Wykaz odznak Honorowych PZSzach

Wykaz odznak Honorowych PZSzach
Wykaz odznak Honorowych PZSzach        
LP Nazwisko i Imię Data nadania Nr leg/rodzaj Uwagi
1.   Adamek Artur   8/2007Brązowa  
2.   Aksiuczyc Antoni 30.03.1996 26/96/zł +
3.   Aksiuczyc Antoni 11.10.1974 307/sr +
4.   Andrzej Kowalczyk 20.06.10 1/2010  
5.   Antkowiak Grzegorz 12.10.1994 7/94/zł  
6.   Balicki Cezary 24.06.1989 2069/sr  
7.   Balkiewicz Henryk 17.02.2007 Srebrna  
8.   Bałdyga Józef 27.03.1993 2211/sr  
9.   Barczyński Mirosław 29.11.1970 5/sr  
10.   Bednarski Jacek 29.11.1970 9/zł +
11.   Bernatt Tomasz 23.08.1980 1263/zł  
12.   Bielecki Witold 18.09.1980 1340/zł  
13.   Bielecki Witold 11.10.1974 308/sr  
14.   Bielińska Kazimierz 17.02.2007 Srebrna  
15.   Bielkiewicz Erazm 29.11.1970 9/sr  
16.   Bieszczad Michał 17.02.2007 Srebrna  
17.   Błaszczak Czesław 29.11.1970 10/sr +
18.   Bobrowski Stanisław 29.11.1984 1745/sr  
19.   Boguszewicz Zygmunt 19.12.1992 2165/sr  
20.   Borkowski Franciszek 18.06.1976 647/sr  
21.   Bożek Adam 24.06.1976 2088/sr  
22.   Bratkowski Zygmunt 30.11.1978 966/sr  
23.   Broczkowski Leszek 30.11.1978 934/zł  
24.   Brożek Józef 14.03.1987 1940/zł  
25.   Bryszkowski Paweł 30.11.1978 966/sr  
26.   Buś Mariusz 19.12.1992 2157/sr  
27.   Bylica Józef 18.08.1976 653/sr  
28.   Cajbel Maciej   5/2007Brązowa  
29.   Chodowski Andrzej 19.12.1992 2166/sr  
30.   Chorostkowski Jan 12.10.1994 6/94/zł  
31.   CHROBRY Głogów 24.04.1990 2108/sr  
32.   Cyborowski Łukasz   3/97/sr  
33.   Cyr Janusz 13.04.1985 1757/zł  
34.   Czabanowski Bronisław 30.11.1978 982/zł  
35.   Czapnik Piotr 02.04.2001 Srebrna  
36.   Czyż Artur   6/2007Brązowa  
37.   Dacko Adam 18.08.1976 664/sr  
38.   Dobrowolski Bolesław 30.11.1978 968/sr  
39.   Dobrzyński Ryszard 07.06.1972 211/sr  
40.   Domański Ryszard 11.10.1974 311/sr  
41.   Domaradzka Anna 24.06.1989 2087/sr  
42.   Dr JERZY TUTAJ 06.11.10 2/2010  
43.   Drygalski Zbigniew 17.02.2007 Srebrna  
44.   Dutka Czesław 18.08.1976 408/zł  
45.   Fiała Kazimierz 30.11.1978 967/sr  
46.   Florczyk Ignacy 17.02.2007 Srebrna  
47.   Fluder Stefan 29.11.1970 30/sr +
48.   Freudlich Leon 29.12.1984 1749/sr  
49.   Furtak Kazimierz   2/09/03Brązowa  
50.   Furtak Władysław 30.11.1978 935/sr  
51.   Gałażewski Waldemar 17.02.2007 Srebrna  
52.   Garcarczyk Wilhelm 18.08.1977 561/zł  
53.   Gębka Włodzimierz 30.11.1978 984/sr  
54.   Gnojnicki Waldemar 27.09.1977 747/sr  
55.   Gosek Adam 18.08.1976 657/sr +
56.   Gozdowski Julian 23.08.1980 1261/zł  
57.   Gromek Marek 1992 srebrna  
58.   Grossmann Ryszard 10.09.2006 7/09/06 br  
59.   Grubiak Roman 06.10.1976 455/sr  
60.   Grybionko Bolesław 29.12.1984 1742/sr  
61.   Grzegorz Zapolny 12.05.08 1/2008Brązowa  
62.   Hajek Halicki Jan 29.11.1970 47/sr +
63.   Hałubek Stefan 13.04.1985 1758/zł  
64.   Hałubek Stefan 18.08.1976 651/sr  
65.   Harazda Władysław 24.06.1989 2085/sr  
66.   Helaszek Edward 10.09.2006 3/09/06 br  
67.   HETMAN Wrocław 24.06.1989 2 077 zł  
68.   Hołowiecki Jarosław 18.08.1976 656/sr  
69.   Hołówko Zenon 27.03.1993 2209/sr  
70.   Horbacki Roman 29.11.1970 50/sr  
71.   Huchla Andrzej 24.06.1989 2084/sr  
72.   Humańczuk Aleksander 30.11.1978 932/zł  
73.   Ilski Zbigniew 18.04.04 2/04/04 br  
74.   Iwanow Adam 17.02.2007 Srebrna  
75.   Jach Zbigniew   1/09/03Brązowa  
76.   Jagieła Piotr 19.12.1992 2168/sr  
77.   Jankowski Antoni 30.11.1978 985/sr  
78.   Jankowski Franciszek 17.02.2007 Srebrna  
79.   Janocha Elżbieta 30.11.1978 937/sr  
80.   Janocha Wiesław 27.03.1993 2208/zł  
81.   Janocha Wiesław 30.11.1978 936/sr  
82.   Jasik Anna 02.04.2001 Srebrna  
83.   Jaszczuk Juliusz 07.06.1972 195/sr +
84.   Jaśkowski Ryszard 27.03.1993 2205/zł  
85.   Jaśnikowski Zbigniew 18.08.1976 655/sr  
86.   Jażdżewski Andrzej 10.09.2006 2/09/06 br  
87.   Jochelson Henryka 29.11.1970 57/sr +
88.   Jolanta Znamierowska 15.06.2007 12/2007 brązowa  
89.   Jończyk Czesława 10.09.2006 4/09/06/br  
90.   Jurowicz Ryszard 13.04.1985 1761/zł  
91.   Jurowicz Ryszard 30.11.1978 938/sr  
92.   Kalmuch Stanisław 18.09.1980 1311/sr  
93.   Kamiński Marcin 19.12.1992 2158/sr  
94.   Kamiński Wacław 18.09.1980 1312/sr  
95.   Kazimierczak Michał 30.11.1978 965/zł  
96.   Kaźmierski Zbigniew 22.03.1979 brązowa  
97.   Kaźmierski Zbigniew 12.06.1980 27/80 srebrna  
98.   Kiechajas Paweł 23.08.1980 1267/sr  
99.   Klich Karol 23.08.1980 1264/zł  
100.   Klimczak Jan 18.08.1976 560/zł  
101.   Klimowicz Jan 17.02.2007 Srebrna  
102.   Klukiewicz Krzysztof 19.12.1992 2169/sr  
103.   Klukiewicz Krzysztof 17.02.2007 złota  
104.   Klukiewicz Piotr 17.02.2007 srebrna  
105.   Kmiecik Władysław 17.02.2007 Srebrna  
106.   Knabe Stanisław 18.08.1976 658/sr  
107.   Koćwin Władysław 18.04.04 1/04/04 br  
108.   Koprowski Tadeusz 11.02.2007 1/2007brązowa  
109.   Korpalski Robert 19.12.1992 2161/zł  
110.   Korpalski Robert 24.06.1989 2079/sr  
111.   Korpalski Ryszard 24.06.1989 2078/zł  
112.   Korpalski Ryszard 13.04.1985 1778/sr  
113.   Kosiorek Andrzej   1/97/sr  
114.   Kot Jerzy   srebrna  
115.   Kotowicz Henryk 18.08.1976 415/zł  
116.   Kotowicz Henryk 27.09.1977 749/sr  
117.   Kotylak Władysław 24.06.1989 2086/sr  
118.   Kowalak Piotr   otrzymał  
119.   Kowalak Piotr 17.02.2007 Srebrna  
120.   Krawczyk Eugeniusz 29.12.1984 1748/sr  
121.   Król Wojciech 17.02.2007 Srebrna  
122.   Krupa Krzysztof 24.06.1989 2083/sr  
123.   Krzan Bronisław 28.12.1984 1741/zł  
124.   KS MIEDŹ Legnica 06.11.1993 2237/zł  
125.   Kuczyński Robert 27.03.1985 2183/zł  
126.   Kuczyński Robert   1362/sr  
127.   Kulon Bogusław 02.04.2001 srebrna  
128.   Kumiński Meleweda 18.08.1976 663/sr  
129.   Kupny Bolesław 18.08.1976 417/sr  
130.   Kuropka Grażyna 18.04.04 3/04/04 br  
131.   Kurtyka Bogusław 11.07.1986 1846/zł  
132.   Kuszewski Kazimierz 29.11.1970 39/zł +
133.   Kwaśniewski Zdzisław 29.11.1970 80/sr  
134.   Lewicki Wiesław 19.12.1992 2162/zł  
135.   Lewicki Wiesław 24.06.1989 2080/sr  
136.   Litwińska Apolonia 29.11.1970 43/zł  
137.   Lubczyński Zbigniew 30.03.1996 25/96/zł  
138.   Łaszkiewcz Jan 17.02.2007 Srebrna  
139.   Łój Maria 17.02.2007 Srebrna  
140.   Łukasiewicz Grzegorz 27.03.1993 2207/sr  
141.   Łyszczarz Janusz 27.03.1993 2210/sr  
142.   Machlowski Sławomir 17.02.2007 Srebrna  
143.   Maguski Wiesław 30.11.1978 868/sr  
144.   Majcher Roman 29.11.1970 90/sr  
145.   Malik Wacław 11.10.1974 320/sr  
146.   Malinowski Marek 23.08.1980 1265/sr  
147.   Małka Wiesław 18.08.1976 404/zł  
148.   Mamczar Michał 19.12.1992 2170/sr  
149.   Mamczar Michał 02.04.2001 Złota  
150.   Manasterski Lutosław 30.11.1978 933/zł  
151.   Manasterski Lutosław 29.11.1970 93/sr  
152.   Maślik Wacław 18.09.1980 1341/żł  
153.   Matuszewska Stefania 18.08.1976 407/zł  
154.   Mazur Stanisław 30.11.1978 971/sr  
155.   Michurski Bolesław 18.08.1976 713/sr  
156.   Mika Tadeusz 23.08.1980 1266/sr  
157.   Misiuk Andrzej 18.08.1976 654/sr  
158.   Monsingiewicz Zbigniew 23.08.1980 1260/zł  
159.   Neuer Maksymilian 11.10.1974 416/sr  
160.   Neur Maksymilian 30.11.1978 983/zł  
161.   Niemiec Zbigniew 17.02.2007 Srebrna  
162.   Nowak Adam 29.11.1970 48/zł  
163.   Nowak Danuta 02.04.2001 Srebrna  
164.   Oboroń Jerzy 19.12.1992 2171/sr  
165.   Osuchowski Jerzy 14.04.1984 1878/zł  
166.   Osuchowski Jerzy 11.10.1974 322/sr  
167.   Otfinowski Grzegorz 16.04.2007 11/2007brazowa  
168.   Owczarek Danuta 29.11.1970 50/zł  
169.   Paluch Marceli 18.09.1980 1316/sr  
170.   Pankowski Janusz 18.09.1980 1313/sr  
171.   Paweł Łaszewicz 11.02.2007 3/2007brązowa  
172.   Pawlak   10/2007Brązowa  
173.   Pela Edward 18.09.1980 1346/sr  
174.   Perdek Mirosław 10.09.2006 6/09/06 br  
175.   Perski Daniel 28.12.1984 1742/zł  
176.   Piecha Wincenty 18.09.1980 1347/sr  
177.   Piechnik Kazimierz 29.06.2002 Brązowa  
178.   Piekarski Antoni 18.08.1976 746/zł  
179.   Piekarz Antoni 18.06.1976 406/zł  
180.   Piekowski Antoni 18.08.1976 405/zł  
181.   Pielechaty Julian 18.08.1976 665/sr  
182.   Pielechaty Julian 02.04.2001 Złota  
183.   Pieniążek Artur 19.12.1992 2159/sr  
184.   Piotrowicz Tadeusz 10.09.2006 5/09/06 br  
185.   Płonka Tadeusz 18.09.1980 1315/sr  
186.   Podgajny   9/2007Brązowa  
187.   Pojedziniec Władysław 29.11.1970 120/sr  
188.   Pojedziniec Władysław 19.12.1992 2160/zł  
189.   Pudło Jerzy 30.11.1978 939/sr  
190.   Rosiek Ryszard   1900/sr  
191.   Rudak Władysław 06.10.1976 466/zł  
192.   Rudak Władysław 29.11.1970 131/sr  
193.   Rudziński Jan 18.09.1980 1314/sr  
194.   Rusek Janina 18.08.1976 648/sr  
195.   Rutkowski Antoni 18.09.1980 1318/zł  
196.   Rutkowski Antoni 18.08.1976 712/sr  
197.   Rybarska Janina 18.09.1980 1317/zł  
198.   Rybarska Janina 29.11.1970 134/sr  
199.   Ryszard Łasut 11.02.2007 2/2007brazowa  
200.   Ryś Józef 29.11.1970 66/zł +
201.   Sadowski Ryszard 29.11.1970 137/sr  
202.   Sapieha Zygmunt 27.08.1977 748/zł  
203.   Schmidt Edward 23.08.1980 1269/sr  
204.   Serwadczak Kazmierz 02.04.2001 Srebrna  
205.   Serwiński Benedykt 29.11.1970 139/sr +
206.   Sikorski Stanisław 18.08.1976 587/zł  
207.   Skalik Henryk 16.11.1985 1786/zł  
208.   Skalik Henryk 29.11.1970 140/sr  
209.   Skrobek Ryszard 30.11.1978 974/zł  
210.   Sokołowska Alicja 30.11.1978 969/sr  
211.   Stacewicz Jacek   2/97/sr  
212.   Staniszewski Zbigniew 18.08.1976 714/sr  
213.   Stankiewicz Jan 17.02.2007 Srebrna  
214.   Stepel Zofia 07.06.1972 196/sr  
215.   Stępiński Stanisław 17.02.2007 Srebrna  
216.   Szefer Edward 23.08.1980 1270/sr  
217.   Szefer Irena 30.11.1978 967/sr  
218.   Szewcxyk Jacek 29.12.1984 1750/sr  
219.   Szmigielska Anna 19.12.1992 2172/sr  
220.   Szmigielski Czesław 19.12.1992 2163/zł  
221.   Szmigielski Czesław 24.06.1989 2081/sr  
222.   Szram Ryszard 29.12.1984 1743/sr  
223.   Szumański Tadeusz 24.04.1990 2107/sr  
224.   Szydełko Kazimierz 17.02.2007 Srebrna  
225.   Szyma Jan 25.09.1979 1081/zł  
226.   Szymański Franciszek 18.08.1976 659/sr  
227.   Śledziewski Janusz 18.08.1976 661/sr +
228.   Świerczewski Marek 24.06.1989 2081/sr  
229.   Świerczewski Marek 19.12.1992 2164/zł  
230.   Terlecki Zbigniew 11.10.1974 303/zł +
231.   Tiberger Erwin 18.08.1976 660/sr  
232.   Trembulak Antoni 29.09.1977 753/zł  
233.   Trembulak Antoni 29.09.1977 753/sr  
234.   Tułasiewicz Tadeusz 29.11.1970 81/zł +
235.   Tusk Kazimierz 29.12.1984 1744/sr  
236.   Typek Konrad 27.03.1993 2206/sr  
237.   Typek Konrad   1/97/zł  
238.   Wala Józef 18.08.1976 662/sr +
239.   Walada Mariusz   3/09/03brązowa  
240.   Wanda Kaszyca 12.05.08 2/2008 Brązowa  
241.   Warwaszyński Alfons 18.08.1976 652/sr  
242.   Warwaszyński Zbigniew   1593/sr  
243.   Wełna Władysław 18.08.1976 650/sr  
244.   Wendycz Franciszek 23.08.1980 1262/zł  
245.   Wiesław Lipień 11.02.2007 4/2007brazowa  
246.   Więckowski Ryszard 18.08.1976 402/zł  
247.   Więckowski Ryszard 29.11.1970 172/sr  
248.   Wilczyński Janusz 23.08.1980 1268/sr  
249.   Woźniak Grzegorz 02.04.2001 Srebrna  
250.   Wróbel Maria 13.01.05 1/01/06 br  
251.   Wrzesień Rudolf 07.06.1972 711/zł  
252.   Zakrzewski Aleksander 07.06.1972 217/sr  
253.   Zawiślak Jan 30.11.1978 981/zł  
254.   Zawiślak Jan 18.08.1976 649/sr  
255.   Zmokły Adam 29.12.1984 1746/sr  
256.   ZSZ KOLEJOWYCH 30.03.1996 24/96/ zł  
257.   Zygarowicz Stanisław   7/2007Brązowa  
258.   Żochowski Janusz 02.04.2001 Złota  
259.   Żurawski Sławomir 18.08.1976 412/sr  
260.   Żyła Janusz 13.04.1985 1777/sr  
261.   Żywień Michał 24.06.1986 1803/sr  

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław