Mikołajkowy Turniej Szachowy na Bielanach 2011.12.10

 

Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Sołtysa Bielan Wrocławskich

Bielany Wrocławskie , Świetlica  2011-12-10

 

Wyniki - runda 7 Drukuj
M-ceTytułNazwisko ImięCAsKlub / MiejscowośćPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1 I PIOTROWSKI, Przemysław 2043 KSz Polonia Wrocław 6.0 25.00 34.00 5 26.5
2 II+ DZIKOWSKI, Michał 2032 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 6.0 24.50 33.50 5 25.5
3 I LACHOWICZ, Judyta 1840 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 6.0 23.50 32.50 5 26.0
4 FM ŻYŁA, Janusz 2303 WKSZ GANT HETMAN 6.0 23.00 32.50 6 24.0
5 k DOMARADZKA-ŻYŁA, Anna 1939 WKSZ GANT HETMAN 5.0 22.00 31.00 5 22.0
6 II LACHOWICZ, Dominik 1855 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.0 22.00 31.00 5 20.0
7 II KOROLEWICZ, Paweł 1669 KSz Polonia Wrocław 5.0 21.00 29.00 5 22.0
8 III PRYGA, Dariusz 0 Bielany Wrocławskie 5.0 19.50 28.00 5 20.0
9 II LIPSKI, Łukasz 1644 KSz Polonia Wrocław 5.0 19.00 25.50 5 17.0
10 II ŻYŁA, Tomasz 1549 WKSZ GANT HETMAN 4.5 23.50 30.00 4 20.0
11 IV KORCZYŃSKI, Andrzej 0 Mokronos Dolny 4.5 19.00 26.00 4 17.0
12 III NIEWIEJSKA, Natalia 1318 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 22.50 31.00 4 20.0
13 III DERECHOWSKI, Artur 1566 Bielany Wrocławskie 4.0 21.50 29.50 4 18.0
14 III DYTMAN, Radosław 1528 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4.0 20.00 28.00 4 18.0
15 III KLEBAŃSKI, Mateusz 1551 WOK Wałbrzych 4.0 20.00 27.00 4 18.0
16 II NIEWIEJSKI, Robert 1803 Wrocław 4.0 19.50 27.50 4 18.0
17 III BERNACIAK, Kacper 1171 Wrocław 4.0 19.00 26.50 4 16.0
18 III NIEWIEJSKI, Patryk 1525 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 19.00 25.50 4 16.0
19 III MOLENDA, Maja 1360 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 17.00 24.00 4 16.0
20 III MOLENDA, Michał 1600 Wrocław 4.0 16.50 24.50 4 16.0
21 III BARAN, Mateusz 1427 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4.0 15.00 20.00 4 13.0
22   KLEBAŃSKI, Jan 1297 WOK Wałbrzych 4.0 14.00 20.50 4 11.0
23 IV BARAN, Jarosław 1400 Nowy Sącz 3.5 15.50 23.50 3 13.5
24 IV TOMICKA, Olimpia 1293 KSz Polonia Wrocław 3.0 19.00 25.50 3 14.0
25   PRYGA, Jan 0 Bielany Wrocławskie 3.0 18.00 22.50 3 13.0
26 IV DOŁHARZ, Michał 1308 GLKS Goniec Żarów 3.0 17.50 24.50 3 12.0
27 V HOŁOWACZ, Igor 0 Bielany Wrocławskie 3.0 17.00 24.00 3 13.0
28 V TOMICKI, Wiktor 1230 KSz Polonia Wrocław 3.0 17.00 23.50 3 13.0
29 IV KOGUTEK, Zuzanna 1112 KSz Polonia Wrocław 3.0 16.50 24.50 3 12.0
30 IV DOŁHARZ, Jakub 1297 GLKS Goniec Żarów 3.0 16.50 24.50 3 11.0
31 III KOGUTEK, Rozalia 1323 KSz Polonia Wrocław 3.0 16.00 22.50 3 13.0
32   NAWOJSKI, Rafał 0 Kobierzyce 3.0 13.50 20.50 2 9.0
33   SYRYJCZYK, Mateusz 0 SP Pustków Wilczkowski 3.0 13.50 18.00 2 10.0
34   CHILIŃSKI, Artur 0 Wysoka 2.5 15.50 22.00 1 10.5
35   ANDRZEJCZAK, Kostanty 0 Kobierzyce 2.0 16.50 22.00 2 8.0
36   FLIS, Jakub 0 SP Pustków Wilczkowski 2.0 15.00 20.50 2 8.0
37   CIERCZEK, Piotr 0 Kobierzyce 2.0 14.50 19.00 2 7.0
38   GASS, Aleksander 0 SP Pustków Wilczkowski 2.0 14.00 18.50 2 7.0
39   GASS, Jan 0 SP Pustków Wilczkowski 2.0 12.50 17.00 2 6.0
40   RAKOCZY, Kacper 0 Kobierzyce 2.0 11.50 16.00 1 6.0
41   KORCZYŃSKI, Piotr 0 Bielany Wrocławskie 2.0 10.50 15.00 1 5.0
42   CHILIŃSKI, Kacper 0 Wysoka 1.0 13.00 18.00 0 2.0
43   HAJDUK, Mateusz 0 Szczepankowice 1.0 10.50 15.00 0 3.0

 

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław