anderssen2017

Wrocławska Olimpiada Młodzieży w szachach 19-20.05.2012 - wyniki

Wrocławska Olimpiada Młodzieży w szachach - Grupa A (do lat 14)

Wrocław 2012-05-19/2012-05-20
Tempo gry: P'60
Sędzia: FA Aleksander Sokólski

Wyniki - runda 7


M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog. Ruz Norma
1 II+ SERNECKI, Franciszek 1577 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 6,5 23,00 31,00 6 25,0 2000  
2 II SĘKOWSKA, Helena 1457 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5,5 19,00 26,50 5 20,0 1750  
3 II NOWAKOWSKI, Artur 1670 1800 KSz Polonia Wrocław 5,0 21,00 30,50 5 22,0 1825  
4 II MOLENDA, Mikołaj 1386 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5,0 18,50 27,00 5 19,0 1700  
5 I FREJ, Zofia 1569 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4,5 23,00 32,50 4 23,0 1725  
6 II KOROLEWICZ, Paweł 0 1800 KSz Polonia Wrocław 4,5 20,50 30,00 4 18,0 1675  
7 III CHĘCIŃSKI, Mateusz 0 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4,5 20,00 28,50 4 20,0 1675  
8 III NIEWIEJSKI, Patryk 0 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4,5 20,00 28,50 4 18,0 1650  
9 II MASTALARZ, Józef 0 1800 KSz Polonia Wrocław 4,0 18,00 26,00 4 18,0 1600  
10 III PIETRUŚ, Tomasz 0 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4,0 17,00 24,00 4 16,0 1463  
11 III ZIEMIĘCKI, Dawid 0 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4,0 15,50 23,00 4 16,0 1500  
12 IV BARTMAŃSKI, Michał 0 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4,0 14,00 20,50 4 12,0 1450  
13 III KRASZEWSKA, Barbara 0 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,0 22,00 27,50 3 17,0 1550  
14 IV GOŁDA, Konstanty 0 1400 KSz Polonia Wrocław 3,0 20,50 29,50 3 15,0 1513  
15 III SMOLNICKA, Agnieszka 0 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,0 17,00 24,00 3 13,0 1415  
16 IV POPIEL, Krzysztof 0 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,0 16,50 23,50 3 12,0 1338  
17 III BUGAJ, Weronika 0 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,0 16,50 23,50 3 10,0 1325  
18 IV JABŁONKA, Szymon 0 1400 KS AZS Politechnika Wrocławska 3,0 16,00 23,50 3 11,0 1350  
19 V STRASBURGER, Franciszek 0 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,0 15,50 21,00 3 10,0 1300 IV
20 V GRZEGORZEWSKI, Jacek 0 1200 MDK im. M.Kopernika Wrocław 3,0 14,00 18,50 3 8,0 1275  
21 V MERWIŃSKI, Jan 0 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2,0 19,00 27,00 2 10,0 1300 IV
22 V SURMA, Bartłomiej 0 1200 KS AZS Politechnika Wrocławska 2,0 16,00 20,50 2 9,0 1175  
23 V MATYKIEWICZ, Julia 0 1100 MDK im. M.Kopernika Wrocław 2,0 14,00 18,00 2 9,0 1186 IV
24   CAŁKA, Grzegorz 0 1000 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 2,0 14,00 17,50 2 6,0 1075 V
25 V TRZCINOWICZ, Filip 0 1200 KS AZS Politechnika Wrocławska 2,0 13,50 17,50 2 4,0 1088  
26   SKOCZYLAS, Adrian 0 1000 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 0,0 12,50 17,50 0 0,0 813  
 

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.21) © A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Właściciel: FA Aleksander Sokólski

 

Wrocławska Olimpiada Młodzieży w szachach - Grupa B (do lat 11)

Wrocław 2012-05-19/2012-05-20
Tempo gry: P'60
Sędzia: FA Aleksander Sokólski

Wyniki - runda 7


M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog. Ruz Norma
1 II TOKARZ, Krzysztof 1464 1800 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 6,0 22,00 31,00 5 24,0 1775  
2 III NOWAK, Kacper 0 1600 KSz Polonia Wrocław 5,5 20,00 28,50 5 21,5 1625  
3 IV KLĘK, Mikołaj 0 1400 KSz Polonia Wrocław 5,0 22,50 30,50 3 22,0 1625 III
4 III DYTMAN, Radosław 0 1600 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 5,0 19,50 28,00 4 20,5 1475  
5 III BARAN, Mateusz 0 1600 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4,5 21,50 29,50 4 22,0 1575  
6 III GIRULSKA, Julia 0 1400 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4,0 18,00 25,50 4 16,0 1425  
7 IV BARTMAŃSKI, Zbigniew 0 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4,0 17,00 23,50 4 16,0 1300  
8   WÓJCIK, Aleksandra 0 1000 Wroclaw 4,0 15,00 21,50 4 15,0 1225 IV
9 III NIEWIEJSKA, Natalia 0 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,5 20,50 29,50 3 14,5 1400  
10 IV TARKOWSKI, Bartosz 0 1400 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 3,5 19,50 26,00 3 16,5 1375  
11 IV BUGAJ, Franciszek 0 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,5 14,00 21,00 3 10,0 1300  
12   WALCZYK, Katarzyna 0 1000 Wrocław 3,0 18,50 25,00 3 15,0 1225 IV
13 V LIS, Robert 0 1200 Wrocław 2,5 14,50 21,00 2 10,0 1175  
14   GAWRYSZUK, Bartłomiej 0 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2,0 16,00 22,00 2 9,0 1025  
15 V LEWANDOWSKI, Aleksander 0 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2,0 15,00 20,50 2 7,0 1075  
16   PATER, Patrycja 0 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1,0 14,50 20,50 1 3,0 950  
17   JAŁOCHA, Łukasz 0 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1,0 13,50 20,00 1 4,0 960  
18   DUSZA, Filip 0 1000   0,0 12,00 17,50 0 0,0 800  
 

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.21) © A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Właściciel: FA Aleksander Sokólski

Wrocławska Olimpiada Młodzieży w szachach - Grupa C (do lat 9)

Wrocław 2012-05-19/2012-05-20
Tempo gry: P'60
Sędzia: FA Aleksander Sokólski

Wyniki - runda 7


M-ce Tytuł Nazwisko Imię Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog. Ruz Norma
1 III SMYKA, Wiktor 1600 KSz Polonia Wrocław 6,0 22,00 31,00 5 25,5 1638  
2 IV KUŚNIERZ, Piotr 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 6,0 18,50 27,00 6 24,0 1550 III
3 II ŻYŁA, Tomasz 1800 WKSz GANT HETMAN 5,5 19,50 27,50 5 21,5 1575  
4 IV ZIÓŁKOWSKI, Cyprian 1400 KSz Polonia Wrocław 4,5 23,50 32,00 4 22,0 1463  
5 III DADEŁŁO, Barbara 1400 KSz Polonia Wrocław 4,0 23,00 31,50 4 20,0 1400  
6 V RYCZKO, Małgorzata 1100 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4,0 18,00 26,00 4 17,0 1288 IV
7 IV KOŁODZIEJEK, Stanisław 1400 Wrocław 4,0 17,50 25,50 4 15,0 1288  
8 V GŁOWACKI, Krzysztof 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4,0 16,50 24,00 4 16,0 1263  
9 V MĄDRALA, Michał 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4,0 15,50 23,50 4 16,0 1275  
10 V ROLNIK, Błażej 1200 KS AZS Politechnika Wrocław 4,0 15,00 23,00 3 13,0 1117  
11   KEBEL, Bartosz 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,0 20,50 29,00 3 15,0 1225 V
12 V GUSZCZYŃSKI, Bartosz 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,0 14,50 22,50 3 13,0 1125  
13   URYGA, Mikołaj 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,0 13,50 20,00 2 11,0 1058 V
14   KOZERA, Kacper 1000 Wrocław 2,5 14,50 20,50 1 9,5 958  
15   SZYMCZYK, Maciej 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2,5 12,50 18,50 1 10,5 972  
16 V ŻYGADŁO, Maksymilian 1200 Wrocław 2,0 14,50 22,00 2 7,0 1050  
17   SAFIAK, Hanna 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1,0 14,00 20,00 0 6,0 900  
18   RZESZOTNIK, Tymon 1000 KS AZS Politechnika Wrocław 0,0 14,00 22,50 0 0,0 900  
19   INDYCKI, Tomasz 1000 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 0,0 13,00 19,50 0 0,0 800  
 

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.21) © A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Właściciel: FA Aleksander Sokólski

 

Wrocławska Olimpiada Młodzieży w szachach - Grupa D (do lat 7)

Wrocław 2012-05-19/2012-05-19
Tempo gry: P'30
Sędzia: FA Aleksander Sokólski

Wyniki - runda 7


M-ce Tytuł Nazwisko Imię Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog. Ruz Norma
1 V GLEŃ, Kamil 1200 KSz Polonia Wrocław 7,0 22,00 29,00 7 28,0 1450 IV
2 V MASALSKI, Paweł 1200 KS AZS Politechnika Wrocław 5,0 20,00 30,00 5 19,0 1275  
3   KRZYŻOSIAK, Marta 1000 KS AZS Politechnika Wrocław 5,0 19,50 29,50 5 19,0 1225 IV
4   BUCHANIEWICZ, Piotr 1000 Polonia 5,0 19,00 28,00 5 19,0 1200 V
5   KRZYŻOSIAK, Anna 1000 KS AZS Politechnika Wrocław 4,0 21,50 31,50 4 20,0 1125 IV
5   JĘDRZEJKO, Martyna 1000 WKSz GANT HETMAN 4,0 21,50 31,50 4 20,0 1182 IV
7 IV KUŚNIERZ, Paweł 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4,0 19,50 27,50 4 19,0 1182  
8   MARCZYŃSKI, Miłosz 1000 Przedszkole 34 W-w 4,0 13,00 19,00 4 11,0 1050 V
9 V OLSZEWSKI, Aleksander 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,5 19,00 26,00 3 15,5 1082  
10   ROGALA, Paweł 1000 KS AZS Politechnika Wrocław 3,5 18,50 25,50 3 14,5 1025  
11   MASALSKI, Michał 1000 KS AZS Politechnika Wrocław 3,5 16,50 23,50 3 15,0 1082 V
12 IV ŚCISŁA, Oliwia 1250 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,5 15,00 21,00 3 15,0 1132  
13   LEWANDOWSKI, Mikołaj 1000 KSz Polonia Wrocław 3,0 16,50 23,50 3 13,0 1050 V
14   CHYBIŃSKI, Maciej 1000 Wrocław 3,0 16,50 22,50 3 10,0 950  
15   LIZUNOW, Aleksander 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,0 15,00 20,00 3 11,0 975  
16   TRZECIAK, Konrad 1000 Wrocław 2,0 16,00 24,00 2 9,0 957  
17   SOBKO, Tomasz 1000 Wrocław, P 126 2,0 14,00 20,00 2 7,0 907  
18   WOJCIESZEK, Mia 1000 Wrocław P 36 2,0 14,00 19,00 2 3,0 900  
19 V ŚCIBISZ, Mikołaj 1200 KS AZS Politechnika Wrocław 2,0 13,50 19,00 2 8,0 907  
20   GLEŃ, Dominika 1000 KSz Polonia Wrocław 1,0 14,00 20,00 1 4,0 800  
 

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.21) © A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Właściciel: FA Aleksander Sokólski

 

 

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław