Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich

Legnica 2011-11-26

W Mistrzostwach Dolnego Śląska zwyciężył GM Łukasz Cyborowski z Legnicy, przed Piotrem Brodowskim i Piotrem Goluchem - wszyscy po 7 pkt. W kategorii kobiet zwyciężyła Paulina Cagara z Wrocławia.

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich

Legnica 2011-11-26/2011-11-26
Tempo gry: P'15
Arbiter: IA Rafał Siwik

Wyniki - runda 9


M-ceTyt.Nazwisko ImięKat.EloKlub / MiejscowośćPkt.MBch.Bch.Prog.L.Z.
1 GM CYBOROWSKI, Łukasz   2548 Legnica 7.0 43.50 55.50 40.0 5
2 m BRODOWSKI, Piotr   2421 Głogów 7.0 43.00 53.50 36.5 5
3 I++ GOLUCH, Piotr   2203 UKS SP3 w Bogatyni 7.0 42.50 54.50 37.0 5
4 IM BUTKIEWICZ, Łukasz   2422 WSB Wrocław 7.0 41.00 52.50 36.0 5
5 I++ DUBIŃSKI, Mateusz   2198 ASSz Miedź Legnica 7.0 37.50 49.00 33.0 7
6 k++ SIEMBAB, Bartosz   2326 UKS Giecek Radków 6.5 39.50 50.00 34.5 6
7 II+ BARABASZ, Marian   1902 MDK Dany Chojnów 6.5 38.50 46.00 31.5 5
8 GM SULYPA, Aleksander   2500 Wrocław 6.5 35.00 44.50 29.0 6
9 m ŚWICARZ, Maciej   2259 WSB Wrocław 6.0 40.50 51.50 32.0 5
10 FM KUBIEŃ, Jerzy   2225 Wrocław 6.0 40.50 50.50 34.5 4
11 k SABUK, Piotr   2176 ASSz Miedź Legnica 6.0 40.00 51.00 34.5 5
12 k RYMASZEWSKI, Dariusz   2192 Świeradów Zdrój 6.0 38.00 47.50 32.0 5
13 I WÓJCIK, Artur   2000 Szklarska, Poręba 6.0 37.50 48.00 26.5 5
14 FM KOT, Jerzy   2178 KSz Polonia Wrocław 6.0 37.00 47.00 32.0 6
15 I++ SZUMILAS, Piotr   2170 ASSz Miedź Legnica 5.5 41.50 50.00 33.0 4
16 m CAGARA, Paulina K 2023 WSB Wrocław 5.5 38.00 48.50 27.0 5
17 m DOBROWOLSKI, Aleksander   2321 ASSz Miedź Legnica 5.5 36.00 46.50 29.5 5
18 I ŁUKASIEWICZ, Aleksander J 1941 KSz Polonia Wrocław 5.5 34.50 45.00 28.5 5
19 I+ LIPIEŃ, Wiesław   2041 UKS Debiut Przedwojów 5.5 34.50 43.50 27.5 4
20 II TEROCHIN, Piotr J 1729 ASSz Miedź Legnica 5.5 33.00 41.50 29.0 5
21 II+ WODAS, Paweł N 1896 MDK Dany Chojnów 5.5 32.00 42.00 25.0 5
22 I+ MADERA, Mateusz   2024 ASSz Miedź Legnica 5.5 32.00 40.00 26.5 5
23 I CZERNIAWSKI, Marek   2107 Mewa Goliszów 5.0 39.00 49.00 31.0 5
24 FM WŁODARCZYK, Robert   2264 KS AZS Politechnika Wrocław 5.0 37.50 46.50 29.0 4
25 m ŁUKASIEWICZ, Anna K 2064 WKSz GANT HETMAN 5.0 37.50 46.00 27.5 4
26 m JASIK, Krzysztof   2373 WSB Wrocław 5.0 37.00 48.00 30.0 5
27 I++ MACIEJEWSKI, Waldemar   2103 UKS Debiut Przedwojów 5.0 35.50 45.50 29.0 5
28 I DUTCZAK, Robert   1859 Legnica 5.0 34.50 45.00 24.0 5
29 I GRELA, Kacper J 1785 KSz Polonia Wrocław 5.0 34.00 43.50 27.0 5
30 I WITKOWSKI, Krzysztof   1851 KS AZS Politechnika Wrocław 5.0 31.50 41.00 25.5 4
31 II MAŚLANKA, Piotr N 1728 MDK Dany Chojnów 5.0 28.50 38.50 23.0 5
32 I CHOPCIAN, Jerzy   2000 Legnica 4.5 35.50 45.00 23.0 3
33 II CZUBA, Tadeusz   1 Legnica 4.5 34.00 42.50 22.5 4
34 I KOSSOBUDZKI, Robert   2069 KSz Polonia Wrocław 4.5 33.00 43.50 24.5 4
35 II+ LASCAR, Radosława K, J 1644 ASSz Miedź Legnica 4.5 32.00 41.50 22.0 4
36 FM GROSSMANN, Ryszard   2186 UKS Roszada Mietków 4.5 31.50 41.00 22.0 3
37 II ŁUKASIEWICZ, Krzysztof J 1625 KSz Polonia Wrocław 4.5 30.50 40.00 20.5 4
38 I ZDUNOWSKI, Mariusz   2022 Legnickie Pole 4.5 30.50 39.50 22.5 4
39 II KĘDZIA, Andrzej   1 KS TOP Bolesławiec 4.5 30.50 39.00 21.5 4
40 I SŁABICKI, Andrzej   2027 Świdnica 4.5 29.50 38.50 22.5 4
41 III KOSZAŃSKI, Antoni   1 UKS Debiut Przedwojów 4.5 29.50 38.00 19.0 4
42 I PUDŁO, Jerzy N 1762 MDK Dany Chojnów 4.5 29.00 37.50 23.0 3
43 II TOMASZEWSKI, Adam   1 Wrocław 4.0 31.50 40.50 20.0 3
44 II MAŁECKI, Mateusz J 1343 ASSz Miedź Legnica 4.0 31.00 37.50 20.0 4
45 II KOPERA, Marek J 1573 UKS Zadrna Kamienna Góra 4.0 29.50 37.00 19.0 4
46   CZUBA, Bogusław   1 Legnica 4.0 28.00 36.00 18.0 4
47   BUKOWSKI, Piotr   1 GOKiS Legnickie Pole 4.0 27.50 36.00 19.0 4
48 II WIATROWSKI, Damian J 1590 UKS Zadrna Kamienna Góra 4.0 25.00 30.50 16.0 4
49 I STĘPIŃSKI, Stanisław   1770 Przemków 4.0 24.50 33.00 19.0 3
50   GOSPODARCZYK, Wojciech   1 Legnica 4.0 24.50 32.00 16.5 2
51 III SABUK, Jan   1 Legnica 4.0 24.50 31.50 13.0 3
52 III PAPLACZYK, Marcin   1 Wołów 3.5 32.50 41.50 20.5 3
53   BABIJ, Adam   1 Legnica 3.5 30.50 39.50 16.5 3
54 II NIEWIEJSKI, Robert   1621 Wrocław 3.5 27.00 36.00 18.5 3
55 III ROWGIEJSZA, Olaf J 1 ASSz Miedź Legnica 3.5 26.50 35.00 15.5 2
56 II KRAWIEC, Grzegorz J 1585 ASSz Miedź Legnica 3.5 25.50 34.00 13.5 3
57 III BAKALARCZYK, Zbigniew N 1 Legnica 3.5 25.00 33.00 14.0 2
58   LESIAK, Tadeusz   1 GOKiS Legnickie Pole 3.5 24.00 31.00 15.5 2
59 II ŻELEZNY, Robert   1 Legnica 3.0 28.00 34.50 15.0 3
60 II KARYKOWSKA, Anna K, J 1 ASSz Miedź Legnica 3.0 27.50 33.00 16.0 3
61 II WALADA, Mariusz   1 Lubin 3.0 27.00 34.50 14.0 3
62 II TALER, Andrzej   1 Lubin 3.0 26.50 35.50 14.5 1
63 III LEWANDOWSKI, Wiktor J 1 ASSz Miedź Legnica 3.0 24.50 31.00 12.5 1
64 II MACIAK, Gabriela K, J 1498 ASSz Miedź Legnica 3.0 24.50 30.50 12.0 3
65   MILEWSKI, Wiktor   1 Legnica 3.0 22.50 30.00 14.0 2
66   FURMAŃCZYK, Józef   1 Lubin 3.0 22.50 28.00 13.5 2
67 II DRYJA, Szymon J 1 MOK Budoprojekt Glogow 2.5 29.00 37.50 16.0 2
68 III NIEWIEJSKI, Patryk J 1 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.5 21.50 27.50 10.0 1
69 III CZYŻEWSKI, Michał J 1 ASSz Miedź Legnica 2.5 19.50 26.00 7.0 1
70   SKĄPSKI, Kornel   1 Lubin 2.0 23.00 29.00 11.0 1
71 III NIEWIEJSKA, Natalia K, J 1 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1.0 20.50 27.50 6.0 0
 

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław