Ligi seniorów 2-3 runda

Wyniki 2 i 3 rundy Dolnośląskiej Ligi Seniorów i Klasy A.
Drużyna WSB Wrocław wycofała się z rozgrywek, w jej miejsce zostanie prawdopodobnie dookoptowna inna drużna - trwają rozmowy.

Wyniki będą na bieżąco aktualizowane wraz z napływem informacji

DLS

II runda 20.11.2005 godz. 10:00
1 UKS Piast Bolków            1,0-4,0 KKS Polonia Wrocław
2 ASSz Miedź Legnica          2,5-2,5 UKS Gigant Wrocław
3 GLKS Zebra Jaworzyna Śląska 4,0-1,0 LZS TOK Trzebnica
4 MKSz Hetman Wałbrzych       3,5-1,5 MUKS MDK Śródmieście Wrocław II
5 MKLS Zjednoczeni Ścinawka   2,5-2,5 MKS Oława
6 KS Polanica Zdrój           3,0-2,0 MKS Pogoń Oleśnica

III runda 20.11.2005 godz. 15:00
1 UKS Piast Bolków            2,0-3,0  UKS Gigant Wrocław
2 KKS Polonia Wrocław         0,5-4,5  ASSz Miedź Legnica
3 GLKS Zebra Jaworzyna Śląska 4,0-1,0  MUKS MDK Śródmieście Wrocław II
4 LZS TOK Trzebnica           0,5-4,5  MKSz Hetman Wałbrzych
5 MKLS Zjednoczeni Ścinawka   3,0-2,0  MKS Pogoń Oleśnica
6 MKS Oława                   3,0-2,0  KS Polanica Zdrój

Klasa A – południe

II runda 20.11.2005 godz. 10:00
1 GKS Sokół Nowa Ruda          2,0-3,0  KSz WOK-EN Wałbrzych II
2 MKSz Liczyrzepa Jelenia Góra 2,0-3,0  KSz WOK-EN Wałbrzych I
3 GLKS Goniec Żarów I          2,5-2,5  Dwie Wieże Dzierżoniów I
4 GLKS Goniec Żarów II         1,0-4,0  Dwie Wieże Dzierżoniów II
5 MKSz Hetman Wałbrzych III    3,0-2,0  UKS Debiut Przedwojów II
6 MKSz Hetman Wałbrzych II     4,5-0,5  UKS Zadrna Kamienna Góra

III runda 20.11.2005 godz. 15:00
1 GKS Sokół Nowa Ruda       2,0-3,0  KSz WOK-EN Wałbrzych I
2 KSz WOK-EN Wałbrzych II   3,5-1,5  MKSz Liczyrzepa Jelenia Góra
3 GLKS Goniec Żarów I       3,5-1,5  Dwie Wieże Dzierżoniów II
4 Dwie Wieże Dzierżoniów I  3,0-2,0  GLKS Goniec Żarów II
5 MKSz Hetman Wałbrzych III 3,5-1,5  UKS Zadrna Kamienna Góra
6 UKS Debiut Przedwojów II  0,5-4,5  MKSz Hetman Wałbrzych II

Klasa A – północ

II runda 20.11.2005 godz. 10:00 
1 AZS WSB Wrocław                 x    MKS Rokita Brzeg Dolny
2 WKSz DACH BUD Hetman Wrocław 4,5-0,5  Skoczek Milicz
3 LZS ZPK SMOK Żmigród II      0,5-4,5  AZS Politechnika Wroclaw II
4 LZS ZPK SMOK Żmigród I       1,0-4,0  MUKS MDK Śródmieście Wrocław III
5 KS Debiut Wrocław            2,5-2,5  MDK DANY Chojnów
6 UKS Gigant Wrocław II        4,0-1,0  LZS Mewa Goliszów

III runda 20.11.2005 godz. 15:00
1 AZS WSB Wrocław                x     Skoczek Milicz
2 MKS Rokita Brzeg Dolny      0,0-5,0  WKSz DACH BUD Hetman Wrocław
3 LZS ZPK SMOK Żmigród II     0,0-5,0  MUKS MDK Śródmieście Wrocław III
4 AZS Politechnika Wroclaw II 4,5-0,5  LZS ZPK SMOK Żmigród I
5 KS Debiut Wrocław           5,0-0,0  LZS Mewa Goliszów
6 MDK DANY Chojnów            3,0-2,0  UKS Gigant Wrocław II

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław