FERIE z SZACHAMI LEGNICA 2012

FERIE z SZACHAMI LEGNICA 2012 Grupa A
UKS OGNIWO Legnica 2012-01-23/2012-01-25

M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank Klub Pkt. S.B. vs+ Ruz Norma
1  Łoboda, Jakub 1000 Jelonek Jelenia Góra 6.0 17.00 3;1;6;8;5;4; 1250 V
2  Dziamba, Mateusz 1000 Miedź Legnica 5.0 15.00 6;5;7;4;1; 1150 V
3  Budasz, Wiktor 1000 UKS Ogniwo legnica 5.0 12.00 8;4;3;5;6; 1150 V
4  Skubis, Eryk 1000 Legnica SP4 4.5 10.75 6;2;5;4; 1100 V
5  Czyżewski, Kamil 1000 Miedź Legnica 3.5 8.75 4;5;2; 1000 
6  Sobków, Jędrzej 1000 UKS Ogniwo legnica 2.5 4.75 3;5; 900 
7  Gałecki, Jakub 1000 UKS Ogniwo legnica 1.0 0.50 4; 750 
8  Garbicz, Jan 1000 UKS Ogniwo legnica 0.5 1.25  700

FERIE z SZACHAMI LEGNICA 2012 Grupa B

M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Ruz Norma
1 V Rowgiejsza, Jerzy 1200 Miedź Legnica 8.0 30.00 37.00 8 37.0 1490 IV
2 IV Droździak, Hubert 1400 Junior Lubin 7.0 30.00 38.00 6 31.5 1410 
3 V Horczak, Franciszek 1200 Jelonek jelenia Góra 6.0 31.00 39.00 5 32.0 1330 IV
4 V Orzłowski, Patryk 1200 MDK Chojnów 6.0 31.00 39.00 5 31.5 1330 IV
5 IV Franzoso, Dawid 1400 Junior Lubin 5.5 31.50 39.50 5 25.5 1290 
6 V Fiedorek, Michał 1200 Miedź Legnica 5.0 32.00 40.00 5 28.0 1250 IV
7 V Kozubal, Kacper 1200 Miedź Legnica 4.0 33.00 41.00 4 19.0 1170 
8 V Szachniewicz, Weronika 1100 Miedź Legnica 2.0 35.00 43.00 2 13.0 1010 
9 V Koza, Marta 1100 Jelonek jelenia Góra 1.5 35.50 43.50 1 7.5 970 
10 V Słowik, Julia 1100 Jelonek jelenia Góra 0.0 35.50 45.00 0 0.0 850

FERIE z SZACHAMI LEGNICA 2012 Grupa C

M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Ruz
1 II Jankowiak, Tomasz 1800 UKS SP3 BOGATYNIA 6.0 19.50 27.00 6 23.0 1975
2 II+ Rogacka, Natalia 1600 UKS Ogniwo Legnica 5.0 18.50 27.00 4 22.0 1875
3 II Jankowiak, Piotr 1800 UKS SP3 BOGATYNIA 5.0 15.00 22.50 4 18.5 1829
4 II Kaczmarczyk, Jakub 1800 WKSZ GANT HETMAN WROCŁAW 4.5 20.50 28.00 4 18.5 1825
5 II Jakubowski, Wojciech 1800 Polkowice 4.0 19.00 26.50 3 17.5 1775
6 II Lascar, Elena 1600 MIEDŹ LEGNICA 4.0 16.50 24.00 4 17.0 1675
7 III Mendel, Przemysław 1600 Przemków 3.0 13.50 20.00 2 8.5 1575
8 II Dryja, Szymon 1800 MOK BUDOPROJEKT GŁOGÓW 2.5 19.50 27.00 1 12.0 1600
9 III Rowgiejsza, Olaf 1600 MIEDŹ LEGNICA 2.5 17.00 24.50 2 10.0 1550
10 IV Michalik, Hubert 1400 Junior Lubin 2.0 15.50 21.50 1 5.0 1400
11 III Czyżewski, Michał 1600 MIEDŹ LEGNICA 2.0 15.00 21.00 2 8.0 1400
12 II Daciuk, Stanisław 1800 Legnica 1.5 12.25 18.00 1 8.0 1640

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław