Otwarty Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości 2011.11.11

Otwarty Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości 11.11.2011 - Runda 9

Lista startowa

Nr  Zawodnik                Ro FIDE Ro PZSz Klub             Data urodz
1.  Jaracz, Barbara         2273            Jelenia Góra               
2.  Kowalczuk, Wojciech     2206            Œwidnica                   
3.  Rymaszewski, Dariusz    2204            Œwieradów Zdrój            
4.  Szumilas, Piotr         2170            Legnica                    
5.  Maciejewski, Waldemar   2103            Szklarska Poręba           
6.  Łada, Ireneusz          2060            Jelenia Góra               
7.  Hajnrych, Jakub         1978            Chojnów                    
8.  Kacprzak, Robert        1949            Wałbrzych                  
9.  Łukasiewicz, Aleksander 1941            Legnica          24-04-1994
10. Radzicki, Wiesław       1820            Złotoryja                  
11. Stoop, Jan              1800            Wałbrzych                  
12. Jaracz, Józef                   2200    Jelenia Góra               
13. Wędzicha, Andrzej               2000    Jelenia Góra               
14. Wójcik, Artur                   2000    Szklarska Poręba           
15. Wilicki, Krzysztof              1800    Jelenia Góra               
16. Klebański, Mateusz              1600    Wałbrzych        24-06-2000
17. Łuka, Wacław                    1600    Wojcieszów                 
18. Rzempała, Rafał                 1400    Jelenia Góra     02-05-1998
19. Stolicki, Adam                  1200    Jelenia Góra               
20. Klebański, Jan                  1000    Wałbrzych                  
21. Koza, Kazimierz                 1000    Jelenia Góra               
22. Koza, Ryszard                   1000    Jelenia Góra               
23. Milewski, Kamil                 1000    Legnica          11-10-1993

Tabela turniejowa

 Mc   Zawodnik                Ro FIDE Ro PZSz Pkt Œr-Buch. Buch. Progr.
1-3  Rymaszewski, Dariusz    2204            6.5     38.5  47.0   28.0
Wilicki, Krzysztof              1800    6.5     37.5  46.5   33.0
Hajnrych, Jakub         1978            6.5     36.0  44.5   35.5
4-7  Kowalczuk, Wojciech     2206            6       39.0  49.5   32.5
Maciejewski, Waldemar   2103            6       39.0  47.5   34.0
Szumilas, Piotr         2170            6       37.5  47.5   25.5
Wójcik, Artur                   2000    6       36.0  44.0   28.0
8   Jaracz, Barbara         2273            5.5     32.0  41.0   24.5
9-13  Łada, Ireneusz          2060            5       39.0  49.0   31.5
Łukasiewicz, Aleksander 1941            5       38.0  46.0   28.0
Jaracz, Józef                   2200    5       34.5  44.5   26.0
Koza, Kazimierz                 1000    5       28.0  36.0   23.0
Wędzicha, Andrzej               2000    5       26.0  33.5   19.0
14-15 Koza, Ryszard                   1000    4.5     36.0  44.5   24.5
Kacprzak, Robert        1949            4.5     31.5  39.5   22.0
16-18 Stoop, Jan              1800            4       31.0  39.0   23.0
Stolicki, Adam                  1200    4       29.5  38.0   20.0
Łuka, Wacław                    1600    4       25.0  31.5   19.0
19-20 Radzicki, Wiesław       1820            3       30.0  38.0   17.0
Milewski, Kamil                 1000    3       28.0  36.5   18.0
21-22 Klebański, Mateusz              1600    2.5     28.5  36.5    7.5
Rzempała, Rafał                 1400    2.5     24.0  32.0    8.5
23   Klebański, Jan                  1000    2       26.0  34.0   12.0

Tabela kojarzeń i rezultatów

Nr  Zawodnik                Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  
1.  Jaracz, Barbara         5.5  12:1  8:˝  2:0  3:˝ 22:˝ 14:0 10:1 23:1 11:1
2.  Kowalczuk, Wojciech     6    13:1  9:0  1:1 11:1  6:˝  7:1 15:1  5:˝  3:0
3.  Rymaszewski, Dariusz    6.5  14:0  4:˝ 16:1  1:˝  9:1 12:1  7:1  6:˝  2:1
4.  Szumilas, Piotr         6    15:˝  3:˝ 14:1  9:0 21:0 13:1 22:1 19:1  5:1
5.  Maciejewski, Waldemar   6    16:1 14:1  7:0 22:1 12:1 15:˝  6:1  2:˝  4:0
6.  Łada, Ireneusz          5    17:1 21:1  9:1  7:0  2:˝ 11:1  5:0  3:˝ 15:0
7.  Hajnrych, Jakub         6.5  18:1 23:1  5:1  6:1 15:˝  2:0  3:0  9:1 12:1
8.  Kacprzak, Robert        4.5  19:1  1:˝ 15:0 12:0 17:1 22:0 20:1 21:0   :1
9.  Łukasiewicz, Aleksander 5    20:1  2:1  6:0  4:1  3:0 21:1 14:0  7:0 19:1
10. Radzicki, Wiesław       3    21:0 17:1 20:1 15:0 14:0 19:0  1:0   :1 18:0
11. Stoop, Jan              4    22:0 16:1 23:1  2:0 19:1  6:0 21:1 12:0  1:0
12. Jaracz, Józef           5     1:0 19:1 21:1  8:1  5:0  3:0 17:1 11:1  7:0
13. Wędzicha, Andrzej       5     2:0 18:1 22:0 19:0 20:1  4:0   :1 16:1 17:1
14. Wójcik, Artur           6     3:1  5:0  4:0 20:1 10:1  1:1  9:1 15:0 22:1
15. Wilicki, Krzysztof      6.5   4:˝ 22:1  8:1 10:1  7:˝  5:˝  2:0 14:1  6:1
16. Klebański, Mateusz      2.5   5:0 11:0  3:0 21:0   :1 23:0 18:˝ 13:0 20:1
17. Łuka, Wacław            4     6:0 10:0 18:1 23:1  8:0   :1 12:0 20:1 13:0
18. Rzempała, Rafał         2.5   7:0 13:0 17:0   :1 23:0 20:0 16:˝ 22:0 10:1
19. Stolicki, Adam          4     8:0 12:0   :1 13:1 11:0 10:1 23:1  4:0  9:0
20. Klebański, Jan          2     9:0   :1 10:0 14:0 13:0 18:1  8:0 17:0 16:0
21. Koza, Kazimierz         5    10:1  6:0 12:0 16:1  4:1  9:0 11:0  8:1 23:1
22. Koza, Ryszard           4.5  11:1 15:0 13:1  5:0  1:˝  8:1  4:0 18:1 14:0
23. Milewski, Kamil         3      :1  7:0 11:0 17:0 18:1 16:1 19:0  1:0 21:0

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław