Mistrzostwa Wałbrzycha w Szachach Szybkich

Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w Szachach Szybkich o Puchar Prezydenta Miasta 2005

Tabela wyników
Place Name                 Feder Rtg  Loc  Score M-Buch. Buch. Wins Progr.

  1   Siergiejew, Wladimir       2436 2436 8        43.5  53.5    7   42.5
  2   Rychlik, Piotr             2101 2101 7        42.5  54.0    5   38.0
  3   Żeberski, Jakub            2384 2384 7        41.5  54.5    6   37.0
  4   Pankiewicz, Tomasz         2178 2178 6.5      41.0  53.5    5   35.5
  5   Stecki, Witold             2250 2250 6.5      39.5  51.5    6   32.5
  6   Piguła, Marek        j_ml  2060 2060 6.5      38.5  49.0    6   33.5
  7   Najduk, Jacek              2092 2092 6.5      38.0  51.0    6   33.5
  8   Lipień, Wiesław            2049 2049 6.5      37.5  47.5    6   31.5
  9   Winter, Jacek              2121 2121 6.5      36.5  48.0    6   31.5
 10   Filipiak, Leszek           2091 2091 6        41.5  53.5    6   35.0
 11   Bebel, Arkadiusz     j_ml  2000 2000 6        38.0  49.0    5   33.5
 12   Mikusiński, Bartosz        2000 2000 6        38.0  48.5    5   30.5
 13   Pyrzyński, Michał    J_ST  2015 2015 6        38.0  48.0    4   32.0
 14   Słabicki, Andrzej    J_ST  2003 2003 5.5      39.0  48.5    5   31.5
 15   Panbukczijan, Aris         2075 2075 5.5      38.0  50.5    5   31.0
 16   Gusarow, Mariusz           2158 2158 5.5      38.0  48.0    4   30.5
 17   Dudek, Romuald                  1800 5.5      38.0  47.0    5   29.5
 18   Rychlik, Hanna       kobi  1950 1950 5.5      37.0  48.0    5   29.5
 19   Nowak, Ryszard             2224 2224 5.5      36.5  45.0    5   28.5
 20   Bieliński, Kazimierz       1858 1858 5.5      34.5  43.0    5   27.0
 21   Zieliński, Zbigniew        1987 1987 5.5      32.0  41.0    5   28.5
 22   Tusk, Kazimierz            2029 2029 5.5      32.0  41.0    5   24.0
 23   Patyk, Anna          kobi       1800 5.5      31.5  38.5    4   27.0
 24   Kowalczyk, Paweł     j_ml  1978 1978 5        42.5  53.5    4   31.5
 25   Gulik, Paweł         j_ml       1600 5        37.0  46.0    5   27.0
 26   Zgorzelski, Oskar    J_ST       1600 5        35.0  43.5    5   27.0
 27   Stankiewicz, Paweł   mlod       1800 5        34.5  43.5    5   24.0
 28   Jeske, Jerzy                    1800 5        33.0  43.5    5   25.0
 29   Kacprzak, Robert                1800 5        33.0  42.5    5   24.0
 30   Fortunka, Waldemar              1800 5        32.5  42.5    5   26.0
 31   Kurtyka, Barbara     kobi  1946 1946 5        32.5  41.5    4   25.0
 32   Załęski, Mirosław               1800 5        31.0  39.5    5   22.0
 33   Kita, Bartosz                   1600 5        29.5  38.5    5   20.0
 34   Rupociński, Grzegorz            1800 5        28.5  38.5    5   21.0
 35   Wach, Rajmund                   1800 4.5      39.0  47.0    4   26.0
 36   Janus, Mieczysław               2000 4.5      34.5  44.0    4   25.0
 37   Daleczko, Zbigniew              1800 4.5      33.5  41.5    4   24.0
 38   Rak, Mateusz         j_ml       1800 4.5      33.5  41.0    4   25.0
 39   Skowroński, Wojciech            1000 4.5      31.5  40.0    4   23.5
 40   Ma�lanka, Piotr                 1800 4.5      30.5  40.0    4   24.0
 41   Kaniewski, Patryk    j_ml       1800 4.5      30.0  39.5    4   22.5
 42   Bebel, Hubert                   1800 4.5      28.5  36.0    4   23.0
 43   Walas, Aleksandra    kobi  1795 1795 4.5      26.5  35.5    4   19.5
 44   Rak, Andrzej                    1400 4        32.0  41.0    4   18.0
 45   Gaj, Zbigniew                   1400 4        31.5  40.0    4   18.0
 46   Rusak, Nikola        kobi       1800 4        30.0  39.0    4   21.0
 47   Guziewicz, Marta     kobi       1600 4        30.0  39.0    4   19.0
 48   Utecht, Jarosław                1000 4        29.0  36.5    3   19.0
 49   Saliński, Przemysław            1000 4        28.5  36.0    4   19.0
 50   Pajšk, Marek                    1000 4        27.5  36.0    4   20.0
 51   Pištek, Janusz                  1000 4        27.5  35.0    4   16.0
 52   Pajšk, Katarzyna     kobi       1000 4        27.5  35.0    4   14.0
 53   Utecht, Karolina     kobi       1400 4        24.0  31.5    4   14.0
 54   Nowak, Danuta        kobi       1800 3.5      32.5  40.5    3   21.5
 55   Wojtaniec, Marcin    j_ml       1800 3.5      30.0  38.5    2   19.0
 56   Gulik, Michał        j_ml       1600 3.5      27.5  36.0    3   17.5
 57   Sajdłowski, Jakub    j_ml       1000 3.5      24.5  31.5    3   14.5
 58   Stankiewicz, Artur   mlod       1600 3.5      23.0  31.0    3   15.5
 59   Ratajski, Zbigniew              1800 3        31.0  42.5    2   19.5
 60   Zawadzki, Paweł                 1600 3        29.5  37.5    3   18.0
 61   Rusak, Adrian        mlod       1400 3        28.0  35.0    2   11.0
 62   Bieliński, Robert    j_ml       1400 3        25.5  33.0    3   16.0
 63   Brosig, Wojciech     j_ml       1400 3        25.5  32.5    3   14.0
 64   Markowski, Igor      j_ml       1000 3        25.5  32.5    2   11.0
 65   Petruk, Paweł        j_ml       1200 3        25.0  31.5    3   13.0
 66   Bogdański, Dominik   mlod       1200 3        24.5  31.5    3   13.0
 67   Nowak, Maksymilian   mlod       1200 3        24.0  30.5    2    8.0
 68   Bebel, Agnieszka     kobi       1100 2.5      28.0  36.0    1   12.5
 69   Ignaszak, Mateusz    j_ml       1200 2.5      20.5  27.0    2    8.5
 70   Utecht, Damian       j_ml       1000 2        23.0  30.0    1   11.0
 71   Turko, Kamil         j_ml       1000 2        21.0  28.0    1   11.0
 72   Majzner, Katarzyna   kobi       1000 2        21.0  27.0    1    9.0
 73   Madejski, Arkadiusz  j_ml       1200 2        20.5  27.5    1    5.0
Cross Table
No  Name                 Total  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  Siergiejew, Wladimir 8     37:W 21:W 11:W 10:W  2:W  8:D  3:W  9:W  5:D
2.  Żeberski, Jakub      7     38:W 23:W 13:W 12:W  1:L 11:D 20:W  5:D 10:W
3.  Stecki, Witold       6.5   39:W 22:W 12:L 18:W 16:D 19:W  1:L 20:W 17:W
4.  Nowak, Ryszard       5.5   40:L 62:W 39:W 29:W 17:D 21:W  5:L 13:L 27:W
5.  Pankiewicz, Tomasz   6.5   41:W 24:W 16:W 20:D  8:L 12:W  4:W  2:D  1:D
6.  Gusarow, Mariusz     5.5   42:W 25:D 19:W 15:D 21:D 17:L 29:W 23:W 12:L
7.  Winter, Jacek        6.5   43:W 27:W 18:D  8:L 23:W 20:L 25:W 22:W 16:W
8.  Rychlik, Piotr       7     44:W 29:W 15:D  7:W  5:W  1:D 10:W 17:D 13:D
9.  Najduk, Jacek        6.5   45:W 28:W 20:L 31:W 19:D 18:W 16:W  1:L 21:W
10. Filipiak, Leszek     6     46:W 31:W 17:W  1:L 45:W 15:W  8:L 28:W  2:L
11. Panbukczijan, Aris   5.5   47:W 30:W  1:L 33:W 50:W  2:D 17:L 21:L 41:W
12. Piguła, Marek        6.5   48:W 33:W  3:W  2:L 20:W  5:L 15:D 41:W  6:W
13. Lipień, Wiesław      6.5   49:W 32:W  2:L 28:L 43:W 31:W 30:W  4:W  8:D
14. Tusk, Kazimierz      5.5   50:L 54:W 25:W 35:D 41:L 45:L 42:W 32:W 36:W
15. Pyrzyński, Michał    6     51:W 34:W  8:D  6:D 28:W 10:L 12:D 18:D 40:W
16. Słabicki, Andrzej    5.5   52:W 35:W  5:L 38:W  3:D 41:W  9:L 70:W  7:L
17. Bebel, Arkadiusz     6     53:W 36:W 10:L 32:W  4:D  6:W 11:W  8:D  3:L
18. Mikusiński, Bartosz  6     54:W 40:W  7:D  3:L 25:W  9:L 27:W 15:D 45:W
19. Zieliński, Zbigniew  5.5   55:W 73:W  6:L 34:W  9:D  3:L 41:L 66:W 70:W
20. Kowalczyk, Paweł     5     56:W 50:W  9:W  5:D 12:L  7:W  2:L  3:L 22:D
21. Rychlik, Hanna       5.5   57:W  1:L 40:W 36:W  6:D  4:L 26:W 11:W  9:L
22. Kurtyka, Barbara     5     58:W  3:L 41:L 52:W 35:D 42:W 33:W  7:L 20:D
23. Bieliński, Kazimierz 5.5   59:W  2:L 43:W 41:D  7:L 34:W 36:W  6:L 50:W
24. Walas, Aleksandra    4.5   60:W  5:L 42:D 50:L 70:L 55:W 34:L 44:W 54:W
25. Janus, Mieczysław    4.5   61:W  6:D 14:L 70:W 18:L 44:W  7:L 33:W 29:L
26. Bebel, Hubert        4.5   62:L 55:W 44:W 45:L 38:W 33:D 21:L 36:L 42:W
27. Daleczko, Zbigniew   4.5   63:W  7:L 45:L 53:W 47:W 36:D 18:L 34:W  4:L
28. Dudek, Romuald       5.5   64:W  9:L 46:W 13:W 15:L 50:W 45:W 10:L 35:D
29. Fortunka, Waldemar   5     65:W  8:L 47:W  4:L 49:W 37:W  6:L 40:L 25:W
30. Jeske, Jerzy         5     66:W 11:L 50:L 54:W 39:W 35:W 13:L 45:L 46:W
31. Kacprzak, Robert     5     67:W 10:L 49:W  9:L 40:W 13:L 70:L 51:W 66:W
32. Kaniewski, Patryk    4.5   68:W 13:L 52:W 17:L 42:D 70:L 44:W 14:L 34:W
33. Ma�lanka, Piotr      4.5   69:W 12:L 67:W 11:L 51:W 26:D 22:L 25:L 37:W
34. Nowak, Danuta        3.5   70:W 15:L 62:W 19:L 44:D 23:L 24:W 27:L 32:L
35. Patyk, Anna          5.5   71:W 16:L 72:W 14:D 22:D 30:L 53:W 43:W 28:D
36. Rak, Mateusz         4.5   72:W 17:L 69:W 21:L 46:W 27:D 23:L 26:W 14:L
37. Ratajski, Zbigniew   3      1:L 56:W 70:D 42:D 66:W 29:L 50:L 53:L 33:L
38. Rupociński, Grzegorz 5      2:L 57:W 73:W 16:L 26:L 53:L 61:W 67:W 69:W
39. Rusak, Nikola        4      3:L 58:W  4:L 55:W 30:L 57:W 69:W 50:L 47:L
40. Stankiewicz, Paweł   5      4:W 18:L 21:L 65:W 31:L 61:W 73:W 29:W 15:L
41. Wach, Rajmund        4.5    5:L 59:W 22:W 23:D 14:W 16:L 19:W 12:L 11:L
42. Wojtaniec, Marcin    3.5    6:L 61:W 24:D 37:D 32:D 22:L 14:L 52:W 26:L
43. Załęski, Mirosław    5      7:L 60:W 23:L 62:W 13:L 52:W 54:W 35:L 53:W
44. Gulik, Michał        3.5    8:L 63:W 26:L 67:W 34:D 25:L 32:L 24:L 62:W
45. Gulik, Paweł         5      9:L 64:W 27:W 26:W 10:L 14:W 28:L 30:W 18:L
46. Guziewicz, Marta     4     10:L 65:W 28:L 68:W 36:L 69:L 57:W 73:W 30:L
47. Kita, Bartosz        5     11:L 66:W 29:L 69:W 27:L 54:L 65:W 68:W 39:W
48. Stankiewicz, Artur   3.5   12:L 67:L 59:W 66:L 63:W 73:L 64:W 69:L 68:D
49. Zawadzki, Paweł      3     13:L 68:W 31:L 71:W 29:L 56:W 66:L 54:L 65:L
50. Zgorzelski, Oskar    5     14:W 20:L 30:W 24:W 11:L 28:L 37:W 39:W 23:L
51. Bieliński, Robert    3     15:L 69:L 60:W 72:W 33:L 66:L 71:W 31:L 67:L
52. Brosig, Wojciech     3     16:L 71:W 32:L 22:L 64:W 43:L 68:L 42:L 72:W
53. Gaj, Zbigniew        4     17:L 70:L 64:W 27:L 65:W 38:W 35:L 37:W 43:L
54. Rak, Andrzej         4     18:L 14:L 61:W 30:L 67:W 47:W 43:L 49:W 24:L
55. Rusak, Adrian        3     19:L 26:L 63:W 39:L 69:L 24:L 60:W 65:L   :W
56. Utecht, Karolina     4     20:L 37:L 65:L 73:W 68:W 49:L 67:L 64:W 61:W
57. Bogdański, Dominik   3     21:L 38:L 66:L 60:W 71:W 39:L 46:L 63:W 73:L
58. Ignaszak, Mateusz    2.5   22:L 39:L 68:L 61:L 59:W 65:L 62:D 72:W 60:L
59. Madejski, Arkadiusz  2     23:L 41:L 48:L 63:L 58:L   :W 72:L 60:L 71:W
60. Nowak, Maksymilian   3     24:L 43:L 51:L 57:L   :W 67:L 55:L 59:W 58:W
61. Petruk, Paweł        3     25:L 42:L 54:L 58:W 72:W 40:L 38:L 71:W 56:L
62. Bebel, Agnieszka     2.5   26:W  4:L 34:L 43:L 73:L 68:L 58:D   :W 44:L
63. Majzner, Katarzyna   2     27:L 44:L 55:L 59:W 48:L 71:L   :W 57:L 64:L
64. Markowski, Igor      3     28:L 45:L 53:L   :W 52:L 72:W 48:L 56:L 63:W
65. Pajšk, Katarzyna     4     29:L 46:L 56:W 40:L 53:L 58:W 47:L 55:W 49:W
66. Pajšk, Marek         4     30:L 47:L 57:W 48:W 37:L 51:W 49:W 19:L 31:L
67. Pištek, Janusz       4     31:L 48:W 33:L 44:L 54:L 60:W 56:W 38:L 51:W
68. Sajdłowski, Jakub    3.5   32:L 49:L 58:W 46:L 56:L 62:W 52:W 47:L 48:D
69. Saliński, Przemysław 4     33:L 51:W 36:L 47:L 55:W 46:W 39:L 48:W 38:L
70. Skowroński, Wojciech 4.5   34:L 53:W 37:D 25:L 24:W 32:W 31:W 16:L 19:L
71. Turko, Kamil         2     35:L 52:L   :W 49:L 57:L 63:W 51:L 61:L 59:L
72. Utecht, Damian       2     36:L   :W 35:L 51:L 61:L 64:L 59:W 58:L 52:L
73. Utecht, Jarosław     4       :W 19:L 38:L 56:L 62:W 48:W 40:L 46:L 57:W

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław