Mistrzostwa Dolnego Śląska do lat 7

http://iaas.home.pl/polonia/mds7.png

22. października 2011 w Klubie Szachowym Polonia Wrocław rozegrano Mistrzostwa Dolnego Śląska do lat 7.

Medalistami Mistrzostw Dolnego Śląska do lat 7 zostali:

grupa dziewcząt - Wyniki

I - Barbara Dadełło (KS Polonia Wrocław)
II - Gabriela Pieczewska (OTSz Ostrów Wielkopolski)
III - Zuzanna Kogutek (KS Polonia Wrocław)

grupa chłopców - Wyniki

I - Szymon Skurniak (KSz Szachmistrz Kalisz)
II - Szymon Klaska (KSz Szachmistrz Kalisz)
III - Sebastian Półtorak (SP 3 Szamotuły)

W zawodach uczestniczyło 93 zawodników - 80 chłopców i 13 dziewcząt. 28 uczestników zdobyło lub podwyższyło kateogrie szachowe. Gratulujemy!

Mistrzostwa Dolnego Śląska do lat 7 - chłopcy

KS Polonia Wrocław, ul. Wita Stwosza 37
 2011-10-22/2011-10-22

P'30  Arbiter:Aleksander Sokólski


Wyniki - runda 6

 
M-ceTytułNazwisko ImięRankingKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.RuzNorma
1 IV SKURNIAK, Szymon 1400 KSz Szachmistrz Kalisz 6.0 17.00 24.50 6 21.0 1543  
2 III KLASKA, Szymon 1600 Klub Szachowy SzachMistrz Kalisz 5.0 16.50 23.00 4 18.5 1458  
3   PÓŁTORAK, Sebastian 1000 SP3 Szamotuły 5.0 16.00 23.50 5 18.0 1429 IV
4 IV KUŚNIERZ, Piotr 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.0 15.50 23.00 5 19.0 1458  
5 IV ZACHARA, Jakub 1400 KSz Szachmistrz Kalisz 5.0 15.00 23.00 5 17.0 1344  
6 IV DOŁHARZ, Jakub 1400 Goniec Żarów 4.5 17.00 26.00 4 18.5 1429  
7 V KUGEL, Dorian 1200 Akademia Szachowa Gliwice 4.5 15.50 21.50 4 17.0 1257  
8   NAWROT, Mikołaj 1000 Krośnice 4.5 14.00 22.00 4 14.0 1400 IV
9   SOKALSKI, Marcel 1000 KS Polonia Wrocław 4.5 13.50 21.00 4 14.0 1286 V
10 V SZYMCZAK, Przemysław 1200 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4.5 13.00 21.00 4 15.5 1257  
11 IV LACHAWIEC, Łukasz 1400 Akademia Szachowa Gliwice 4.5 13.00 19.00 4 17.0 1343  
12   WAWRZYNIAK, Karol 1000 Klub Szachowy SzachMistrz Kalisz 4.5 13.00 17.50 4 13.0 1286 V
13 IV KRUPA, Dominik 1400 KS Polonia Wrocław 4.0 16.50 25.50 4 18.0 1257  
14 IV ZIÓŁKOWSKI, Cyprian 1400 MDK Krzyki Wrocław 4.0 16.00 23.50 4 17.0 1372  
15   GLEŃ, Kamil 1000 KS Polonia Wrocław 4.0 14.50 21.50 4 14.0 1286 V
16 V TOMICKI, Wiktor 1200 KS Polonia Wrocław 4.0 14.50 21.00 4 16.0 1286  
17 V KUŚNIERZ, Paweł 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 13.50 20.00 4 14.0 1143  
18 IV KRASZEWSKI, Grzegorz 1400 KS Polonia Wrocław 4.0 12.50 19.00 3 16.5 1314  
19   ZWOLIŃSKI, Hubert 1000 ASSz Miedź Legnica 4.0 12.50 18.50 4 14.0 1200 V
20   DROZDOWSKI, Maciej 1000 KS Polonia Wrocław 4.0 12.50 17.00 4 14.0 1172 V
21   HAŁADUS, Adam 1000 ChTS Chorzów 4.0 11.50 17.50 4 13.0 1143 V
22   SKULSKI, Jakub 1000 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4.0 10.50 17.50 3 10.5 1200 V
23   SUPRAN, Fabian 1000 KSz GAMBIT MDK Świdnica 4.0 10.00 17.00 4 13.0 1172 V
24   BARAŃSKI, Bartłomiej 1000 Przedszkole 59, Wrocław 3.5 15.00 22.50 3 14.0 1229 V
25   KOMARNICKI-DRUŻBYCZ, Jan 1000 Wrocław 3.5 14.50 20.50 3 15.0 1115 V
26   FIEDOREK, Michał 1000 Legnica 3.5 13.50 19.50 3 12.5 1172 V
27   CYWIŃŚKI, Jan 1000 Wrocław 3.5 13.00 20.00 3 13.0 1143 V
28 V KOWALSKI, Piotr 1200 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.5 13.00 18.50 3 14.0 1143  
29   ROWGIEJSZA, Jerzy 1000 ASSz Miedź Legnica 3.5 12.50 19.50 3 11.0 1086 V
30   ROMANIUK, Michał 1000 Wrocław, SP Leonardo da Vinci 3.5 12.50 18.50 3 11.0 1143 V
31 V ZIOBRO, Igor 1200 UKS SP1 Jedynka Tychy 3.5 11.00 16.50 3 11.0 1086  
32   MASALSKI, Paweł 1000 GOSiR Siechnice 3.5 11.00 16.00 3 11.0 1086 V
33   BORTKIEWICZ, Michał 1000 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.5 9.50 15.00 3 11.0 1086 V
34   HAMBICKI, Maciej 1000 Legnica 3.0 16.00 23.50 3 13.0 1143 V
35 V KALEMBA, Pio 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.0 14.00 20.50 3 13.0 1086  
36 V MODRZEWSKI, Wiktor 1200 Wrocław 3.0 13.50 20.50 3 11.0 1029  
37 IV KOĆWIN, Maciej 1400 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 3.0 13.00 19.50 3 8.0 1058  
38   JEDLIŃSKI, Michał 1000 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.0 12.50 18.50 3 12.0 1115 V
39   CHUDZIK, Maksymilian 1000 AZS Politechnika Wrocław 3.0 12.00 19.00 3 11.0 1143 V
40   JAWORSKI, Jakub 1000 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.0 12.00 17.50 3 12.0 1058 V
41   SZPILA, Maciej 1000 WKSz GANT HETMAN 3.0 12.00 17.50 3 11.0 1029  
42 V MĄDRALA, Michał 1200 MUKS MDK Sródmieście Wrocław 3.0 11.00 17.00 3 11.0 1029  
43   SOKOŁOWSKI, Dawid 1000 KS Polonia Wrocław 3.0 11.00 17.00 3 8.0 1029  
44   SIKORA, Mateusz 1000 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 3.0 10.50 16.50 3 10.0 1000  
45   ŻYGADŁO, Maksymilian 1000 GOSiR Siechnice 3.0 9.50 14.50 3 6.0 1115 V
46   GŁOWACKI, Krzysztof 1000 Wrocław 3.0 8.50 13.50 3 9.0 1000  
47   KOZUBAL, Kacper 1000 Legnica 2.5 15.00 22.00 2 13.0 1115 V
48   BUTRA, Kacper 1000 KS Polonia Wrocław 2.5 14.00 20.00 2 9.5 1029  
49   PYTLOWANY, Adrian 1000 Legnica 2.5 13.50 19.00 2 10.0 1029  
50   LAZARZ, Dawid 1000   2.5 12.00 17.50 2 10.0 972  
51   WILANOWSKI, Jakub 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.5 12.00 17.50 2 9.5 1001  
52   ZARNECKI, Jan 1000 Srebrna Góra 2.5 11.50 17.00 2 8.5 1001  
53   KLIN, Tomasz 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.5 11.00 16.00 2 10.0 1001  
54   WÓJCIK, Michał 1000 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 2.5 10.50 18.00 2 7.0 1001  
55   LENART, Łukasz 1000   2.5 10.00 15.50 1 7.0 943  
56   PAWLIK, Franciszek 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.5 9.00 14.50 2 8.0 943  
57 V DEMBNY, Wiktor 1200 Klub Szachowy SzachMistrz Kalisz 2.5 8.50 14.00 2 7.5 972  
58   KAŹMIERCZAK, Robert 1000 KSz GAMBIT MDK Świdnica 2.5 8.50 13.00 2 6.0 943  
59   PREISS, Jeremiasz 1000 Wrocław 2.0 13.50 18.50 2 8.0 886  
60   OWAD, Michał 1000   2.0 13.00 19.50 2 7.0 972  
61   STRUGAREK, Michał 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.0 12.50 19.50 2 9.0 1029  
62   KOCIEMSKI, Karol 1000 Wrocław 2.0 10.50 16.50 2 8.0 886  
63   JAŚKÓW, Tymoteusz 1000 KSz GAMBIT MDK Świdnica 2.0 10.50 15.00 2 8.0 915  
64   INDYCKI, Tomasz 1000   2.0 10.00 15.00 1 5.5 886  
65   SZYRNER, Oskar 1000 Wrocław 2.0 9.50 15.00 1 6.5 944  
66   OLSZEWSKI, Aleksander 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.0 9.00 13.50 1 5.5 972  
67   GOPPOLD, Dawid 1000 KSz GAMBIT MDK Świdnica 2.0 8.50 13.50 2 5.0 886  
68   SOBCZYK, Michał 1000 Wrocław 1.5 11.00 16.50 1 6.0 858  
69   PAWŁOWSKI, Michał 1000 KSz GAMBIT MDK Świdnica 1.5 10.50 16.50 1 6.5 887  
70   WRZODEK, Kacper 1000 KSz GAMBIT MDK Świdnica 1.5 10.00 13.00 1 4.5 887  
71   KĘDRZYŃSKI, Bartosz 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1.5 9.50 14.50 1 5.0 858  
72   CHUDZIK, Mateusz 1000 AZS Politechnika Wrocław 1.5 9.50 14.50 1 3.5 829  
73   RAJCHEMBA, Wojciech 1000 Wrocław 1.5 9.50 14.00 1 5.5 829  
74   WIONCZYK, Bartłomiej 1000   1.5 9.00 15.50 1 4.0 829  
75   NIEMIEC, Krystian 1000 KSz GAMBIT MDK Świdnica 1.5 8.50 12.50 1 3.5 887  
76   CZERNIATOWICZ, Jan 1000 KSz GAMBIT MDK Świdnica 1.5 7.00 11.50 1 2.5 829  
77   SAWICKI, Jakub 1000 Wrocław, SP 68 1.0 11.50 15.50 1 1.0 771  
78   BRZEZICKI, Oskar 1000 Świdnica 1.0 10.00 13.50 1 4.0 800  
79   MAJEWSKI, Piotr 1000 KSz GAMBIT MDK Świdnica 1.0 9.00 14.50 0 4.5 829  
80   MOLĄG, Jan 1000 Świdnica 0.0 8.00 13.50 0 0.0 657  

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.12) © A.Curyło     http://www.chessarbiter.com/
Lic.:Aleksander Sokólski

Mistrzostwa Dolnego Śląska do lat 7 - dziewczęta

KS Polonia Wrocław, ul. Wita Stwosza 37
 2011-10-22/2011-10-22

P'30  Arbiter:Aleksander Sokólski


Wyniki - runda 6

 
M-ceTytułNazwisko ImięRankingKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.RuzNorma
1 III DADEŁŁO, Barbara 1400 KSz Polonia Wrocław 6.0 13.00 20.50 6 21.0 1543  
2 III PIECZEWSKA, Gabriela 1400 OTSz Ostrów Wielkopolski 5.0 11.50 18.50 5 18.0 1415  
3 IV KOGUTEK, Zuzanna 1250 KSz Polonia Wrocław 4.0 12.00 20.50 4 12.0 1279  
4 IV WAWRZYNIAK, Weronika 1250 Klub Szachowy SzachMistrz Kalisz 3.5 11.00 17.50 2 11.0 1150  
5   NAMYŚLAK, Agata 1000 Wrocław, SP 68 3.5 10.00 15.50 2 9.0 1059 V
6   MIARECKA, Natalia 1000 KSz Polonia Wrocław 3.0 15.00 22.00 3 12.0 1200 IV
7 IV DĘBOWSKA, Natalia 1250 KSz Polonia Wrocław 3.0 14.50 22.00 3 14.0 1186  
8   SZACHNIEWICZ , Weronika 1000 Legnica 3.0 12.50 20.00 2 12.0 1100 V
9 V CYGAN, Kamila 1100   3.0 10.00 17.50 3 11.0 1072  
10   BATOR, Maja 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.5 10.00 17.00 2 8.0 1036 V
11   TELESZ, Paulina 1000 Świdnica 2.0 10.50 14.50 0 8.5 900  
12   REJCH, Oliwia 1000 Srebrna Góra 2.0 10.00 14.00 1 7.0 859  
13   MALECHA, Kamila 1000 Wrocław 1.5 8.50 14.50 0 3.5 800  

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.12) © A.Curyło     http://www.chessarbiter.com/
Lic.:Aleksander Sokólski

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław