V GAMBIT Radkowski - wyniki

W ramach V Gambitu Radkowskiego odbył się turniej szachowy miast Euroregionu Glacensis. W tegorocznej imprezie uczestniczyło 6 miast w tym dwa z Republiki Czeskiej z Broumova i Rychnova.
Zawody rozgrywano systemem "każda drużyna z każdą" w składach 5 osobowych po 20 minut na każdy mecz.

WYNIKI KOŃCOWE :

1. Rychnov       5      9    19,5 pkt.
2. Radków        5      7    16,0 pkt.
3. Lubawka       5      6    13,5 pkt.
4. Polanica       5      4     13,5 pkt.
5. Broumov       5      4    10,5 pkt.
6. Złoty Stok     5      0      2,0 pkt.

V GAMBIT Radkowski

Radków, GCKSiT W Radkowie ul. Handlowa 11 2011-08-13/2011-08-13
Tempo gry: P'5
Arbiter: Kazimierz Szydełko

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 m Jasik, Krzysztof 2359 2359 8.0 41.00 53.00 7 39.5
2   Siembab, Bartosz 2326 2326 8.0 40.50 53.00 7 39.5
3 k Łaszewicz, Paweł 2251 2251 6.5 41.50 53.00 6 35.0
4   Ringel, Zbynek 2292 2292 6.5 41.00 52.00 6 35.0
5 I+ Lipień, Wiesław 2076 2076 6.0 40.00 51.50 5 34.0
6 I+ Dzieczkaniec, Wieslaw 1874 1874 6.0 38.50 49.50 6 30.0
7 I Dzieczkaniec, Piotr 1997 1997 6.0 35.00 46.50 6 30.0
8   Koszański, Antoni 0 1000 6.0 32.00 38.00 6 24.0
9   Mareckova, Martina 2150 2150 5.5 39.00 51.00 5 29.5
10 I++ Walas, Aleksanrda 1902 1902 5.5 38.00 50.50 5 31.5
11 I+ Gromczak, Dariusz 2059 2059 5.5 36.00 48.00 5 30.5
12   Kmiecik, Wojciech 2047 2047 5.5 36.00 47.00 5 28.5
13   Machacek, Ludek 1955 1955 5.0 37.00 45.50 5 30.0
14   Vrnata, Jrii 2070 2070 5.0 36.50 48.00 4 29.5
15   Cechura, Peter 2223 2223 5.0 34.50 45.00 5 28.0
16 I Klimowicz, Jan 0 2000 5.0 33.50 43.00 4 23.0
17 III Stasinkiewicz, Aleksander 0 1607 5.0 32.50 39.50 5 24.0
18   Cap, Jarosław 1807 1807 5.0 31.50 37.50 5 26.0
19   Nowotny, Pepa 2143 2143 5.0 31.00 40.00 5 22.0
20 II Soular, Karel 0 1801 5.0 28.50 37.50 5 20.0
21 I Kmiecik, Emilia 1834 1834 4.5 33.50 42.50 4 26.0
22   Znamirowski, Mariusz 0 1403 4.5 33.00 41.50 4 23.5
23 I Łaszewicz, Magdalena 1633 1633 4.5 29.50 41.00 4 20.0
24 k Drążek, Władysław 2078 2078 4.5 28.50 36.50 4 21.0
25 II Nowakowski, Michał 0 1802 4.0 33.00 41.00 4 21.0
26   Marcjanek, Lukasz 1731 1731 4.0 32.50 42.00 4 23.0
27 II Wianecki, Mateusz 1693 1693 4.0 32.00 43.00 4 20.0
28 II Szydełko, Michał 0 1803 4.0 29.00 38.00 4 20.0
29   Mierzicki, Zenon 0 1804 4.0 26.00 32.00 4 16.0
30 III Kosiński, Bartosz 0 1606 4.0 20.00 25.50 4 13.0
31   Michel, Vladisłav 1860 1860 3.5 28.00 35.00 3 19.0
32   Peroutka, Ivo 1928 1928 3.5 27.50 37.00 3 19.0
33   Wiśniewski, Maciej 0 1604 3.5 26.50 33.50 3 14.0
34 II Pakulska, Paulina 0 1800 3.5 26.50 32.50 3 18.0
35   Sedlacek, Jrii 1580 1580 3.0 29.00 37.50 3 16.0
36 III Fleming, Kacper 0 1602 3.0 28.50 33.50 3 15.0
37 III Majocha, Piotr 0 1605 3.0 27.00 33.50 3 13.0
38 IV Kul, Adam 0 1402 3.0 21.50 27.50 3 10.0
39 IV Lechman, Gabriel 0 1400 3.0 21.50 26.50 3 11.0
40 III Majocha, Tomasz 0 1603 2.0 26.00 32.00 2 13.0
41 V Kul, Dominika 0 1100 1.0 23.00 28.00 1 4.0
42   Kul, Damian 0 1001 0.0 25.50 32.50 0 0.0

 

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław