Czasopismo Mat dla WZSZachów

Szanowni Prezesi, członkowie Wojewódzkich Związków Szachowych,

Proszę o zapoznanie się z załączonym pismem, oraz do przesyłania materiałów do Czasopisma. Głęboko wierzymy, że obie strony mogą zyskać na współpracy. Czasopismo może zyskać cenne artykuły, będące ciekawe dla szerokiego grona czytelników. Wojewódzkie Związki Szachowe mogą uzyskać dobrą promocję własnych przedsięwzięć związanych z szachami, oraz przy okazji wypromować swoich partnerów i współorganizatorów.

 

Z poważaniem,

Michał Bartel

Specjalista ds. Organizacyjnych
Polski Związek Szachowy
Tel. (22) 841 41 92
http://pzszach.org.pl

 

Drodzy Prezesi, działacze i sympatycy szachów

Czasopismo Szachowe „Mat” powstało na przełomie 2008 i 2009 roku z inicjatywy arcymistrzów Mateusza Bartla i Grzegorza Gajewskiego oraz mistrza międzynarodowego Stanisława Zawadzkiego. Główną ideą przyświecającą redaktorom było stworzenie czasopisma na wysokim poziomie szachowym i w głównej mierze przeznaczone było dla silnych szachistów.
Z chwilą przejęcia przez Polski Związek Szachowy czasopismo powoli zmienia swój profil i grupę docelową, zgodnie z myślą przewodnią czasopisma: „Arcymistrzowskie czasopismo dla każdego”. Od początku roku 2011 w „Macie” można znaleźć więcej informacji z regionów, czego wyrazem są strony zatytułowane „Z sal turniejowych”, gdzie każdy organizator, uczestnik, rodzic może zamieścić swoją relację z turnieju bez względu na jego rangę, skalę i liczbę uczestników.
„Mat” jako oficjalne pismo Polskiego Związku Szachowego jest również czasopismem przeznaczonym dla Wojewódzkich Związków Szachowych. Dlatego gorąco zachęcamy do zamieszczania  materiałów dotyczących:
- Bieżącej działalności WZSzachów np. zmian we władzach, różnych komunikatów,
- Sprawozdań i relacji z turniejów rozgrywanych na terenie województwa,
- Logo partnerów, sponsorów wspierających inicjatywy WZSZachów,
- Zapowiedzi nadchodzących imprez.

Wszelkie relacje, materiały oraz sprawozdania najlepiej ze zdjęciem i tabelą wyników, należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Pragnę zaznaczyć, że przesłanie artykułu nie zawsze jest jednoznaczne z jego zamieszczeniem w czasopiśmie. Wszystko uzależnione jest od ilości miejsca wolnego w danym numerze, a w każdym numerze przeznaczane jest do czterech stron na tego typu materiały.
Liczymy na owocną współpracę, dzięki której „Mat” zyska wiele ciekawych artykułów, a Wojewódzkie Związki Szachowe otrzymają korzyści m. in. w postaci nagłośnienia i rozreklamowania organizowanych wydarzeń szachowych.

Przy okazji zapraszamy do zaprenumerowania Czasopisma Szachowego „Mat”.
Przypominamy, że nadal obowiązują dwie promocje dla nowych prenumeratorów – grupowa, przeznaczona głównie dla klubów tj. przy zakupie 3 prenumerat  jedną prenumeratę dostaje się gratis. Przy zamówieniu indywidualnym (w cenie 70zł) prenumerator dostaje 8 numerów (jeden gratis) oraz dodatkowo jedną z trzech książek do wyboru. Ze szczegółami można się zapoznać na stronie www.pzszach.org.pl lub wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z Poważaniem
Michał Bartel
Specjalista ds. Organizacyjnych PZSzach
 

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław