IX Mikołajkowy Turniej Szachowy - Złotoryja - 2011.12.17

IX Mikołajkowy Turniej Szachowy

ZOK Złotoryja 2011-12-17/2011-12-17
Tempo gry: P'15
Arbiter: Piotr Kowalak

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 k Sabuk Piotr 2176 2200 ASSZ Miedź Legnica 9.0 40.00 50.50 9 45.0
2 k Łada, Ireneusz 2133 2200 TUP "Tomków" Zgorzelec 7.5 41.00 55.00 7 39.5
3 I++ Szumilas, Piotr 2160 2100 ASSZ Miedź Legnica 7.0 40.50 52.50 7 36.0
4 II Terochin, Piotr 1721 1800 ASSZ Miedź Legnica 6.5 38.00 49.50 6 33.0
5 I Żyła, Anna 2020 1800 Hetman Wrocław 6.0 42.00 56.00 4 32.0
6 II Barabasz, Marian 0 1800 Legnica 6.0 40.00 52.00 6 30.0
7 I Lascar, Radosława 1644 1800 ASSZ Miedź Legnica 6.0 35.00 44.00 6 29.0
8 I+ Madera, Mateusz 2024 2100 ASSZ Miedź Legnica 6.0 34.50 47.50 6 31.0
9 IV Bojczuk, Zbigniew 0 1400 Dany Chojnów 6.0 32.00 41.00 6 24.0
10 I Żyła, Janusz 2200 2000 Hetman Wrocław 5.5 41.00 52.50 5 31.5
11 II Babij Adam 0 1800 Legnica 5.5 33.50 46.50 5 29.0
12 II Krawiec, Grzegorz 1585 1800 ASSZ Miedź Legnica 5.5 29.50 38.50 5 22.0
13 k Czerniawski, Marek 2101 2200 Mewa Goliszów 5.0 38.00 51.00 5 31.0
14 II Pudło, Jerzy 1762 1800 Dany Chojnów 5.0 36.00 45.00 5 29.0
15 II+ Dwilewicz, Agata 1587 1600 Polonia Wrocław 5.0 36.00 45.00 5 26.0
16 II Borowiec, Marian 0 1800 Legnica 5.0 35.50 45.00 5 25.0
17 III Łuka, Józef 0 1600 Legnica 5.0 35.00 46.50 5 26.0
18 II Łuka, Wacław 0 1800 Wojcieszów 5.0 33.50 42.50 5 24.0
19 II Walada, Mariusz 0 1800 Lubin 5.0 31.50 41.00 5 25.0
20 II Pluta, Edmund 0 1800 Środa Śląska 5.0 30.00 37.00 5 24.0
21 II Dwilewicz, Andrzej 1589 1800 Polonia Wrocław 4.5 35.00 47.00 4 27.5
22 II Kędzia, Andrzej 0 1800 BKS Bolesławiec 4.5 33.00 42.50 4 23.5
23 II Maślanka, Piotr 1728 1800 Dany Chojnów 4.5 29.00 36.00 4 21.0
24   Furmańczyk, Józef 0 1000 Lubin 4.5 28.50 35.50 4 16.5
25 II Łuka, Tadeusz 0 1800 Wojcieszów 4.0 32.50 41.50 4 25.0
26   Szymański, Robert 0 1000 Legnica 4.0 32.00 41.50 3 22.5
27 II Żyła, Tomasz 0 1800 Hetman Wrocław 4.0 30.00 39.00 4 22.0
28 III Wąsala, Wiktoria 0 1400 Jelenia Góra 4.0 30.00 38.00 4 19.0
29 II Daciuk, Stanisław 0 1800 Dany Chojnów 4.0 30.00 37.50 4 21.0
30 III Sabuk, Jan 0 1600 Legnica 4.0 28.00 34.50 4 20.0
31   Nowak, Gerard 0 1000 Chojnów 4.0 27.50 34.00 4 19.0
32   Zawiślak, Tomasz 0 1000 Gryfów Śl. 4.0 24.50 30.50 4 17.0
33   Milewski, Wiktor 0 1000 Legnica 4.0 24.00 31.00 4 16.0
34 IV Malinowska, Liwia 0 1250 BKS Bolesławiec 4.0 23.50 31.50 4 12.0
35   Karpiak, Jerzy 0 1000 Legnica 3.5 28.00 35.00 3 16.5
36 II Zatylny, Jan 1720 1800 BKS Bolesławiec 3.0 32.50 44.50 3 22.0
37   Gajek, Jerzy 0 1000 Złotoryja 3.0 29.50 38.00 2 16.5
38   Olejnik, Piotr 0 1000 Gryfów Śl. 3.0 26.00 33.50 3 16.0
39 V Dadal, Mirosław 0 1200 Legnica 3.0 22.00 29.00 3 10.0
40   Malinowski, Jacek 0 1000 BKS Bolesławiec 2.0 26.00 33.00 2 9.0
41   Orzłowski, Patryk 0 1000 Dany Chojnów 2.0 25.50 31.50 2 12.0
42   Keklak, Kamil 0 1000 Radziechów 1.5 21.50 27.50 1 3.0
43 IV Horczak, Franciszek 0 1400 Siedlęcin 1.5 19.50 25.50 1 4.0
44 IV Jurczak, Szymon 0 1400 Jelenia Góra 1.0 20.00 26.00 1 7.0

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław