Wyniki Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorów w szachach szybkich, Żarów 21-22.05.2011

W Żarowie rozegrane zostały Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach szybkich P'30 (P'20+10"). W zawodach wzięło udział 147 uczestników z 23 klubów.

W klasyfikacji klubowej (suma punktów zdobytych przez wszystkich zawodników) zwyciężyła ekipa UKS SP 3 Bogatynia, przed ASSz Miedź Legnica i MUKS MDK Śródmieście Wrocław. 14 klubów zdobyło medale, w tym 9 klubów zdobyło złote medale. W nieoficjalnej klasyfikacji medalowej zwyciężył MUKS MDK Śródmieście Wrocław, druga była ASSz Miedź Legnica, a trzecia KSz Polonia Wrocław.

Medale zdobyli:

C-18 - 1 m. Marcin Somyk (MUKS MDK Fabryczna Wrocław), 2 m. Robert Malec (ASSz Miedź Legnica), 3 m. Patryk Kaniewski (UKS GIECEK Radków)

D-18 - 1 m. Aleksandra Zmarzły (ASSz Miedź Legnica), 2 m. Marta Wolska (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), 3 m. Agnieszka Siekanowicz (MGLKS Parnas Oława)

C-16 - 1 m. Filip Cukrowski (MKS Rokita Brzeg Dolny), 2 m. Paweł Adaszewski (UKS SP3 w Bogatyni), 3 m. Adrian Grześków (UKS SP3 w Bogatyni)

D-16 - 1 m. Joanna Korpalska (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), 2 m. Karolina Cheńska (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), 3 m. Paulina Pakulska (UKS GIECEK Radków)

C-14 - 1 m. Przemysław Piotrowski (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), 2 m. Piotr Terochin (ASSz Miedź Legnica), 3 m. Bartosz Szyler (MGLKS Parnas Oława)

D-14 - 1 m. Natalia Rogacka (UKS Ogniwo Legnica), 2 m. Radosława Lascar (ASSz Miedź Legnica), 3 m. Agata Skotny (MUKS MDK Śródmieście Wrocław)

C-12 - 1 m. Kamil Nowak (WKSz Wołów), 2 m. Dawid Mozol (GLKS Goniec Żarów), 3 m. Tomasz Jankowiak (TMS 64 Polkowice)

D-12 - 1 m. Karolina Kalinowska (KSz Polonia Wrocław), 2 m. Gabriela Maciak (ASSz Miedź Legnica), 3 m. Helena Sękowska (MUKS MDK Śródmieście Wrocław)

C-10 - 1 m. Franciszek Sernecki (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), 2 m. Michał Wróbel (KSz Polonia Wrocław), 3 m. Bartosz Miszkieło (MUKS MDK Fabryczna Wrocław)

D-10 - 1 m. Maria Elena Lascar (ASSz Miedź Legnica), 2 m. Patrycja Szulc (KSz Polonia Wrocław), 3 m. Klaudia Kicmal (UKS SP3 w Bogatyni)

C-8 - 1 m. Tomasz Żyła (WKSz GANT HETMAN Wrocław), 2 m. Hubert Marczuk (UKS SP3 w Bogatyni), 3 m. Gabriel Lechman (UKS GIECEK Radków)

D-8 - 1 m. Ewa Włodarska (Chocianów), 2 m. Aleksandra Czarniecka (UKS SP3 w Bogatyni), 3 m. Katarzyna Jurczak (UKS SP3 w Bogatyni)

 

  Klasyfikacja Drużynowa Mistrzostw Dolnego Śląska Junorów w Szachach Szybkich  
                           
M-ce Klub C8 C10 C12 C14 C16 C18 D8 D10 D12-14 D16-18 SUMA zaw.
1 UKS SP3 w Bogatynii 8,0 25,0 5,0 5,0 23,0 3,5 21,0 28,5 2,0 3,0 124,0 29
2 ASSz Miedź Legnica   11,0 15,5 20,5   5,5   9,0 16,0 9,0 86,5 15
3 MUKS MDK Śródmieście Wrocław   8,5 14,5 13,0         10,0 21,0 67,0 12
4 GLKS Goniec Żarów 4,0 4,0 19,0 7,0 10,0 0,0   5,0   1,0 50,0 17
5 KSz Polonia Wrocław   17,5   6,0       12,5 11,5   47,5 9
6 UKS GIECEK Radków 6,0 6,0 12,5 5,0   4,5   2,0 4,5 4,0 44,5 10
7 MKS Rokita Brzeg Dolny   15,0 5,5 4,0 12,5   5,0       42,0 9
8 KSz GAMBIT MDK Świdnica 8,0 14,0 2,0       0,0     4,0 28,0 10
9 MUKS MDK Fabryczna Wrocław   17,0 3,0     6,5       0,0 26,5 6
10 MGKLS Parnas Oława   5,0   12,0           3,0 20,0 4
11 TMS 64 Polkowice     7,0 8,5             15,5 4
12 Chocianów   5,0         8,0   2,0   15,0 3
13 KS Jelonka Jelenia Góra 9,0           2,0 3,0     14,0 4
14 UKS Zadrna Kamienna Góra   5,0   5,0   3,5         13,5 4
15 WKSz Wołów     7,5 5,0             12,5 2
16 UKS Ogniwo Legnica         2,5       8,0   10,5 2
17 WKSz GANT HETMAN 9,0                   9,0 1
18 UKS Debiut Przedwojów 6,0                   6,0 2
19 UKS Piast Bolków         6,0           6,0 2
20 MOK Budoprojekt Głogów     4,5               4,5 1
21 Bystrzyca Oławska 4,0                   4,0 1
22 KS Polanica-Zdrój           3,5         3,5 1
23 Przemków     3,0               3,0 1

 

Wyniki (serwisy turniejowe):

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Jurniorów w Szachach Szybkich - grupa C-8 
Mistrzostwa Dolnego Śląska Jurniorów w Szachach Szybkich - grupa C-10 
Mistrzostwa Dolnego Śląska Jurniorów w Szachach Szybkich - grupa C-12 
Mistrzostwa Dolnego Śląska Jurniorów w Szachach Szybkich - grupa C-14 
Mistrzostwa Dolnego Śląska Jurniorów w Szachach Szybkich - grupa C-16 
Mistrzostwa Dolnego Śląska Jurniorów w Szachach Szybkich - grupa C-18 
Mistrzostwa Dolnego Śląska Jurniorów w Szachach Szybkich - grupa D-8 
Mistrzostwa Dolnego Śląska Jurniorów w Szachach Szybkich - grupa D-10 
Mistrzostwa Dolnego Śląska Jurniorów w Szachach Szybkich - grupa D-14 
Mistrzostwa Dolnego Śląska Jurniorów w Szachach Szybkich - grupa D-18 

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław