XIII Maraton Szachowy BLITZ Żarów'2011 - wyniki

XIII Maraton Szachowy "BLITZ" Żarów'2011

pamięci Jana Kipczaka

Patronat Honorowy Grzegorz Antkowiak

12.XI.2011 Żarów

Wyniki turnieju:





1 koło



2 koło



Razem




















M-ce Tyt. Nazwisko Imię Klub Pkt, MBch, Bch, L,Z,
Pkt, MBch, Bch, L,Z,
Pkt, MBch, Bch, L,Z,
1 GM Cyborowski, Łukasz LKS Pasjonat Dankowice 12,0 88,0 105,5 12,0
9,0 91,0 107,5 8,0
21,0 179,0 213,0 20,0
2 IM Stachowiak, Kamil WSB Wrocław 11,0 88,0 106,0 11,0
10,0 90,5 106,5 9,0
21,0 178,5 212,5 20,0
3 IM Luch, Michał WSB Wrocław 8,5 86,5 105,5 8,0
10,0 91,0 108,0 9,0
18,5 177,5 213,5 17,0
4 IM Koziak, Vitali SzKS Zelmer Rzeszów 7,5 87,5 104,0 6,0
10,5 88,5 102,0 9,0
18,0 176,0 206,0 15,0
5 IM Żeberski, Jakub UKS SP3 w Bogatyni 9,5 86,0 105,0 8,0
8,5 89,5 106,0 6,0
18,0 175,5 211,0 14,0
6 m Brodowski, Piotr KSz Odrodzenie Kożuchów 9,0 85,5 103,0 9,0
8,0 91,0 108,0 7,0
17,0 176,5 211,0 16,0
7 k++ Siembab, Bartosz UKS Giecek Radków 9,0 86,5 104,0 8,0
8,0 84,0 98,5 8,0
17,0 170,5 202,5 16,0
8 FM Kubień, Jerzy OKSiR Wisznia Mała 7,5 86,5 104,0 6,0
9,0 85,5 105,0 8,0
16,5 172,0 209,0 14,0
9 I++ Kowalczyk, Paweł WOK Wałbrzych 8,0 89,0 105,5 7,0
7,5 89,5 106,0 7,0
15,5 178,5 211,5 14,0
10 k Rymaszewski, Dariusz KU AZS UMK Toruń 7,0 90,0 107,0 7,0
8,0 84,0 100,0 8,0
15,0 174,0 207,0 15,0
11 FM Janocha, Wiesław ASSz Miedź Legnica 8,0 84,5 97,0 8,0
7,0 79,0 94,0 7,0
15,0 163,5 191,0 15,0
12 m Jasik, Krzysztof WSB Wrocław 7,0 83,0 98,0 6,0
8,0 79,0 95,5 8,0
15,0 162,0 193,5 14,0
13 m Dobrowolski, Aleksander ASSz Miedź Legnica 7,0 82,5 99,5 6,0
8,0 77,0 92,5 8,0
15,0 159,5 192,0 14,0
14 II+ Piotrowski, Paweł KS 64 Zielona Góra 8,0 71,5 83,5 8,0
7,0 69,0 78,5 7,0
15,0 140,5 162,0 15,0
15 II Wilicki, Krzysztof Jelenia Góra 7,0 82,5 99,0 6,0
7,5 87,5 102,5 7,0
14,5 170,0 201,5 13,0
16 I++ Maciejewski, Waldemar UKS Debiut Przedwojów 7,0 73,0 88,5 6,0
7,5 76,0 88,0 7,0
14,5 149,0 176,5 13,0
17 I+ Lipień, Wiesław UKS Debiut Przedwojów 7,0 70,5 81,0 6,0
7,5 76,5 89,5 7,0
14,5 147,0 170,5 13,0
18
Monczak, Mariusz KS 64 Zielona Góra 7,0 74,5 88,5 7,0
7,0 71,0 83,5 7,0
14,0 145,5 172,0 14,0
19 k Szmyd, Marek LKS Goniec Żarów 7,0 71,5 83,5 7,0
6,5 76,5 91,0 6,0
13,5 148,0 174,5 13,0
20 I Zahorski, Piotr MOK Budoprojekt Głogów 7,0 77,5 92,0 6,0
6,5 67,5 79,5 6,0
13,5 145,0 171,5 12,0
21 II Borowski, Przemysław LKS Goniec Żarów 7,0 66,5 76,5 7,0
6,0 78,0 89,5 5,0
13,0 144,5 166,0 12,0
22 II+ Daniel, Damian LKS Goniec Żarów 7,0 73,5 90,0 6,0
6,0 68,5 81,0 5,0
13,0 142,0 171,0 11,0
23 II Kolesiński, Mateusz KS 64 Zielona Góra 5,5 68,0 79,5 5,0
7,5 73,5 85,5 7,0
13,0 141,5 165,0 12,0
24 III Koszański, Antoni UKS Debiut Przedwojów 6,0 73,5 88,0 4,0
6,5 74,0 86,5 6,0
12,5 147,5 174,5 10,0
25 k Rychlik, Hanna KS Polanica-Zdrój 6,5 64,0 77,5 5,0
6,0 74,0 88,0 5,0
12,5 138,0 165,5 10,0
26 I Chopcian, Jerzy Legnica 6,0 66,5 77,0 5,0
6,5 69,5 81,5 6,0
12,5 136,0 158,5 11,0
27 II+ Kacprzak, Robert MKSz Hetman Wałbrzych 6,0 64,0 75,5 6,0
6,5 71,0 83,5 6,0
12,5 135,0 159,0 12,0
28 I Zieliński, Zbigniew LKS Goniec Żarów 6,5 65,5 80,0 6,0
5,5 67,5 81,5 4,0
12,0 133,0 161,5 10,0
29 II Wysłobocki, Patryk LKSz Caissa Lubsko 6,0 62,0 69,5 6,0
6,0 67,0 77,0 6,0
12,0 129,0 146,5 12,0
30 II Blicharz, Grzegorz UKS Zadrna Kamienna Góra 5,5 53,5 61,0 4,0
6,5 55,0 62,5 5,0
12,0 108,5 123,5 9,0
31 II Pluta, Edmund Środa Śląska 5,5 65,5 74,0 4,0
6,0 63,0 72,0 5,0
11,5 128,5 146,0 9,0
32 I Czepczyński, Bogusław KS 64 Zielona Góra 5,5 68,0 79,5 5,0
6,0 57,5 66,5 5,0
11,5 125,5 146,0 10,0
33 I Skalik, Bohdan Głogów 6,0 64,0 74,5 6,0
5,5 58,5 67,0 4,0
11,5 122,5 141,5 10,0
34 k Antkowiak, Grzegorz WKSz GANT HETMAN 5,0 65,5 75,0 4,0
6,0 79,0 92,0 6,0
11,0 144,5 167,0 10,0
35 II Walada, Mariusz LUBIN 6,0 57,5 66,0 5,0
5,0 60,5 70,5 4,0
11,0 118,0 136,5 9,0
36 II Cygan, Mirosław LKS Goniec Żarów 6,5 61,5 69,5 5,0
4,5 53,5 62,5 3,0
11,0 115,0 132,0 8,0
37 II Sobota, Józef UKS Zadrna Kamienna Góra 5,5 54,5 62,0 4,0
5,5 53,5 62,0 4,0
11,0 108,0 124,0 8,0
38 II Mozol, Dawid LKS Goniec Żarów 5,0 60,5 71,0 4,0
5,5 57,0 64,5 4,0
10,5 117,5 135,5 8,0
39 II Klepacki, Sebastian WOK Wałbrzych 6,0 63,0 74,5 6,0
4,0 50,5 62,0 3,0
10,0 113,5 136,5 9,0
40 III Zahorski, Bartosz
3,0 54,5 62,0 2,0
5,5 60,5 71,5 4,0
8,5 115,0 133,5 6,0
41 III Lubońska, Sylwia KSz WOK-EN Wałbrzych 5,0 60,5 68,5 4,0
2,5 52,0 60,5 1,0
7,5 112,5 129,0 5,0
42 III Lichwa, Mieczysław UKS Roszada Mietków 3,0 52,5 60,0 2,0
4,5 59,0 68,5 3,0
7,5 111,5 128,5 5,0
43
Mikołajewicz, Eryk MOK Budoprojekt Głogów 1,0 55,0 63,5 0,0
1,5 52,0 60,0 0,0
2,5 107,0 123,5 0,0

 

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław