Lista finalistów MPJ 2012 (stan przed rozgrywkami makroregionalnymi)

Lista finalistów Mistrzostw Polski Juniorów 2012 w szachach klasycznych (po Turnieju Pierwszej Szansy i ligach juniorów) - stan listy przed rozgrywkami makroregionalnymi. Pogrubione zostały nazwiska tych zawodników z województw dolnośląskiego i lubuskiego, którzy nie muszą grać w rozgrywkach makroregionalnych w Karpaczu 11-16.10.2011, bo mają już zapewniony awans do finałów MPJ 2012.
    Sporządził Zenon Chojnicki - zatwierdził Piotr Zieliński, Wiceprezes ds. Młodzieży PZSzach
Finaliści MPJ'2012 D10
M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj. Elo Rank. Klub Data ur. Pkt. Kat Skąd
1. II Święch, Joanna PK 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 2002-02-12 6.5 D10 MPJD10  
2. II Kaniowska, Anna LB 0 1600 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 2002-02-17 6.0 D10 MPJD10
3. III Mościcka, Pola MA 0 1400 UKS Szachylice Chylice 2002-07-26 5.5 D10 MPJD10  
4. II Rudzińska, Michalina PL 0 1600 KSz. Javena Hańcza Suwałki 2002-01-22 5.5 D10 MPJD10  
5. II Kucharska, Honorata MP 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 2002-07-18 5.0 D10 MPJD10  
6. III Adamczyk, Zuzanna SL 0 1400 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój 2004-08-10 7.5 D10 MPP  
7. III Mucha, Marta MP 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 2004-02-17 7.5 D10 MPP  
8. IV Marcińczyk, Monika PL 0 1250 UKS ŻAK Łomża 2004-09-10 7.5 D10 MPP  
9. III HARAZIŃSKA, Magdalena MA 0 1400 MKS Polonia Warszawa 2003-04-14 6.0 D10 PP8  
10. III TOMCZAK, Marta WP 0 1400 MMKS Wieniawa Leszno 2003-05-14 6.0 D10 PP8  
11. III HRYŃ, Aleksandra SL 0 1400 Akademia Szachowa Gliwice 2003-08-11 5.5 D10 PP8  
12. III Pyzio, Amelia MP 0 1400 MKS MOS Wieliczka 2002-07-20 4.5 D10 TPSz  
13. III Golecka, Jadwiga MA 0 1400 UKS Czternastka Warszawa 2002-01-13 4.0 D10 TPSz  
14. III Mytych, Wiktoria PK 0 1400 TG Sokół Ropczyce 2002-10-04 3.0 D10 TPSz  
                       
            Finaliści MPJ'2012 C10
M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj. Elo Rank. Klub Data ur. Pkt. Kat Skąd
1. II Psyk, Radosław LD 0 1800 KSz Piątka Skierniewice 2002-04-09 7.0 C10 MPJC10  
2. II Szpar, Miłosz PK 0 1800 RzKSz Rzeszów 2002-06-05 7.0 C10 MPJC10  
3. II Lis, Mateusz MP 0 1800 UKS Czarny Koń Olkusz 2002-04-13 5.5 C10 MPJC10  
4. II Pytel, Maciej PL 0 1800 MUKS Stoczek 45 Białystok 2002-04-28 5.5 C10 MPJC10  
5. III Ochowicz, Jakub MP 1400 1600 UKS Czarny Koń Olkusz 2002-01-28 5.5 C10 MPJC10  
6. IV Ogłaza, Oskar OP 0 1400 PUKS Rodło Opole 2005-02-19 9.0 C10 MPP  
7. IV Suder, Jakub MP 0 1400 MLKSz Myślenice 2004-07-16 8.0 C10 MPP  
8. IV Dyląg, Jan MP 0 1400 UKS Czarny Koń Olkusz 2004-03-19 7.0 C10 MPP  
9. II Teclaf, Paweł PO 0 1800 KKS Ormuzd Kartuzy 2003-06-18 6.5 C10 PP8  
10. II Szczurek, Krzysztof MP 0 1600 TS Wisła Kraków 2003-02-18 6.5 C10 PP8  
11. III Kopaczewski, Adam KP 0 1600 KSz Torfarm-64 Toruń 2003-10-11 6.0 C10 PP8  
12. II Kokoszczyński, Jan MA 1575 1800 MKS Polonia Warszawa 2002-02-24 6.5 C10 TPSz  
13. II Pułtorak, Jan OP 1577 1800 PUKS Rodło Opole 2002-10-12 6.0 C10 TPSz  
14. III Golecki, Jan MA 0 1600 UKS Czternastka Warszawa 2003-07-19 5.0 C10 TPSz  
                       
            Finaliści MPJ'2012 D12
M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj. Elo Rank. Klub Data ur. Pkt. Kat Skąd
1. II Frej, Zofia DS. 1400 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2001-11-05 9.0 D12 MPJD10
2. II Śliwicka, Alicja KP 0 1600 UKS OPP Toruń 2001-09-01 7.5 D12 MPJD10  
3. II+ Dwilewicz, Agata DS. 1617 1600 KSz Polonia Wrocław 2001-06-23 6.5 D12 MPJD10
4. II Trusz, Julia OP 0 1600 PUKS Rodło Opole 2001-03-25 6.0 D12 MPJD10  
5. II Krzysztyńska, Anna PK 0 1600 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 2001-08-17 6.0 D12 MPJD10  
6. WFM Kiołbasa, Oliwia PL 1667 2100 LKS Augustovia Augustów 2000-04-26 6.5 D12 MPJ D12  
7. II Parol, Pola MA 1526 1600 MTSz Mińsk Mazowiecki 2000-09-28 5.5 D12 MPJ D12  
8. II+ Antolak, Julia ZP 1520 1600 GKSz Solny Grzybowo 2000-02-22 5.0 D12 MPJ D12 6 Sz-I liga
9. II Cieślak, Wiktoria SL 1382 1600 MKSz Rybnik 2000-03-03 5.0 D12 MPJ D12  
10. II Momot, Weronika WP 0 1600 UKS Smecz Konin 2000-05-14 4.5 D12 MPJ D12  
11. II+ Kwiatkowska, Agnieszka OP 1534 1600 LZS Swornica Czarnowąsy 2000-06-22 6.0 D12 TPSz  
12. II Gil, Oliwia SL 1318 1600 KS Carbo-Gliwice Gliwice 2000-09-30 5.5 D12 TPSz  
13. II Humin, Julia KP 1460 1600 UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2000-04-04 4.0 D12 TPSz  
                       
            Finaliści MPJ'2012 C12
M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj. Elo Rank. Klub Data ur. Pkt. Kat Skąd
1. II Szymanowski, Igor PO 1464 1800 UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gdański 2001-02-27 7.0 C12 MPJC10  
2. II Kowalski, Igor MA 0 1800 MKS Polonia Warszawa 2001-03-15 7.0 C12 MPJC10  
3. II Gajdamowicz, Adrian DS 1561 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2001-08-29 6.5 C12 MPJC10
4. II Sernecki, Franciszek DS 1473 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2001-10-15 6.5 C12 MPJC10
5. II Mendak, Mateusz PL 1472 1800 UMKSz. Jaćwież Suwałki 2001-01-22 6.0 C12 MPJC10  
6. II Kozioł, Kamil SL 1710 1800 MKSz Rybnik 2000-11-11 6.0 C12 MPJ C12  
7. II Walter, Szymon SL 1552 1800 UKS 21 Podlesie 2000-07-14 6.0 C12 MPJ C12  
8. II Bilczewski, Kacper SL 1481 1800 UKS Ognisko Rydułtowy 2000-02-26 5.5 C12 MPJ C12  
9. II Grela, Kacper DS 1767 1800 KSz Polonia Wrocław 2000-04-05 5.0 C12 MPJ C12 3 Sz-I liga
10. II Drozdowski, Konrad KP 1793 1800 PKS Wiatrak Bydgoszcz 2000-02-05 5.0 C12 MPJ C12  
11. II Łukasiewicz, Krzysztof DS 1632 1800 KSz Polonia Wrocław 2001-10-28 6.5 C12 TPSz
12. II Wyczling, Bartosz PO 1475 1800 UKS SP11 Skoczek Tczew 2001-01-06 6.0 C12 TPSz  
13. II Belczewski, Jacek PO 1314 1800 UKS SP11 Skoczek Tczew 2000-06-30 6.0 C12 TPSz  
                       
            Finaliści MPJ'2012 D14
M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj. Elo Rank. Klub Data ur. Pkt. Kat Skąd
1. I+ Gazikova, Veronika SL 1814 1900 KSz Silesia Racibórz 1999-05-04 7.5 D14 MPJ D12 6 Sz-II liga
2. II Konopacka, Martyna SL 1607 1600 MKSz Rybnik 1999-01-20 7.0 D14 MPJ D12  
3. II+ Murawko, Julia PL 1526 1600 KSz. Javena Hańcza Suwałki 1999-02-09 6.5 D14 MPJ D12  
4. II+ Kaniewska, Emilia MA 1657 1600 MKS Polonia Warszawa 1999-06-26 6.5 D14 MPJ D12  
5. WCM Dmochowska, Agnieszka DS 1709 2100 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1999-01-18 6.0 D14 MPJ D12
6. I Woźniak, Mariola MP 1819 1800 KKSz. Kraków 1998-03-17 6.5 D14 OOM  
7. I Kopica, Paulina OP 1669 1800 PUKS Rodło Opole 1998-05-01 6.5 D14 OOM  
8. I Harazińska, Ewa MA 1763 1800 MKS Polonia Warszawa 1998-04-11 6.0 D14 OOM  
9. I+ Dadełło, Aleksandra DS 1828 1900 KSz. Polonia Wrocław 1998-02-09 6.0 D14 OOM
10. II Wojna, Ewelina LD 0 1600 ŁKS Szach-Centrum Łódź 1998-02-14 5.5 D14 OOM  
11. II+ Kozubal, Aleksandra PK 1420 1600 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 1999-08-16 3.5 D14 TPSz  
                       
            Finaliści MPJ'2012 C14
M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj. Elo Rank. Klub Data ur. Pkt. Kat Skąd
1. I Winiarski, Mikołaj MA 1815 2000 UKS Szachylice Chylice 1999-12-16 7.5 C14 MPJ C12  
2. II Pham, Juliusz PO 1615 1800 SKF Korsarz Gdynia 1999-06-23 7.0 C14 MPJ C12  
3. II Wiśniewski, Michał OP 1571 1800 PUKS Rodło Opole 1999-04-30 6.5 C14 MPJ C12  
4. II Tomczak, Mikołaj WP 0 1800 MMKS Wieniawa Leszno 1999-05-04 6.5 C14 MPJ C12  
5. II Marchlewicz, Artur KP 1715 1800 UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1999-10-04 6.5 C14 MPJ C12  
6. I Gajek, Radosław KP 1997 2000 UKS Rotmistrz Grudziądz 1998-04-26 8.0 C14 OOM  
7. II+ Piotrowski, Przemysław DS 1927 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1998-09-16 6.5 C14 OOM
8. II+ Śnihur, Piotr WP 1818 1800 UKS Smecz Konin 1998-02-04 6.0 C14 OOM  
9. I Jarmuła, Łukasz MA 1852 2000 MKS Polonia Warszawa 1998-11-10 5.5 C14 OOM  
10. II Ogonowski, Jakub MA 1690 1800 UKS Czternastka Warszawa 1998-06-30 5.5 C14 OOM  
11. II Klimek, Piotr OP 1674 1800 PUKS Rodło Opole 1998-07-22 8.0 C14 TPSz  
                       
            Finaliści MPJ'2012 D16
M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj. Elo Rank. Klub Data ur. Pkt. Kat Skąd
1. I Cichocka, Urszula WM 1669 1800 SSz Debiut GCK Giżycko 1996-06-13 6.0 D16 MPJD16  
2. II+ Kotłowska, Anna PO 1655 1600 KKS Ormuzd Kartuzy 1996-10-18 6.0 D16 MPJD16  
3. I+ Dziodzio, Angelika SL 1906 1900 MKSz Rybnik 1996-04-29 6.0 D16 MPJD16  
4. II+ Rykala, Monika LD 1806 1600 PTC Pabianice 1996-11-29 6.0 D16 MPJD16  
5. I+ Cyboran, Katarzyna PK 1807 1900 LKSz GCKiP Czarna 1996-09-18 6.0 D16 MPJD16  
6. I++ Pastuszko, Kinga MA 1804 1900 MKS Polonia Warszawa 1997-07-30 8.5 D16 OOM 6 Sz-Extraliga
7. I Murawko, Katarzyna PL 1777 1800 KSz. Javena Hańcza Suwałki 1997-01-24 8.0 D16 OOM  
8. I Jaśkiewicz, Kamila PL 1587 1800 KSz. Javena Hańcza Suwałki 1997-10-19 8.0 D16 OOM  
9. I+ Maruszczak, Joanna ZP 1736 1900 KSz Gryf Szczecin 1997-03-04 7.0 D16 OOM  
10. II Rudnik, Anna PL 1563 1600 MUKS Stoczek 45 Białystok 1997-02-20 6.5 D16 OOM  
11. I+ Grochocińska, Urszula DS 1790 1900 KSz Polonia Wrocław 1996-01-05 2.5 D16 TPSz
12. II Binkowska, Agata SL 1519 1600 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1997-11-27 2.5 D16 TPSz  
13. II+ Wąsik, Justyna PK 1431 1600 RzKSz Rzeszów 1996-05-28 1.0 D16 TPSz  
                       
                       
            Finaliści MPJ'2012 C16
M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj. Elo Rank. Klub Data ur. Pkt. Kat Skąd
1. FM Drozdowski, Kacper KP 2291 2300 PKS Wiatrak Bydgoszcz 1996-05-14 7.0 C16 MPJC16  
2. I++ Cukrowski, Filip DS 2079 2100 MKS "Rokita" Brzeg Dolny 1996-06-17 6.0 C16 MPJC16
3. I++ Nasuta, Grzegorz PL 2209 2100 MUKS Stoczek 45 Białystok 1996-03-01 6.0 C16 MPJC16  
4. I Jarmula, Pawel MA 2031 2000 MKS Polonia Warszawa 1996-06-13 5.5 C16 MPJC16  
5. II+ Koitka, Jakub LB 1887 1800 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 1997-02-08 7.5 C16 OOM
6. I Khamidov, Komil DS 2037 2000 KSz Polonia Wrocław 1997-06-12 7.0 C16 OOM 3 Sz-Extraliga
7. I Ulanowski, Karol PO 1919 2000 UKS SP11 Skoczek Tczew 1997-03-22 6.5 C16 OOM  
8. I Marczuk, Dominik MP 1918 2000 KKSz Kraków 1997-06-02 6.5 C16 OOM 3Sz-I liga
9. I Eggink, Ryszard MA 1914 2000 UKS Łady Raszyn 1997-10-18 6.5 C16 OOM  
10. I+ Tomaszewski, Kacper WP 1853 2100 JKSz-W Jarocin 1997-06-16 6.0 C16 TPSz  
11. II+ Gładysz, Jakub PK 1658 1800 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 1997-07-06 6.0 C16 TPSz  
12. I Gajdamowicz, Patrick DS 1869 2000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1997-09-29 4.5 C16 TPSz
13. I Kwiatkowski, Wiktor WP   1800 UKS Kiełbaska Kościelec 1996-11-04 10.5 C16 II liga  
14. II+ Mucha, Piotr SL   1800 PSSzach Pszczyna 1997-02-04 9.0 C16 3 Sz-II liga  
15. I+ Kaczmarek, Aleksander SK   2100 KMKSz Victoria Kielce 1997-03-06 9.0 C16 3 Sz-II liga  
16. II Czerw, Dawid LU   1800 UKS Astra Leśniowice 1997-11-17 10.5 C16 4 Sz-II liga  
17. I Żochowski, Kacper PL   2000 MUKS Stoczek 45 Białystok 1996-02-28 7,5 C16 2 Sz-I liga  
18. II Jajte-Pachota, Maciej MP   1800 KKSz Kraków 1997-03-22 7 C16 4Sz-I liga  
19. I Kulaś, Szymon DS 2000 KSz Polonia Wrocław 1997-07-17 7,5 C16 4 Sz-Extraliga
Finaliści MPJ'2012 D18
M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj. Elo Rank. Klub Data ur. Pkt. Kat Skąd
1 I++ Byrka, Joanna SK 1883 1900 KMKSz Victoria Kielce 1994-02-26 6.5 D18 MPJD18 5 Sz-II liga
2 k Chrząszcz, Malvina MP 2047 2000 UKS przy SP 8 Chrzanów 1994-02-09 6.0 D18 MPJD18  
3 k+ Zmarzły, Aleksandra DS 2118 2000 ASSz Miedź Legnica 1994-07-12 5.5 D18 MPJD18
4 I Warchoł, Maria WP 1794 1800 UMKS Na Pięterku Poznań 1994-03-21 5.5 D18 MPJD18  
5 I++ Kowalska, Sara WP 1876 1900 KS Pocztowiec Poznań 1994-01-20 5.5 D18 MPJD18  
6 WFM Iwanow, Anna DS 2159 2100 KSz Polonia Wrocław 1995-04-07 8.0 D18 MPJD16
7 WCM Leks, Maria MA 2056 2100 MKS Polonia Warszawa 1995-10-21 6.5 D18 MPJD16  
8 k Wiśniowska, Klaudia LB 2011 2000 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 1995-05-08 6.5 D18 MPJD16 5 Sz-Extraliga
9 WFM Lach, Aleksandra MP 2170 2100 UKS Czarny Koń Olkusz 1995-01-02 6.5 D18 MPJD16  
10 I+ Starczewska, Dominika DS 1904 1900 UKS SP3 w Bogatyni 1995-10-25 6.0 D18 MPJD16
Finaliści MPJ'2012 C18
M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj. Elo Rank. Klub Data ur. Pkt. Kat Skąd
1 k+ Weichhold, Paweł ZP 2236 2200 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 1994-06-16 8.0 C18 MPJC18  
2 m Wieczorek, Oskar DS 2370 2300 KSz Polonia Wrocław 1994-06-13 6.5 C18 MPJC18
3 FM Sadzikowski, Daniel MP 2366 2300 UKS przy SP 8 Chrzanów 1994-01-20 6.0 C18 MPJC18  
4 m Krzyżanowski, Marcin MA 2353 2300 MKS Polonia Warszawa 1994-01-11 6.0 C18 MPJC18 2 Sz-Extraliga
5 IM Dragun, Kamil LB 2431 2400 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 1995-06-25 5.5 C18 MPJC18
6 I++ Musiałkiewicz, Jan WP 2106 2100 UMKS Na Pięterku Poznań 1995-04-28 7.0 C18 MPJC16  
7 I++ Lewicki, Mirosław MP 2138 2100 UKS przy SP 8 Chrzanów 1995-02-12 7.0 C18 MPJC16  
8 I++ Malec, Sebastian MA 2195 2100 MKS Polonia Warszawa 1995-08-05 6.5 C18 MPJC16  
9 I+ Licznerski, Łukasz KP 2092 2100 UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1995-03-28 6.0 C18 MPJC16  
10 I++ Pietruszewski, Marcin PL 2104 2100 KSz. Javena Hańcza Suwałki 1995-06-16 5.5 C18 MPJC16  
11 FM Duda, Jan-Krzysztof MP 2300 2300 MKS MOS Wieliczka 1998-04-26 6.5 C16 MPJC16 1Sz-I liga

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław