XVI Mikołajkowy Turniej Szachowy w Jaworzynie Śl. 2011.12.04

XVI MIKOŁAJOWY TURNIEJ SZACHOWY P15 W JAWORZYNIE ŚL. 4.12.2011

2011-12-04/2011-12-04
Tempo gry: P'15
Arbiter: FA Stefan Hałubek

Wyniki - runda 9


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięEloRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.Uwagi (filtr)
1 2 I++ Kowalczyk, Paweł 2127 2100   8.0 41.50 53.50 7 42.5  
2 4 k Nowak, Ryszard 2046 2200 UKS Roszada Mietków 7.0 38.50 50.00 6 36.5  
3 23 III Koszański, Antoni 0 1600 UKS Zadrna Kamienna Góra 7.0 37.00 47.00 7 31.0  
4 1 m Jasik, Krzysztof 2373 2300 WSB Wrocław 6.5 41.50 54.00 5 37.0  
5 5 I Słabicki, Andrzej 2027 2000   6.5 40.50 52.50 6 35.0  
6 6 I Zieliński, Zbigniew 1867 2000 LKS Goniec Żarów 6.5 40.00 50.50 6 35.0  
7 14 II Kilański, Janusz 0 1800 KSz GAMBIT MDK Świdnica 6.0 38.50 48.50 5 33.5  
8 7 II Borowski, Przemysław 1669 1800 LKS Goniec Żarów 6.0 36.00 47.00 6 33.0 16-15
9 11 II Sobota, Józef 1557 1800 UKS Zadrna Kamienna Góra 6.0 35.00 46.00 5 30.5 s
10 15 II Prędecki, Andrzej 0 1800 GLKS Jaworzyna Śl. 6.0 35.00 45.00 5 31.0  
11 16 II Cygan, Mirosław 0 1800 LKS Goniec Żarów 6.0 33.50 41.00 6 27.0  
12 3 I++ Stankiewicz, Paweł 2062 2100 KSz Polonia Wrocław 5.5 43.50 55.50 4 35.5 16-15
13 25 III Gębus, Mikołaj 0 1600 MDK Kopernik Wrocław 5.5 37.50 45.00 5 28.5 14-13
14 10 II Wiatrowski, Damian 1590 1800 UKS Zadrna Kamienna Góra 5.5 37.00 48.00 5 29.5 18-17
15 18 II Pluta, Edmund 0 1800 Środa Śl. 5.5 37.00 46.00 5 28.5  
16 12 II Szpargała, Łukasz 1535 1800 UKS Zadrna Kamienna Góra 5.5 36.50 47.50 5 27.0  
17 8 II Niewiejski, Robert 1621 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.5 36.00 47.00 4 28.5  
18 27 III Czoch, Karol 0 1600 UKS Zadrna Kamienna Góra 5.5 35.50 44.50 5 29.5 14-13
19 26 III Kaszyński, Jan 0 1600 GLKS Jaworzyna Śląska 5.5 32.00 40.00 5 26.0  
20 17 II Blicharz, Grzegorz 0 1800 UKS Zadrna Kamienna Góra 5.0 38.00 49.00 4 30.0  
21 29 III Lubońska, Sylwia 0 1400 WOK Wałbrzych 5.0 35.00 46.00 5 26.0 k
22 35 IV Dołharz, Jakub 0 1400 LKS Goniec Żarów 5.0 34.50 42.50 5 24.0 10
23 49   Bahanek, Daniel 0 1000 GLKS Jaworzyna Śl. 5.0 31.50 41.50 5 24.0  
24 46 V Brzóska, Radosław 0 1200 GLKS Jaworzyna Śląska 5.0 30.50 39.50 5 23.0 10
25 37 IV Nęcki, Jakub 0 1400 MUKS Wrocław 5.0 30.00 37.50 5 21.0 14-13
26 13 II Mozol, Dawid 1521 1800 LKS Goniec Żarów 4.5 36.00 46.50 4 28.0 12-11
27 9 I Nowak, Danuta 1614 1800 UKS Roszada Mietków 4.5 33.50 43.00 4 26.0 k
28 21 III Gdowski, Piotr 0 1600 Wrocław 4.5 32.00 41.00 4 24.0 16-15
29 50   Klebański, Jan 0 1000 WOK Wałbrzych 4.5 27.50 37.00 3 18.5  
30 34 IV Stitou, El-Ayachi Jr 0 1400 WOK Wałbrzych 4.5 27.00 35.50 4 19.0 14-13
31 28 III Niewiejska, Natalia 0 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.5 25.00 33.50 4 15.5 10, k
32 20 III Zaremba, Wiktor 0 1600 LKS Goniec Żarów 4.0 36.00 45.00 4 25.0 12-11
33 24 III Klebański, Mateusz 0 1600 WOK Wałbrzych 4.0 31.50 40.50 4 22.0 12-11
34 39 IV Nęcki, Cezary 0 1400 Wrocław 4.0 31.00 40.00 4 21.0 12-11
35 36 IV Zaremba, Hubert 0 1400 LKS Goniec Żarów 4.0 30.50 39.00 4 20.0 10
36 32 IV Czoch, Hubert 0 1400 UKS Zadrna Kamienna Góra 4.0 28.50 36.50 4 19.0 10
37 22 III Niewiejski, Patryk 0 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 27.00 34.50 4 18.0 14-13
38 30 III Wąsala, Wiktoria 0 1400 KSz Jelonka Jelenia Góra 4.0 27.00 33.50 4 18.0 10, k
39 54   Kruk, Paweł 0 1000 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.5 30.00 39.00 3 20.0 12-11
40 31 III Mielnik, Natalia 0 1400 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.5 28.00 37.00 3 15.5 16-15, k
41 40 IV Dudziak, Jakub 0 1400 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.5 28.00 36.50 3 18.5 10
42 42 IV Olszewska, Aleksandra 0 1250 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.5 26.50 33.50 3 13.5 16-15, k
43 51   Kaszyński, Piotr 0 1000 LKS Goniec Żarów 3.5 26.50 33.00 2 14.0  
44 19 III Mielnik, Patryk 0 1600 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.5 25.50 33.00 3 16.0 10
45 38 IV Olszewski, Krzysztof 0 1400 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.0 28.00 35.50 2 14.5 14-13
46 44 V Stelmasik, Bartosz 0 1200 GLKS Jaworzyna Śląska 3.0 27.50 33.50 2 16.0 16-15
47 53   Skoczeń, Ewa 0 1000 UKS Zadrna Kamienna Góra 3.0 27.00 35.00 2 15.0 16-15, k
48 47 V Dyko, Dominik 0 1200 GLKS Jaworzyna Śląska 3.0 26.00 33.00 1 14.0 16-15
49 41 IV Wcisło, Ida 0 1250 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.0 23.00 30.00 3 12.0 10, k
50 33 IV Dołharz, Michał 0 1400 LKS Goniec Żarów 2.5 23.00 30.50 2 10.0 12-11
51 48 V Staręga, Jan 0 1200 KSz GAMBIT MDK Świdnica 2.0 24.00 30.00 2 11.0 10
52 52   Kaszyński, Paweł 0 1000 KSz GAMBIT MDK Świdnica 2.0 22.50 29.00 1 11.0 10
53 45 V Ślepko, Paweł 0 1200 KSz GAMBIT MDK Świdnica 2.0 22.00 28.50 2 6.0 12-11
54 55   Marczyńska, Karolina 0 1000 LKS Goniec Żarów 1.0 24.00 33.00 0 9.0 10, k
55 43 IV Sikorska, Karolina 0 1250 KSz GAMBIT MDK Świdnica 1.0 20.00 27.50 1 2.0 10, k
 

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław