Wakacje z Szachami, Bęsia, 5-19.08.2012

Komunikat Organizacyjny
Karta Kolonijna
Dodatek do Komunikatu

Prosimy o zgłaszanie zawodników z Dolnego Śląska do udziału w kolonii "Wakacje z szachami" w Bęsi 5-19.08.2012 do dnia 11.05.2012 do Biura DZSzach -Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i do Wiceprezesa DZSzach ds. młodzieżowych - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informacja ze strony PZSzach :

Publikujemy komunikat organizacyjny oraz kartę kolonijną Wakacji z Szachami 2012.
W tym roku wakacje odbędą się w terminie 05-19.08.2012 w Bęsi (województwo Warmińsko-Mazurskie)

Obóz składać się będzie z 3 bloków tematycznych:
• szachowy - 14 godzin zajęć, turniej klasyfikacyjny na dystansie 9 rund
• sporty ruchowe – gry zespołowe, konkursy indywidualne; piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy, tor przeszkód, biegi na 80 m, sztafeta
• rekreacja i turystyka – korzystanie z plaży i jeziora, wycieczka do Malborka – zwiedzanie twierdzy, pokaz światło-dźwięk, wieczorne podchody.


Kolonia przeznaczona jest dla dzieci w wieku 9-13 lat (roczniki 1999-2003) grające
w szachy w zakresie bk – II kategoria (włącznie)

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi sposobu zgłaszania zawodników na kolonię „Wakacje z szachami” informuję, że osoby zainteresowane winny zgłaszać się do swoich klubów, kluby zgłaszają listę chętnych do wojewódzkich związków szachowych, a te pełną listę przesyłają na podany w komunikacie adres.