III Turniej Szachowy MIEDZIANY SKOCZEK - wyniki

III TURNIEJ SZACHOWY MIEDZIANY SKOCZEK

LUBIN 2011-01-16/2011-01-16
Tempo gry: P'15
Arbiter: Mariusz Walada

Wyniki - runda 9


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 6 I STOKŁOSA, SEWERYN 0 2000 8.0 38.50 48.50 8 38.0
2 10 II+ BARABASZ, MARIAN 0 1800 7.0 40.50 51.50 7 42.0
3 2 I++ GOLUCH, PIOTR 2121 2121 7.0 38.00 48.00 7 33.0
4 26 IV MOTYL, PIOTR 0 1400 7.0 36.00 46.50 7 32.0
5 18 II NIKOLUK, ROMAN 0 1800 6.0 40.50 52.00 6 32.0
6 9 II+ PUDŁO, JERZY 0 1702 6.0 38.00 49.50 6 33.0
7 13 II KOWALEWSKI, ANDRZEJ 0 1800 6.0 37.50 48.50 6 33.0
8 3 I ZACHORSKI, PIOTR 2102 2102 6.0 36.50 46.50 5 30.5
9 27 IV KRZOS, ADAM 0 1400 6.0 35.00 43.50 6 30.0
10 15 II DACIUK, STANISŁAW 0 1800 6.0 34.00 43.00 6 28.0
11 8 II+ MAŚLANKA, PIOTR 0 1800 5.5 37.00 47.00 5 31.5
12 1 k RYMASZEWSKI, DAREK 2208 2208 5.5 36.00 46.00 5 25.0
13 16 II JANKOWIAK, TOMASZ JUN 0 1800 5.5 35.50 43.00 4 29.5
14 45   JAKUBOWSKI, MIROSŁAW 0 1000 5.5 33.50 41.50 5 26.5
15 32   MILEWSKI, WIKTOR 0 1000 5.5 33.00 42.50 5 22.5
16 12 II KĘDZIA, ANDRZEJ 0 1800 5.0 41.00 53.00 5 35.0
17 7 II+ STĘPIŃSKI, STANISŁAW 0 1800 5.0 38.50 49.50 4 29.5
18 4 II ŻEREBECKI, DAWID JUN 1687 1687 5.0 35.50 46.00 5 25.0
19 47   SCHON, ANTONI 0 1000 5.0 32.00 42.00 5 25.0
20 46 III ROGACKI, KAMIL JUN 0 1600 5.0 31.50 41.00 5 25.0
21 31   JAKUBOWSKI, WOJCIECH JUN 0 1000 5.0 31.50 40.00 4 22.0
22 34   KARPIAK, JERZY 0 1000 5.0 29.00 37.50 5 18.0
23 25 IV ILNICKI, TOMASZ JUN 0 1400 4.5 35.00 46.00 3 28.5
24 19 III WIĘCŁAW, PAWEŁ JUN 0 1600 4.5 34.00 44.50 4 27.0
25 23 III BEBEL, AGNIESZKA JUN 0 1600 4.5 32.50 42.50 3 23.5
26 28 V KRZYSZTOFIK, JERZY 0 1200 4.5 28.50 36.50 4 22.0
27 20 III PULIKOWSKI, DAMIAN 0 1600 4.5 27.00 34.00 4 19.5
28 11 V SKĄPSKI, KORNEL 0 1200 4.5 24.50 31.50 3 12.5
29 24 IV RYMARZ, ZENON 0 1400 4.0 33.00 41.50 3 23.5
30 33   ROWGEJSZA, JERZY 0 1000 4.0 31.50 40.00 4 20.0
31 30   FURMAŃCZYK, JÓZEF 0 1000 4.0 31.00 41.50 4 19.0
32 36 IV ZACHORSKI, BARTOSZ JUN 0 1400 4.0 29.50 37.50 4 16.0
33 21 III ROWGIEJSZA, OLAF JUN 0 1600 4.0 28.00 35.00 4 18.0
34 17 II BEBEL, HUBERT 0 1800 4.0 26.00 34.00 3 20.0
35 5 II ROGACKA, NATALIA JUN 1479 1479 4.0 25.50 32.00 3 19.0
36 42   MACIUSZEK, PIOTR JUN 0 1000 4.0 25.00 32.50 3 14.0
37 35   DRYJA, SZYMON JUN 0 1000 3.5 31.50 41.50 3 21.5
38 22 III DRYJA, SŁAWOMIR 0 1600 3.5 27.00 36.00 3 20.5
39 41 III LIPSKI, ŁUKASZ JUN 0 1600 3.5 27.00 35.00 3 16.5
40 37   PRUSISZ, PAWEŁ JUN 0 1000 3.5 26.50 34.50 2 12.0
41 14 II ZACHORSKI, EDWARD 0 1800 3.0 32.00 41.00 3 23.0
42 44 IV KARAMUCKI, HENDRYK 0 1400 3.0 31.00 42.00 3 18.0
43 43   WŁODARSKI, KAMIL JUN 0 1000 3.0 26.00 33.00 2 15.0
44 48 IV WŁODARSKA, EWA JUN 0 1400 3.0 25.00 33.50 2 13.0
45 39   MAJCHRZAK, PRZEMYSŁAW 0 1000 3.0 23.50 31.50 2 11.5
46 49 IV KRAWCZYŃSKI, SZYMON 0 1400 2.5 27.50 35.50 1 17.5
47 40   FRENZOSO, DAWID JUN 0 1000 2.0 26.50 34.00 1 10.0
48 29 V MALINOWSKA, LIWIA JUN 0 1200 2.0 21.50 27.00 2 8.0
49 38   PORĘBA, MICHAŁ JUN 0 1000 1.0 18.50 24.50 1 7.0

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław