieszczad, Dariusz        L16    1600 Goniec Żarów                  4        30.5  40.5   20.0    4
 71   Pyrzyński, Marian                1800 Hetman Wałbrzych              4        30.5  40.0   16.5    3
 72   Wożniak, Grzegorz                1800 Polonia Wrocław               4        30.5  39.5   19.5    3
 73   Terochin, Piotr           L10    1800 Miedź Legnica                 4        30.0  39.5   17.0    3
 74   Kresa, Jarosław                  1600 Dwie Wieże Dzierżoniów        4        30.0  38.5   20.0    4
 75   Guziewicz, Marta          L18    1600 Debiut Przedwojów             4        29.0  38.0   19.0    4
 76   Maślanka, Piotr                  1800 Legnica                       4        28.5  36.5   23.5    3
 77   Szota, Arkadiusz                 1600 Dwie Wieże Dzierżoniów        4        28.5  35.5   18.0    4
 78   Malec, Robert             L12    1800 Miedź Legnica                 4        28.0  36.0   20.0    4
 79   Malec, Tomasz             L10    1600 Miedź Legnica                 4        28.0  35.5   17.0    3
 80   Zgorzelski, Oskar         L18    1600 Hetman Wałbrzych              4        27.0  35.0   16.5    3
 81   Jurków, Janusz            L14    1000 Goniec Wąsosz                 3.5      31.5  41.5   17.5    3
 82   Bieszczad, Michał                1600 Goniec Żarów                  3.5      31.0  40.0   19.0    3
 83   Listwan, Mateusz          L12    1400 Dwie Wieże Dzierżoniów        3.5      27.5  36.0   17.0    3
 84   Witko, Paweł              L16    1600 Zebra Jaworzyna Sl.           3.5      27.5  35.5   16.5    3
 85   Szczepankowski, Eugeniusz        1000 Zebra Jaworzyna Śl.           3.5      26.0  32.5   13.0    3
 86   Rak, Andrzej                     1400 Hetman Wałbrzych              3.5      25.0  32.0   17.5    3
 87   Markowski, Igor           L12    1000 Hetman Wałbrzych              3.5      21.5  26.5    8.5    2
 88   Poprawski, Jakub          L14    1000 Goniec Wąsocz                 3        28.0  35.5   15.0    2
 89   Janecki, Kamil            L12    1400 Miedź Legnica                 3        27.5  35.0   15.0    3
 90   Rogacki, Kamil            L10    1400 Ogniwo Legnica                3        25.0  31.0   15.0    3
 91   Szczudłowski, Grzegorz    L12    1400 Zjednoczeni Ścinawka Śr.      3        24.5  31.5   15.0    3
 92   Nowak, Maksymilian        L10    1200 Hetman Wałbrzych              3        24.5  31.5   12.0    3
 93   Borowski, Przemysław      L10    1400 Goniec Żarów                  3        24.5  31.0   13.0    3
 94   Rogacka, Natalia          L10    1250 Ogniwo Legnica                3        24.5  30.5   12.0    3
 95   Gaj, Zbigniew                    1000 Dwie Wieże Dzierżoniów        3        24.0  30.0   12.0    3
 96   Michalak, Mateusz         L12    1200 Goniec Żarów                  3        23.5  29.0   13.0    3
 97   Jurków, Tomasz            L16    1000 Goniec Wąsosz                 3        23.0  30.0   12.0    3
 98   Skupin, Leszek            L16    1000 Goniec Wąsosz                 3        22.5  29.5   11.0    3
 99   Kiek, Kacper              L10    1000 Hetman Wałbrzych              3        22.5  28.0    7.0    2
 100  Majdak, Agnieszka         L14    1250 Zjednoczeni Ścinawka Śr.      2.5      24.5  31.5   11.5    2
 101  Urbaniak, Oskar           L10    1000 Goniec Wąsosz                 2.5      24.5  31.0   12.0    1
 102  Brzózka, Radosław         L16    1000 Zebra Jawrozyna Śl.           2.5      23.0  28.5   11.0    2
 103  Szczudłowska, Sylwia      L14    1000 Zjednoczeni Ścinawka Śr.      2.5      22.5  28.0   10.5    1
 104  Czoch, Karol              L10    1600 Zadrna Kamienna Góra          2        25.0  34.0   13.0    2
 105  Stelmasik, Bartosz        L10    1000 SP 1 Jaworzyna Śl.            2        23.5  28.5    9.0    1
 106  Mrozik, Piotr             L10    1000 Goniec Wąsosz                 2        23.0  30.0    8.0    0
 107  Kownacki, Przemysław      L12    1000 Goniec Żarów                  2        22.0  29.0    9.0    2
 108  Przybylski, Rafał                1400 Strzegom                      1        19.0  26.0    6.0    1
 109  Kopyść, Paweł             L10    1000 SP 2 Wałbrzych                0.5      20.5  26.5    2.5    0

Tabela turniejowa

No   Name                      Loc  Total   1     2     3     4     5     6     7     8     9  

1.   Żeberski, Jakub           2384 6.5    55:W  30:L  57:W  36:W  20:D  22:L  85:W  24:W   8:W
2.   Jasik, Krzysztof          2343 6.5    56:W  31:W  23:L  37:W  29:W  11:L  28:D  50:W  39:W
3.   Ustianovich, Nazar        2322 6.5    57:W  32:W  25:D  22:D  26:W  14:W  23:W   7:L  15:D
4.   Kot, Jerzy                2271 5.5    58:L   6:W  63:W  40:W  22:D  35:L  34:W  29:W  16:L
5.   Markiewicz, Jacek         2259 6.5    59:D 103:W  45:W  39:W  15:D  18:W  11:L  22:W  12:D
6.   Stecki, Witold            2242 7      60:D   4:L  97:W  45:W  34:W  20:W  22:D  18:W  23:W
7.   Nowak, Ryszard            2224 7      61:W  34:W  26:W  17:D  27:W  21:D  31:W   3:W  11:L
8.   Kowalczuk, Wojciech       2219 6      62:W  33:L  58:W  41:W  28:W  31:L  36:W  26:W   1:L
9.   Kubień, Jerzy             2218 6.5    63:W  36:W  27:L  42:W  30:W  15:W  21:D  23:L  28:W
10.  Wawrowski, Zbigniew       2205 6      64:W  35:W  29:D  43:D  31:L  46:W  33:D  37:W  17:D
11.  Łaszewicz, Paweł          2193 8      65:W  38:W  28:W  21:L  85:W   2:W   5:W  17:W   7:W
12.  Grossmann, Ryszard        2189 7      66:W  37:W  33:W  23:L  35:D  29:W  13:W  21:W   5:D
13.  Pankiewicz, Tomasz        2178 5.5    67:W  40:W  30:W  27:D  17:L  25:W  12:L  28:L  38:W
14.  Gusarow, Mariusz          2158 5      68:W  39:L  62:W  44:W  43:W   3:L  37:D  33:D  21:L
15.  Siembab, Bartosz          2155 6.5    69:W  42:W  39:D  25:W   5:D   9:L  49:W  31:W   3:D
16.  Szumilas, Paweł           2149 6.5    70:W  41:W  43:D  29:L  32:W  27:D  39:D  25:W   4:W
17.  Łada, Ireneusz            2143 6      71:W  44:W  46:W   7:D  13:W  23:L  35:W  11:L  10:D
18.  Helaszek, Edward          2124 5.5    72:W  43:L  64:W  46:W  47:W   5:L  42:W   6:L  33:D
19.  Winter, Jacek             2121 5.5    73:W  46:L  65:L  59:D  57:W  34:L  97:W  67:W  52:W
20.  Nowak, Paweł              2116 6      74:W  45:D  47:D  48:W   1:D   6:L  43:W  35:D  36:W
21.  Rychlik, Piotr            2101 6.5    75:W  48:W  51:W  11:W  23:D   7:D   9:D  12:L  14:W
22.  Panbukczijan, Aris        2075 5      76:W  47:D  60:W   3:D   4:D   1:W   6:D   5:L  35:L
23.  Niewiadomski, Jarosław    2069 6.5    77:W  50:W   2:W  12:W  21:D  17:W   3:L   9:W   6:L
24.  Owocki, Jacek             2065 5.5    78:W  51:L  66:W  47:L  58:W  43:D  74:W   1:L  64:W
25.  Piguła, Marek             2060 5      79:W  52:W   3:D  15:L  74:W  13:L  64:W  16:L  37:D
26.  Lipień, Wieslaw           2049 6      80:W  53:W   7:L  50:W   3:L  47:W  61:W   8:L  40:W
27.  Kmiecik, Wojciech         2042 5      81:W  54:W   9:W  13:D   7:L  16:D  50:L  39:L  63:W
28.  Orzechowski, Grzegorz     2035 5.5    82:W  58:W  11:L  51:W   8:L  48:W   2:D  13:W   9:L
29.  Tusk, Kazimierz           2029 5.5    83:W 109:W  10:D  16:W   2:L  12:L  45:W   4:L  65:W
30.  Zaręba, Radosław          2022 6      84:W   1:W  13:L  54:W   9:L  49:L  55:W  48:W  42:W
31.  Jurkowski, Marcin         2017 6      85:W   2:L  67:W  52:W  10:W   8:W   7:L  15:L  50:W
32.  Pyrzyński, Michał         2015 6      86:W   3:L  68:W  55:W  16:L  50:L  58:W  49:W  46:W
33.  Madera, Mateusz           2011 5.5    87:W   8:W  12:L  65:D  39:D  51:W  10:D  14:D  18:D
34.  Słabicki, Andrzej         2003 5.5    88:W   7:L  69:W  74:D   6:L  19:W   4:L  63:W  45:W
35.  Łasut, Łukasz             1989 6      89:W  10:L  71:W 103:W  12:D   4:W  17:L  20:D  22:W
36.  Czyż, Artur               1983 5      90:W   9:L  70:W   1:L  62:W  54:W   8:L  51:W  20:L
37.  Rychlik, Hanna            1982 5      91:W  12:L  73:W   2:L  65:W  52:W  14:D  10:L  25:D
38.  Zieliński, Zbigniew       1981 4.5    92:W  11:L  74:L  78:W  64:L  76:W  66:W  52:D  13:L
39.  Szydełko, Kazimierz       1977 5.5    93:W  14:W  15:D   5:L  33:D  55:W  16:D  27:W   2:L
40.  Szumilas, Piotr           1974 5      94:W  13:L  75:W   4:L  66:W  64:D  41:D  61:W  26:L
41.  Januszewski, Tomasz       1921 4.5    95:W  16:L  77:W   8:L  59:W  85:L  40:D  65:L  84:W
42.  Kmiecik, Emilia           1851 5      96:W  15:L  76:W   9:L  69:W  75:W  18:L  85:W  30:L
43.  Łasut, Paulina            1836 4.5    97:W  18:W  16:D  10:D  14:L  24:D  20:L  74:L  87:W
44.  Szydełko, Marcin          1835 5      98:W  17:L  78:W  14:L  61:L  79:W  69:L  75:W  66:W
45.  Walas, Aleksandra         1795 4.5    99:W  20:D   5:L   6:L  76:W  53:W  29:L  84:W  34:L
46.  Oboron, Jerzy             2000 5     100:W  19:W  17:L  18:L  63:W  10:L  59:W  69:W  32:L
47.  Daleczko, Zbigniew        1800 4     101:W  22:D  20:D  24:W  18:L  26:L  63:L  73:L  83:W
48.  Dudek, Romuald            1800 5     102:W  21:L  79:W  20:L  67:W  28:L  71:W  30:L  74:W
49.  Fortunka, Waldemar        1800 5     103:L  83:W  85:L  77:W  71:W  30:W  15:L  32:L  69:W
50.  Jeske, Jerzy              1800 5     104:W  23:L  80:W  26:L  73:W  32:W  27:W   2:L  31:L
51.  Kaśków, Piotr             1800 4.5   105:W  24:W  21:L  28:L  70:W  33:L  72:W  36:L  76:D
52.  Korzekwa, Marcin          1800 4.5   106:W  25:L  86:W  31:L  72:W  37:L  75:W  38:D  19:L
53.  Malec, Robert             1800 4     107:W  26:L 103:L  79:W  75:L  45:L  89:W  77:W  70:L
54.  Maślanka, Piotr           1800 4     108:W  27:L 109:W  30:L  89:W  36:L  87:D  81:D  72:L
55.  Nowak, Danuta             1800 4       1:L  82:W 108:W  32:L 103:W  39:L  30:L  79:W  73:L
56.  Pyrzyński, Marian         1800 4       2:L  85:L  81:D 106:W  60:W  61:L  65:L  57:D  88:W
57.  Terochin, Piotr           1800 4       3:L  84:W   1:L  80:D  19:L  96:W  67:L  56:D  89:W
58.  Tomaszewski, Adam         1800 5       4:W  28:L   8:L  81:W  24:L  73:W  32:L  83:W  78:W
59.  Tymcio, Leszek            1800 4       5:D  60:L 106:W  19:D  41:L  78:W  46:L  76:L  91:W
60.  Ulanicka, Aleksandra      1800 4.5     6:D  59:W  22:L  85:L  56:L  90:W  84:L  94:W  67:W
61.  Woźniak, Bartosz          1800 4.5     7:L  86:L  94:W  82:W  44:W  56:W  26:L  40:L  81:D
62.  Wożniak, Grzegorz         1800 4       8:L  87:W  14:L  83:W  36:L  81:D  77:D  97:W  85:L
63.  Wymysłowski, Adam         1800 4       9:L  88:W   4:L  84:W  46:L  80:W  47:W  34:L  27:L
64.  Załęski, Mirosław         1800 4.5    10:L  89:W  18:L  86:W  38:W  40:D  25:L  87:W  24:L
65.  Zawadzki, Łukasz          1800 4.5    11:L  90:W  19:W  33:D  37:L  74:L  56:W  41:W  29:L
66.  Bieszczad, Dariusz        1600 4      12:L  91:W  24:L  87:W  40:L  83:W  38:L 103:W  44:L
67.  Bieszczad, Michał         1600 3.5    13:L  92:W  31:L  88:W  48:L  84:D  57:W  19:L  60:L
68.  Czoch, Karol              1600 2      14:L  93:W  32:L  89:L  92:W  87:L  81:L  95:L 104:L
69.  Gulik, Michał             1600 4      15:L  94:W  34:L  90:W  42:L  89:W  44:W  46:L  49:L
70.  Gulik, Paweł              1600 5      16:L  95:W  36:L  92:W  51:L  97:L  91:W 108:W  53:W
71.  Guziewicz, Marta          1600 4      17:L  96:W  35:L 104:W  49:L  88:W  48:L  78:L  92:W
72.  Kaszyńśki, Jan            1600 5      18:L  97:L  93:W 108:W  52:L 103:W  51:L  88:W  54:W
73.  Korzekwa, Artur           1600 5      19:L  98:W  37:L 107:W  50:L  58:L  92:W  47:W  55:W
74.  Koszkul, Wojciech         1600 4.5    20:L  99:W  38:W  34:D  25:L  65:W  24:L  43:W  48:L
75.  Kresa, Jarosław           1600 4      21:L 100:W  40:L  97:W  53:W  42:L  52:L  44:L  93:W
76.  Łaszewicz, Magdalena      1600 4.5    22:L 101:W  42:L 109:W  45:L  38:L  93:W  59:W  51:D
77.  Malec, Tomasz             1600 4      23:L 102:W  41:L  49:L  80:D 106:W  62:D  53:L  95:W
78.  Szota, Arkadiusz          1600 4      24:L 105:W  44:L  38:L  93:W  59:L  95:W  71:W  58:L
79.  Witko, Paweł              1600 3.5    25:L 104:W  48:L  53:L  95:W  44:L  96:W  55:L  97:D
80.  Zgorzelski, Oskar         1600 4      26:L 107:W  50:L  57:D  77:D  63:L 103:L 106:W 108:W
81.  Zmarzły, Aleksandra       1600 4.5    27:L 106:D  56:D  58:L  91:W  62:D  68:W  54:D  61:D
82.  Borowski, Przemysław      1400 3      28:L  55:L  95:W  61:L  97:L 102:W 108:L  96:W 103:L
83.  Janecki, Kamil            1400 3      29:L  49:L  96:W  62:L  94:W  66:L 100:W  58:L  47:L
84.  Listwan, Mateusz          1400 3.5    30:L  57:L  98:W  63:L 108:W  67:D  60:W  45:L  41:L
85.  Prędecki, Andrzej         1400 5      31:L  56:W  49:W  60:W  11:L  41:W   1:L  42:L  62:W
86.  Przybylski, Rafał         1400 1      32:L  61:W  52:L  64:L  96:L 108:L 102:-    :     : 
87.  Rak, Andrzej              1400 3.5    33:L  62:L 100:W  66:L 105:W  68:W  54:D  64:L  43:L
88.  Rogacki, Kamil            1400 3      34:L  63:L  99:W  67:L 109:W  71:L  90:W  72:L  56:L
89.  Szczudłowski, Grzegorz    1400 3      35:L  64:L 102:W  68:W  54:L  69:L  53:L 100:W  57:L
90.  Majdak, Agnieszka         1250 2.5    36:L  65:L 101:W  69:L 107:D  60:L  88:L 109:W 106:L
91.  Rogacka, Natalia          1250 3      37:L  66:L 104:L  98:W  81:L 105:W  70:L 102:W  59:L
92.  Michalak, Mateusz         1200 3      38:L  67:L 105:W  70:L  68:L  99:W  73:L 104:W  71:L
93.  Nowak, Maksymilian        1200 3      39:L  68:L  72:L 100:W  78:L 104:W  76:L 105:W  75:L
94.  Brzózka, Radosław         1000 2.5    40:L  69:L  61:L  99:W  83:L 109:D 107:W  60:L 101:L
95.  Gaj, Zbigniew             1000 3      41:L  70:L  82:L 102:W  79:L 101:W  78:L  68:W  77:L
96.  Jurków, Tomasz            1000 3      42:L  71:L  83:L 101:W  86:W  57:L  79:L  82:L 100:W
97.  Jurków, Janusz            1000 3.5    43:L  72:W   6:L  75:L  82:W  70:W  19:L  62:L  79:D
98.  Kiek, Kacper              1000 3      44:L  73:L  84:L  91:L 100:L    :W 104:L  99:W 105:W
99.  Kopyść, Paweł             1000 .5     45:L  74:L  88:L  94:L 101:D  92:L 105:L  98:L 107:L
100. Kownacki, Przemysław      1000 2      46:L  75:L  87:L  93:L  98:W 107:W  83:L  89:L  96:L
101. Markowski, Igor           1000 3.5    47:L  76:L  90:L  96:L  99:D  95:L    :W 107:W  94:W
102. Mrozik, Piotr             1000 2      48:L  77:L  89:L  95:L    :W  82:L  86:+  91:L 109:L
103. Saliński, Przemysław      1000 4      49:W   5:L  53:W  35:L  55:L  72:L  80:W  66:L  82:W
104. Skupin, Leszek            1000 3      50:L  79:L  91:W  71:L 106:L  93:L  98:W  92:L  68:W
105. Stelmasik, Bartosz        1000 2      51:L  78:L  92:L    :W  87:L  91:L  99:W  93:L  98:L
106. Szczepankowski, Eugeniusz 1000 3.5    52:L  81:D  59:L  56:L 104:W  77:L 109:W  80:L  90:W
107. Szczudłowska, Sylwia      1000 2.5    53:L  80:L    :W  73:L  90:D 100:L  94:L 101:L  99:W
108. Poprawski, Jakub          1000 3      54:L    :W  55:L  72:L  84:L  86:W  82:W  70:L  80:L
109. Urbaniak, Oskar           1000 2.5      :W  29:L  54:L  76:L  88:L  94:D 106:L  90:L 102:W

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław