Turnieje Wrocławskiego Krasnala 2011 - II turniej (16.04.2011)

Turnieje Wrocławskiego Krasnala 2011
II turniej cyklu

KS Polonia Wrocław, ul. Wita Stwosza 37-38
2011-04-16/2011-04-16
Tempo gry: P'30
Arbiter: Aleksander Sokólski

Wyniki - runda 6


M-ceTyt.Nazwisko ImięEloRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.RuzNorma
1 II WRÓBEL, Michał 1412 1800 KSz Polonia Wrocław 6.0 17.50 25.50 6 21.0 1836  
2 II+ FREJ, Zofia 1400 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.5 14.00 22.00 5 19.0 1779  
3 III KAWAŁKO, Adam 0 1600 WKSz GANT HETMAN Wrocław 5.0 16.00 25.00 5 20.0 1715  
4 III SZCZURASZYK, Jarosław 0 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.0 16.00 25.00 5 19.0 1637  
5 III JEZIERZAŃSKI, Marcin 0 1600 KSz Polonia Wrocław 5.0 14.00 23.00 5 18.0 1629  
6 III KOZIOŁ, Szymon 0 1600 MKS Rokita Brzeg Dolny 5.0 14.00 20.00 5 17.0 1537  
7 III KOSIŃSKI, Bartosz 0 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.0 13.50 19.50 5 18.0 1572  
8 III JONIAK, Grzegorz 0 1600 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4.5 14.50 21.50 4 16.0 1529  
9 III BANASZEK, Jakub 0 1600 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4.5 14.00 21.00 4 13.5 1400  
10 III CUKROWSKI, Fabian 0 1600 MKS Rokita Brzeg Dolny 4.0 17.00 25.00 4 18.0 1579  
11 IV OGLAZA, Oskar 0 1400 PUKS Rodło Opole 4.0 16.50 23.50 4 16.0 1486  
12 III NIEWIEJSKI, Patryk 0 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 15.50 23.00 4 16.0 1550  
13 IV POSŁUSZNY, Maciej 0 1400 MKS Rokita Brzeg Dolny 4.0 15.00 22.50 4 18.0 1543  
14 V STANKIEWICZ, Kamil 0 1200 PUKS Rodło Opole 4.0 14.00 22.00 4 14.0 1436 IV
15 III DĘBOWSKI, Jakub 0 1600 KSz Polonia Wrocław 4.0 14.00 21.50 3 15.0 1443  
16 V KRZYWIECKI, Michał 0 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 14.00 21.00 4 12.0 1286  
17 IV GRZYWA, Jakub 0 1400 PUKS Rodło Opole 4.0 14.00 20.00 4 16.0 1429  
18 IV BURAK, Aleksandra 0 1250 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 13.00 20.00 4 15.0 1493  
19 V SZCZEPAŃSKI, Filip 0 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 13.00 18.50 4 14.0 1379 IV
20 V KRUPA, Dominik 0 1200 KSz Polonia Wrocław 4.0 11.50 17.50 4 13.0 1414 IV
21 IV BURAK, Julia 0 1250 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 11.00 17.50 4 14.0 1322  
22 V MIGDZIŃSKI, Krzysztof 0 1200 MDK Krzyki Wrocław 4.0 11.00 16.50 4 13.0 1293  
23   KURTYCZ, Maciej 0 1000 MKS Rokita Brzeg Dolny 4.0 11.00 16.00 4 10.0 1243 V
24 V GOLES, Szymon 0 1200 MKS Rokita Brzeg Dolny 4.0 10.50 17.50 4 13.0 1272  
25 V ŻEREBIEC, Maurycy 0 1200 KSz Polonia Wrocław 3.5 15.00 21.50 3 12.5 1367  
26 III DERECHOWSKI, Artur 0 1600 KSz Polonia Wrocław 3.5 14.00 22.00 3 15.5 1415  
27 IV KLĘK, Mikołaj 0 1400 KSz Polonia Wrocław 3.5 14.00 21.00 3 15.0 1400  
28 III NIEWIEJSKA, Natalia 0 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.5 14.00 20.00 3 14.5 1315  
29 V KRASZEWSKI, Krzysztof 0 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.5 13.50 20.50 3 13.5 1315 IV
30 V RYBIAŃSKI, Michał 0 1200   3.5 13.50 20.00 2 13.0 1372 IV
31 V KRASZEWSKI, Grzegorz 0 1200 Wrocław 3.5 12.00 17.00 3 12.5 1286  
32   BUCZAK, Wiktor 0 1000   3.5 11.00 17.00 3 10.5 1293 V
33 V ŻYGADŁO, Tomasz 0 1200 MDK Krzyki Wrocław 3.0 15.00 22.00 3 12.0 1308 IV
34 V DUTKOWIAK, Wojciech 0 1200 MDK Krzyki Wrocław 3.0 14.50 22.50 3 12.0 1358 IV
35 V ŻURKO, Jan 0 1200 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 3.0 14.50 21.00 3 11.0 1322 IV
36 III BARAN, Mateusz 0 1600 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 3.0 14.00 22.50 3 13.0 1343  
37 V MIŃCZUK, Mateusz 0 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.0 14.00 20.00 3 10.0 1208  
38 IV KOMPA, Sara 0 1250 Wrocław 3.0 13.50 20.50 3 12.0 1236  
39 V SICZEK, Mikołaj 0 1200 KSz Polonia Wrocław 3.0 13.00 19.50 3 12.0 1258  
40   DERECHOWSKA, Milena 0 1000 Bielany Wrocławskie 3.0 13.00 18.50 3 9.0 1172 IV
41 V BERNACIAK, Kacper 0 1200 Wrocław 3.0 12.50 19.00 3 11.0 1186  
42 IV FREJ, Hanna 0 1250 Wrocław 3.0 12.50 18.50 3 11.0 1236  
43 V MIŁAN, Kacper 0 1200 KSz Polonia Wrocław 3.0 12.00 17.50 3 11.0 1158  
44 V BRZEZICKI, Mateusz 0 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.0 11.50 19.00 3 8.0 1200  
45 V BIAŁOSKÓRSKI, Krzysztof 0 1200 KSz Polonia Wrocław 3.0 11.50 17.50 3 10.0 1115  
46   RYBCZYŃSKI, Maciej 0 1000   3.0 11.50 17.00 3 9.0 1143 V
47 V PASIEKA, Michał 0 1200 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 3.0 10.50 17.50 3 10.0 1286  
48 V KOZIOŁ, Mikołaj 0 1200 MKS Rokita Brzeg Dolny 3.0 10.00 16.00 3 11.0 1143  
49   SZYMCZAK, Przemysław 0 1000 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 3.0 10.00 16.00 3 7.0 1136 V
50 V ŚWIERKOWSKI, Piotr 0 1200 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 3.0 10.00 14.50 3 9.0 1179  
51 IV KOSTRZEWA, Agnieszka 0 1250 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.0 9.50 16.00 3 9.0 1150  
52 IV FRANAS, Aleksandra 0 1250 MKS Rokita Brzeg Dolny 3.0 9.50 15.50 3 9.0 1165  
53 III KALINOWSKA, Alicja 0 1400 KSz Polonia Wrocław 3.0 9.50 14.00 3 9.0 1158  
54   MODRZEWSKI, Wiktor 0 1000 Wrocław 2.5 12.00 18.50 2 9.5 1151 V
55 V GRZYWA, Piotr 0 1200 PUKS Rodło Opole 2.5 11.50 16.00 2 8.5 1093  
56 V WESOŁOWSKI, Michał 0 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.5 10.00 15.00 2 7.5 1108  
57   KRÓL, Wojciech 0 1000 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 2.0 12.50 18.50 2 8.0 1065 V
58   LEŚNIAK, Martyna 0 1000 MDK im. M.Kopernika Wrocław 2.0 12.50 18.00 2 9.0 1036 V
59   MASAJADA, Anna 0 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.0 12.00 17.00 2 5.0 1001 V
60   DROZDOWSKI, Maciej 0 1000   2.0 11.50 16.50 2 7.0 1036  
61   KRZYWIECKI, Mikołaj 0 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.0 11.00 16.00 2 8.0 1029  
62   LECH, Agata 0 1000 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 2.0 11.00 15.50 2 7.0 1044 V
63 V BUJAR, Weronika 0 1100 KSz Polonia Wrocław 2.0 10.50 16.50 2 6.0 1015  
64 V RYNKIEWICZ, Emilia 0 1100 KSz Polonia Wrocław 2.0 10.50 15.50 2 8.0 1079  
65 V KOWALSKI, Mateusz 0 1200   2.0 10.00 17.00 2 6.0 1058  
66 V KOSMAN, Damian 0 1200   2.0 10.00 15.50 2 9.0 986  
67   KOWALSKI, Antoni 0 1000   2.0 10.00 15.00 1 9.0 984  
68   STRZELCZYK, Robert 0 1000 MKS Rokita Brzeg Dolny 2.0 10.00 13.50 2 6.0 1022  
69   WAIS, Franciszek 0 1000 Polonia Wrocław 2.0 9.50 14.50 2 4.0 979  
70   TOMASIAK, Michał 0 1000   2.0 9.00 12.50 2 4.0 1022  
71   BILECKI, Emil 0 1000 KSz Polonia Wrocław 2.0 8.00 12.00 2 4.0 944  
72   SOKALSKI, Marcel 0 1000 KSz Polonia Wrocław 1.5 9.50 15.00 1 3.5 951  
73   WOJTASIEWICZ, Krzysztof 0 1000   1.5 8.00 12.00 1 2.0 872  
74   DĘBOWSKI, Natalia 0 1000 KSz Polonia Wrocław 1.5 7.50 11.50 0 4.0 858  
75   MIARECKA, Natalia 0 1000 KSz Polonia Wrocław 1.5 6.50 11.00 1 2.0 872  
76   RACZKOWSKI-ORLESKI, Karol 0 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1.0 11.00 16.50 1 4.0 900  
77 V BUJAR, Julia 0 1100 KSz Polonia Wrocław 1.0 10.50 15.50 1 4.0 900  
78   KOMARNICKI-DRUŻBYCZ, Jan 0 1000 KSz Polonia Wrocław 1.0 9.50 15.50 1 5.0 857  
79 V ROGALA, Alicja 0 1100 KSz Polonia Wrocław 1.0 8.50 13.00 1 5.0 871  
80   WIELEBA, Jeremiasz 0 1000 Wrocław 1.0 8.00 12.50 0 3.5 857  
81   KLEBAŃSKI, Piotr 0 1000 Wrocław 0.5 7.00 11.50 0 1.0 757  
82   WOJTCZAK, Jakub 0 1000 Wrocław 0.5 7.00 11.00 0 1.0 786  
 

ChessArbiter Pro (v.4.20) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Lic:0092 Właściciel: Aleksander Sokólski

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław