Wiosenny Turniej na Bielanach 2011.04.16

 

 

Wiosenny Turniej Szachowy na Bielanach

Bielany Wrocławskie 2011-04-16
Tempo gry: P'15
Arbiter: IA Rafał Siwik

Wyniki - runda 7


M-ceTyt.Nazwisko ImięEloRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.Kat.
1 II DZIKOWSKI, Michał 1674 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 6.0 23.00 32.50 5 25.0  
2 k DOMARADZKA-ŻYŁA, Anna 2021 2000 WKSz DACH BUD Hetman Wrocław 6.0 22.00 30.00 5 24.5  
3 II LACHOWICZ, Dominik 1688 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.5 23.50 33.50 5 23.0  
4 III LIPSKI, Łukasz 0 1600 KSz Polonia Wrocław 5.0 22.00 31.00 5 21.0 9
5 III ŻYŁA, Tomasz 0 1600 WKSz DACH BUD Hetman Wrocław 5.0 18.00 25.50 5 19.0 9
6 II KOROLEWICZ, Paweł 0 1800 KSz Polonia Wrocław 4.5 20.50 29.50 4 19.0 14
7 III SZYMECZEK, Michał 0 1600 KSz Polonia Wrocław 4.5 18.00 25.50 4 15.5 14
8 III RURA, Mikołaj 0 1600 MGLKS Parnas Oława 4.0 23.00 32.00 4 18.0 14
9 III LACHOWICZ, Krzysztof 0 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 21.00 28.00 3 19.5 14
10 III DYTMAN, Radosław 0 1600 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4.0 20.50 28.00 4 17.0 9
11 V TOMICKI, Wiktor 0 1200 KSz Polonia Wrocław 4.0 18.00 26.00 4 14.0 9
12 IV WOJCIECHOWSKI, Mateusz 0 1400 KSz Polonia Wrocław 4.0 18.00 24.00 4 17.0 9
13 IV TOMICKA, Olimpia 0 1250 KSz Polonia Wrocław 4.0 17.50 25.00 4 14.0 D
14 II+ DRGAS, Marlena 1429 1600 Wrocław 3.5 22.50 31.50 3 19.5  
15   RODZOŃ, Julia 0 1000 Bielany Wrocławskie 3.5 17.00 23.50 3 10.5 D
16   CIERCZEK, Piotr 0 1000 GCKiS Kobierzyce 3.5 16.50 22.50 3 12.0 9
17   FLIS, Jakub 0 1000 Tyniec 3.5 15.00 20.50 3 11.0 9
18 IV POZNAR, Mikołaj 0 1400 KSz Polonia Wrocław 3.0 18.50 24.00 3 14.0 9
19 IV KOĆWIN, Maciej 0 1400 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 3.0 17.00 24.00 3 16.0 9
20   ŻYGADŁO, Konrad 0 1000 GCKiS Kobierzyce 3.0 15.50 21.50 3 11.0 14
21   PUCIATO, Jakub 0 1000 GCKiS Kobierzyce 3.0 13.50 18.50 3 9.0 9
22   ANDRZEJCZAK, Klara 0 1000 GCKiS Kobierzyce 2.5 15.50 21.00 2 8.5 D
23 IV RODZOŃ, Zuzanna 0 1250 Bielany Wrocławskie 2.0 16.00 23.00 2 11.0 D
24   SYRYJCZYK, Mateusz 0 1000 Jaszowice 2.0 16.00 22.00 2 10.0 9
25   ŻYGADŁO, Kamil 0 1000 GCKiS Kobierzyce 2.0 13.50 18.50 2 7.0 9
26   BLICHARZ, Jakub 0 1000 GCKiS Kobierzyce 1.5 11.50 16.50 1 3.5 9
27   SMOŁA, Szymon 0 1000 GCKiS Kobierzyce 1.5 10.50 15.00 0 6.5 9
28   ANDRZEJCZAK, Konstatny 0 1000 Bielany Wrocławskie 1.0 15.00 22.00 1 7.0 9
29   CHILIŃSKI, Kacper 0 1000 Wysoka 1.0 11.00 16.00 0 2.0 9
30 III STASINKIEWICZ, Aleksander 0 1600 KS Polanica-Zdrój 0.0 17.50 24.50 0 0.0

 

 

 

 

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław