Spotkanie rodziców z trenerem kadr wojewódzkich J. Żeberskim, Karpacz, sobota 15.10.2011 godz. 10.00

Zapraszamy rodziców młodych zawodników (i ich trenerów również) do wzięcia udziału w spotkaniu z mistrzem międzynarodowym, trenerem kadr wojewódzkich, Jakubem Żeberskim, które odbędzie się w Karpaczu w Ośrodku "Mieszko" w sobotę 15.10.2011 o godz. 10.00 podczas Międzywojewódzkich Eliminacji Juniorów do MPJ 2012.

Szczególnie zapraszamy rodziców młodzików i juniorów aktualnie nalężących do kadr wojewódzkich, ale również rodziców zawodników, którzy do tych kadr mogą trafić poprzez zdobycie awansu do finałów MPJ 2012.

 Spotkanie to ma wyjątkowo duże zanaczenie, gdyż wystąpiły daleko idące problemy z wykorzystywaniem środków finansowych kadr wojewódzkich ze względu na brak aktualnych wyników badań lekarskich, dostarczaniem niewłaściwych faktur i niedopełnianiem różnych innych formalnych wymagań, które pojawiły się w ostatnim okresie w wyniku wprowadzenia kolejnych obostrzeń odgórnych.

Zebranie jest na tyle ważne, że zachęcam do przyjazdu do Karpacza, rodziców grających tam dzieci, o jeden dzień wcześniej.

Wiceprezes DZSzach ds. młodzieżowych

Robert Korpalski

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław