III Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podwrocławskiego

III Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podwrocławskiego

Kryniczno  2011-12-03

 

1 IM  BUTKIEWICZ, Łukasz WSB Wrocław        7.5
2 m   JASIK, Krzysztof   WSB Wrocław        7.0
3 I   ZARĘBA, Radosław   OKSiR Wisznia Mała 7.0

Wyniki - końcowe Drukuj
M-ceTytułNazwisko Imiękat.CAKlub / MiejscowośćPkt.MBch.Bch.Prog.Wins
1 IM BUTKIEWICZ, Łukasz OP 2399 WSB Wrocław 7.5 42.00 54.00 43.0 7
2 m JASIK, Krzysztof   2322 WSB Wrocław 7.0 38.50 49.50 34.5 6
3 I ZARĘBA, Radosław OP 2046 OKSiR Wisznia Mała 7.0 38.00 49.50 35.0 7
4 FM ŻYŁA, Janusz   2298 WKSz GANT HETMAN 6.5 43.00 54.00 36.5 6
5 I WIELOSZ, Jarosław   1981 WKSz GANT HETMAN 6.5 37.50 49.00 31.0 6
6 II+ DZIKOWSKI, Michał J 1967 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 6.5 36.00 45.50 31.5 6
7 FM GROSSMANN, Ryszard OP 2188 UKS Roszada Mietków 6.0 41.50 54.00 32.0 6
8 k HELASZEK, Edward OP 2101 UKS Roszada Mietków 6.0 38.00 49.50 32.0 6
9 I ŁAKOMIEC, Kazimierz OP 2000 OKSiR Wisznia Mała 6.0 37.00 47.50 32.0 5
10 I WASYLKIEWICZ, Andrzej OP, N 2000 MKS Rokita Brzeg Dolny 6.0 31.50 41.00 28.0 5
11 k ŻMINDA, Bogdan OP, N 2160 MGLKS Parnas Oława 6.0 20.50 29.50 26.0 5
12 I KRUPA, Jerzy   2021 KS AZS Politechnika Wrocław 5.5 34.00 45.00 29.5 5
13 IM BORKOWSKI, Franciszek   2397 WKSz GANT HETMAN 5.0 40.50 51.00 32.0 4
14 I KACZMAREK, Maciej OP 1961 OKSiR Wisznia Mała 5.0 36.50 47.00 26.0 5
15 II TOMASZEWSKI, Adam   1894 Wrocław 5.0 36.00 46.50 24.0 5
16 k+ ZDZIARSKA, Lidia OP, K 1983 OKSiR Wisznia Mała 5.0 36.00 45.00 30.0 2
17 I HODOWANY, Wojciech N 2000 WKSz GANT HETMAN 5.0 35.50 45.50 29.0 4
18 FM POJEDZINIEC, Władysław N 2186 WKSz GANT HETMAN 5.0 34.50 45.00 27.5 4
19 II KULCZYCKI, Krzysztof OP, J 1892 OKSiR Wisznia Mała 5.0 34.00 42.00 26.0 4
20 I+ JAGIEŁA, Piotr N 1957 WKSz GANT HETMAN 5.0 33.00 41.50 26.0 5
21 II NIEWIEJSKI, Robert   1803 Wrocław 5.0 32.00 41.00 26.0 5
22 III PAPLACZYK, Marcin OP 1600 Wołów 5.0 29.00 38.00 20.0 5
23 III SZYDŁOWSKI, Emil N 1605 WKSz GANT HETMAN 5.0 27.00 35.00 20.0 5
24 IV POCIEJOWSKI, Ernest OP 1555 OKSiR Wisznia Mała 4.5 36.00 46.50 25.0 4
25 II+ POCIEJOWSKI, Marek OP, N 1866 OKSiR Wisznia Mała 4.5 32.00 41.50 22.0 4
26 III KOSIŃSKI, Bartosz J 1612 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 34.50 42.00 25.0 3
27 IV JANAS, Andrzej OP, N 1400 UKS Skoczek Milicz 4.0 32.00 38.00 20.0 4
28   GRYCZMAN, Jerzy OP 1790 Strzeszów 4.0 31.00 39.50 20.0 4
29   SUŁOT, Zdzisław   1000 Wrocław 4.0 30.50 39.00 20.0 3
30 II+ DRGAS, Marlena N, K 1576 WKSz GANT HETMAN 4.0 29.50 36.00 18.5 3
31 III ZYDORCZAK, Marek OP 1600 UKS Skoczek Milicz 4.0 29.00 37.00 19.0 3
32 III ZABŁOCKI, Jan OP 1600 UKS Skoczek Milicz 4.0 28.50 35.50 20.0 4
33 III NIEWIEJSKI, Patryk J 1541 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 27.50 36.50 19.0 4
34 IV KOPIJ, Józef N 1330 WKSz GANT HETMAN 4.0 27.50 36.50 18.0 4
35 II ŻYŁA, Tomasz J 1581 WKSz GANT HETMAN 3.5 29.00 38.00 17.0 3
36 III NIEWIEJSKA, Natalia J, K 1336 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.5 26.50 35.50 14.5 3
37 II STAWARZ, Bogdan   1766 Wrocław 3.5 26.00 35.00 14.5 3
38 IV ŚWIDER, Adam N 1404 WKSz GANT HETMAN 3.0 30.00 38.00 16.0 3
39 II ŚWIERCZYŃSKI, Czesław N 1627 WKSz GANT HETMAN 3.0 29.50 39.00 16.0 3
40   MYTNIK, Jan OP, J 1000 Malin 3.0 26.00 34.50 14.0 3
41   GAWLIK, Paweł OP, J 1000 Kryniczno 3.0 22.00 27.50 7.0 2
42   DĄBROWSKI, Marcin OP, J 1000 OKSiR Wisznia Mała 2.5 24.00 29.50 11.0 2
43   KANAR, Krzysztof OP, J 1000 Szymanów 2.5 24.00 29.00 8.5 1
44   DĄBROWSKA, Elżbieta OP, K, J 1000 OKSiR Wisznia Mała 2.5 23.50 31.00 10.0 2
45 II URBAN, Marek OP 1791 OKSiR Wisznia Mała 2.0 8.00 19.00 16.0 2
46   BUDKIEWICZ, Urszula OP, K 1000 Oleśnica 1.5 2.00 6.50 2.5 1
47   SZUMSKI, Michał OP, J 1000 Rogoż 1.0 25.50 32.00 8.0 0
48   BIELICKI, Konrad OP, J 1000 Malin 1.0 18.00 26.00 9.0 0
49   DUDZIK, Bartłomiej OP, J 1000 Malin 1.0 15.00 24.50 6.0 1

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław