Mistrzostwa Szachowe Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej

MISTRZOSTWA SZACHOWE SPOŁECZNEGO GIMNAZJUM EDUKACJI EUROPEJSKIEJ KAMIENNA GÓRA

2011-06-16/2011-06-16
Tempo gry: P'15
Arbiter: FA Stefan Hałubek

Wyniki - runda 7


M-ce Nazwisko Imię Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z.
1 Czoch, Hubert SP2 3C 7.0 22.00 31.00 7
2 Baran, Igor SGEE IIIA 5.5 22.50 32.00 5
3 Poborca, Łukasz SGEE IIIB 5.5 20.50 29.00 5
4 Sobieszkoda, Dawid SGEE IIIA 5.0 21.50 31.50 5
5 Marek, Robert SGEE IB 5.0 18.00 26.00 5
6 Dalecki, Dawid SGEE II A 5.0 17.50 25.50 5
7 Pecio, Michał SGEE IIIB 4.5 21.00 31.00 4
8 Koczan, Dominik SGEE I B 4.5 18.50 25.00 4
9 Szydlik, Hubert SGEE I B 4.5 18.00 27.50 4
10 Chojnowski, Konrad SGEE IIIB 4.0 20.50 30.50 4
11 Tokarski, Tomasz SGEE IIIA 4.0 20.50 28.50 3
12 Orzechowska, Weronika SGEE II C 4.0 19.50 28.00 4
13 Rochowicz, Mateusz SGEE II A 4.0 19.00 28.50 4
14 Skoczeń, Eva SGEE II C 4.0 18.50 26.50 4
15 Turliński,Łukasz SGEE IIIA 4.0 18.50 25.50 4
16 Ryl, Natan SGEE I B 4.0 15.50 22.00 4
17 Rochowicz, Marcin SGEE II A 4.0 15.50 21.50 4
18 Gawrońska, Karolina SGEE I A 4.0 15.50 21.50 3
19 Salamon, Bartosz SGEE IIIB 3.5 21.00 28.50 3
20 Rakowski, Paweł SGEE II B 3.5 20.50 27.00 3
21 Orzechowski, Jakub SGEE I B 3.5 18.50 26.00 3
22 Wieczorek, Oktawia SGEE I B 3.5 16.50 23.50 3
23 Stankowska, Anna SGEE I B 3.5 16.00 23.50 3
24 Janiszewski,aron SGEE I A 3.5 14.50 21.50 3
25 Zieliński, Igor SGEE IB 3.0 18.00 25.50 2
26 Nowak, Konrad SGEE IB 3.0 17.50 24.50 3
27 Kijak, Szymon SGEE I B 3.0 16.50 24.50 2
28 Andruszewski, Kamil SGEE I B 3.0 16.00 22.50 1
29 Motak, Michał SGEE IB 3.0 14.00 20.50 3
30 Bujło, Mateusz SGEE IIIB 2.5 21.50 32.00 2
31 Iskra, Pavlo SGEE IIIB 2.5 19.50 27.50 2
32 Pośpiech, Dagmara SGEE I A 2.5 16.50 23.50 2
33 Korwin, Brajan SGEE I A 2.5 15.50 21.50 2
34 Szopa, Agata SGEE I B 2.5 13.50 18.50 1
35 Maciaszek, Piotr SP2 1C 2.0 20.00 26.50 2
36 Archacka, Magdalena SGEE I B 2.0 18.00 24.50 2
37 Regiewicz, Alicja SGEE I A 2.0 17.50 24.50 1
38 Malinowski, Kamil SGEE IIIA 2.0 17.50 23.50 2
39 Mizielińska, Agnieszka SP2 1C 2.0 15.50 20.50 2
40 Całko, Karolina SP2 1C 2.0 14.50 19.50 2
41 Pancerz, Mateusz SGEE IIIA 1.5 15.50 22.50 1
42 Gamoń, Agata SGEE II C 1.5 15.50 22.00 1
43 Karczewicz, Krystian SGEE I A 1.5 15.00 23.00 0
44 Zioła, Angelika SGEE IB 1.5 15.00 22.50 1
45 Uznańska, Justyna SGEE I A 1.5 15.00 21.00 1
46 Głód, Joanna SGEE I A 1.5 15.00 20.50 0
47 Gugul, Klaudia SGEE I A 1.5 13.50 19.50 1
48 Bogaczyk, Angelika SGEE I A 1.5 12.00 18.00 1
49 Burdalski, Kamil SGEE IIIB 1.0 20.00 26.50 1
50 Ozdobińska, Marcelina SP2 1C 1.0 17.50 24.50 0
51 Łomnicka, Klaudia SP2 1C 1.0 15.50 21.50 1
52 Krug, Paulina SGEE I A 1.0 12.50 18.50 1
53 Bury, Marceli SGEE I A 0.0 17.50 24.50 0
53 Kanik, Sebastian SGEE I A 0.0 17.50 24.50 0
53 Mankiewicz, Bartosz SP2 5A 0.0 17.50 24.50 0
56 Gruszecka, Weronika SP2 1C 0.0 12.50 18.00 0

Forum najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław