Turniej szachowy z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja - Żarów

Turniej szachowy z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja

Żarów 2011-05-03/2011-05-03
Tempo gry: P'15
Arbiter: Michał Bieszczad
Organizator: GLKS Goniec Żarów

Wyniki - runda 9


M-ceTyt.Nazwisko ImięEloRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.Uwagi (filtr)
1IIDaniel, Damian17391800LKS Goniec Żarów8.538.0049.00842.0junior
2IIPociejowski, Marek01800WZSN Start Wrocław6.535.5043.50633.0
3IIBebel, Hubert01800KSz Polonia Wrocław6.534.0045.50633.5
4IMączka, Mirosława15691800WZSN Start Wrocław6.037.0049.50532.0seniorka
5I+Jagieła, Piotr18052100WZSN Start Wrocław6.035.5047.00532.0
6IIPluta, Edmund01800Środa Śląska6.033.0042.50531.5
7IVPociejowski, Ernest01400OKSiR Wisznia Mała6.032.0042.50625.0
8IIBorowski, Przemysław16841800LKS Goniec Żarów5.538.5051.00533.5junior
9IIMozol, Dawid01800LKS Goniec Żarów5.530.5040.00523.5junior
10IIAdamek, Artur01800LKS Goniec Żarów5.037.5048.50329.5
11IIIRyszawy, Michał01600GLKS Strzegom5.034.5046.50524.0
12IIBebel, Agnieszka13921600KSz Polonia Wrocław5.033.0041.00524.0seniorka
13IIIUtecht, Karolina01400UKS Baszta Wałbrzych5.031.0038.50523.0juniorka
14IIIHenik, Kazimierz01600LKS Goniec Żarów5.023.5032.00523.0
15IIDranka, Jowita15521600LKS Goniec Żarów4.542.5056.00431.5seniorka
16IIKról, Henryk01800LKS Goniec Żarów4.537.0049.00425.5
17IIIMielnik, Natalia01400KSz GAMBIT MDK Świdnica4.532.0041.00424.0juniorka
18IICygan, Mirosław01800LKS Goniec Żarów4.529.5037.50421.0
19IIILichwa, Mieczysław01600UKS Roszada Mietków4.035.0043.00423.0
20IIIDrążek, Roman01600GLKS Strzegom4.032.0041.00422.0
21IVKopij, Józef01400WZSN Start Wrocław4.030.0038.50217.5
22IVOlszewska, Aleksandra01250GLKS Jaworzyna Śląska4.025.5032.00415.0juniorka
23IVDołharz, Jakub01400LKS Goniec Żarów4.024.5032.50414.0junior
24IVZaremba, Wiktor01400LKS Goniec Żarów3.530.5039.00316.5junior
25Utecht, Jarosław01000Wałbrzych3.529.5036.50317.0junior
26VTurek, Michał01200Mietków3.523.5030.00312.5junior
27VDołharz, Michał01200LKS Goniec Żarów3.523.5029.50313.5junior
28II+Drgas, Marlena14291600MKS Pogoń Oleśnica3.035.0043.50222.5seniorka
29IVUtecht, Damian01400UKS Baszta Wałbrzych2.526.0032.50212.0junior
30IVMielnik, Patryk01400KSz GAMBIT MDK Świdnica2.024.5030.50212.0junior
31Olszewski, Krzysztof01000GLKS Jaworzyna Śląska2.023.0030.50210.0junior
32Bortkiewicz, Michał01000KSz GAMBIT MDK Świdnica1.024.0032.0011.0junior

ChessArbiter Pro (v.4.27) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Lic:0311 Właściciel: Artur Adamek

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław