Mistrzostwa LZS Powiatu Kamienna Góra

SZACHOWE MISTRZOSTWA LZS POWIATU KAMIENNA GÓRA

CENTRUM KULTURY KAMIENNA GÓRA 2012-03-24/2012-03-24
Tempo gry: P'15
Sędzia: FA Stefan Hałubek

Wyniki - runda 7


M-ceNrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1 1 I+ Lipień, Wiesław 2076 2100 6,5 20,50 29,50 6 26,5
2 2 II Koszkul, Wojciech 1815 1800 6,0 20,50 30,50 6 24,0
3 18   Szkop,Robert 0 1000 5,0 20,00 29,00 4 18,0
4 16   Kusztal, Dawid 0 1000 4,5 20,50 30,00 4 19,5
5 8 III Czoch, Karol 0 1600 4,0 21,50 30,50 3 20,5
6 6 II Hajduk, Tadeusz 0 1800 4,0 19,50 27,50 4 16,0
7 7 II Koszański, Antoni 0 1800 4,0 17,50 26,00 4 15,0
8 4 II Sobota, Józef 1569 1800 4,0 17,00 25,00 4 17,0
9 3 II Wiatrowski, Damian 1624 1800 3,5 18,00 25,50 2 16,0
10 9 III Święs, Fabian 0 1600 3,5 17,00 25,00 3 12,5
11 11 IV Gołuch, Przemysław 0 1400 3,5 16,50 24,00 3 14,5
12 12 IV Pazik, Kacper 0 1400 3,5 16,00 22,50 2 13,5
13 5 II Szpargała, Łukasz 1535 1800 3,0 18,50 24,50 3 14,0
14 10 IV Czoch, Hubert 0 1400 3,0 15,00 23,00 3 13,0
15 17   Obidowski, Michał 0 1000 3,0 13,50 19,00 1 9,0
16 13 IV Skoczeń, Ewa 0 1250 2,5 15,50 21,00 1 7,5
17 15   Gąsiorek, Maciej 0 1000 2,5 12,50 18,00 1 7,5
18 19   Kaczor, Daniel 0 1000 2,0 13,00 18,50 1 8,0
19 14 V Lubos, Maciej 0 1200 2,0 11,50 16,50 1 8,0
 

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.20) © A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Właściciel: FA Aleksander Sokólski

WARCABOWE MISTRZOSTWA LZS POWIATU KAMIENNA GÓRA

CENTRUM KULTURY KAMIENNA GÓRA 2012-03-24/2012-03-24
Tempo gry: P'10
Sędzia: FA Stefan Hałubek

Wyniki - runda 7


M-ceNrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1 5   Hajduk, Tadeusz 0 1000 6,0 21,50 30,50 6 25,0
2 6   Grzesiczak, Jan 0 1000 5,5 21,50 30,50 5 23,0
3 15   Tomaszewska, Anna 0 1000 5,0 23,00 32,00 4 21,0
4 14   Zasada, Jakub 0 1000 4,5 20,00 28,00 4 19,0
5 10   Homoncik, Grzegorz 0 1000 4,5 20,00 27,50 4 17,0
6 12   Wiatrowski, Damian 0 1000 4,0 19,00 27,00 4 15,0
7 13   Czoch, Karol 0 1000 4,0 18,00 25,00 4 16,0
8 8   Szpargała, Łukasz 0 1000 4,0 17,00 25,00 4 18,0
9 0 III Święs, Fabian 0 1600 4,0 16,00 22,00 4 12,0
10 7   Czoch, Hubert 0 1000 3,0 21,00 27,50 3 15,0
11 9   Ślusarz, Kornel 0 1000 3,0 17,00 24,00 3 12,0
12 0 IV Pazik, Kacper 0 1400 3,0 16,00 23,50 3 9,0
13 0 IV Gołuch, Przemysław 0 1400 2,5 16,50 22,50 2 13,0
14 1 III Gąsiorek, Maciej 0 1600 2,0 15,50 21,50 2 6,0
15 11   Tomaszewska, Oliwka 0 1000 2,0 12,50 18,00 2 8,0
16 4   Bogusz, Anna 0 1000 2,0 11,50 17,50 2 6,0
17 3   Obidowski, Michał 0 1000 1,5 15,00 21,00 1 5,5
18 2 V Lubos, Maciej 0 1200 1,5 12,50 18,00 1 4,5
 

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.20) © A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Właściciel: FA Aleksander Sokólski

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław