VII Nocne Granie w Szachy Żarów 19-20.03.2011

 Serwisy turniejowe

1 koło , 2 koło , 3 koło

 

 

M-ce Nazwisko Imię Elo Rank. Klub / Miejscowość Pkt.1 Pkt.2 Pkt.3 SUMA Mbch.
1 CYBOROWSKI, Łukasz 2535 2500 LKS Pasjonat Dankowice 14,0 14,0 12,5 40,5 346,5
2 BRODOWSKI, Piotr 2433 2300 KSz Odrodzenie Kożuchów 12,0 14,0 12,5 38,5 344,5
3 ZAWADZKI, Stanisław 2424 2400 ASSz Miedź Legnica 13,0 12,0 12,5 37,5 345,0
4 OLIWA, Marek 2412 2300 KSz Odrodzenie Kożuchów 12,5 11,0 11,5 35,0 347,0
5 SABUK, Piotr 2212 2200 ASSz Miedź Legnica 12,0 12,0 10,5 34,5 350,0
6 SOKÓLSKI, Aleksander 1887 1800 KSz Polonia Wrocław 9,0 9,5 8,0 26,5 344,5
7 SROKA, Rafał 0 1800 Strzelin 8,5 9,0 8,0 25,5 338,5
8 DZIECZKANIEC, Piotr 1997 2000 KS Polanica-Zdrój 8,0 8,0 9,0 25,0 353,0
9 ŁAMBUCKI, Łukasz 1841 1800 MKS Pogoń Oleśnica 9,0 8,0 7,5 24,5 333,0
10 DZIECZKANIEC, Wiesław 1874 2100 KS Polanica-Zdrój 7,5 8,0 8,0 23,5 333,5
11 DZIKOWSKI, Michał 1674 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 8,0 7,5 8,0 23,5 333,5
12 ŻAK, Paweł 1746 1800 KS Polanica-Zdrój 8,0 7,5 8,0 23,5 305,0
13 TEROCHIN, Piotr 1704 1800 ASSz Miedź Legnica 7,5 8,0 7,5 23,0 347,0
14 SZANDURSKI, Radosław 0 1800 Ciepłowody 7,5 8,0 7,5 23,0 314,0
15 SŁABICKI, Andrzej 2037 2000 Świdnica 7,5 7,5 8,0 23,0 309,5
16 ZOMBIRT, Filip 1881 1800 WKSz GANT HETMAN 7,5 7,5 7,5 22,5 307,5
17 DANIEL, Damian 1707 1800 GLKS Goniec Żarów 7,5 7,5 7,5 22,5 299,5
18 BOROWSKI, Przemysław 1646 1800 GLKS Goniec Żarów 7,5 7,0 8,0 22,5 293,0
19 PONULAK, Czesław 0 1400 SSz Zebra Jaworzyna Śląska 7,0 8,0 7,5 22,5 284,5
20 PRĘDECKI, Andrzej 0 1800 SSz Zebra Jaworzyna Śląska 7,0 7,5 7,5 22,0 290,0
21 KOCUR, Paweł 1781 1800 MKS Pogoń Oleśnica 7,0 7,5 7,5 22,0 260,0
22 MOZOL, Dawid 0 1800 LKS Goniec Żarów 7,5 7,5 7,0 22,0 258,0
23 KASZYŃSKI, Jan 0 1600 SSz Zebra Jaworzyna Śląska 7,5 7,0 7,5 22,0 250,0
24 SABUK, Jan 0 1600 ASSz Miedź Legnica 6,0 8,0 8,0 22,0 245,0
25 CYGAN, Mirosław 0 1800 GLKS Goniec Żarów 7,5 7,5 6,0 21,0 238,0
26 KILAŃSKI, Janusz 0 1800 SSz Zebra Jaworzyna Śląska 6,5 7,0 6,0 19,5 272,5
27 SOŁEK, Konrad 0 1600 GLKS Goniec Żarów 7,0 2,5 7,0 16,5 229,0
28 PAJĄK, Radosław 0 1600 MKS Pogoń Oleśnica 7,0 4,5 4,5 16,0 235,0
29 BIESZCZAD, Michał 0 1600 GLKS Goniec Żarów 7,5 7,0 0,0 14,5 262,5
30 ZAREMBA, Wiktor 0 1400 GLKS Goniec Żarów 5,0 4,5 4,0 13,5 233,0
31 MILEWSKI, Wiktor 0 1000 Legnica 5,0 5,0 3,0 13,0 235,0
32 WIĘCKOWIAK, Grzegorz 0 1200 GLKS Goniec Żarów 4,0 4,0 1,5 9,5 233,0
33 SOŁEK, Mateusz 0 1400 GLKS Goniec Żarów 4,0 1,5 3,0 8,5 228,5
34 STITOU, El-ayachi Jr 0 1400 KSz WOK-EN Wałbrzych 5,0 0,0 0,0 5,0 271,5
35 KREGEL, Karol 0 1000 Jaroszów 1,0 0,0 0,0 1,0 271,0

 

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław