Mikołajkowy Turniej dla Dzieci w Legnicy 2010.12.04

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ DLA DZIECI w Legnicy

UKS OGNIWO LEGNICA 2010-12-04/2010-12-04
Tempo gry: P'15
Arbiter: Henryk Balkiewicz

Wyniki - runda 7


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 III DRYJA, SZYMON 1600 PRZEMKÓW 6.0 21.50 29.00 6 23.0
2 II KRAWIEC, GRZEGORZ 1667 MIEDZ LEGNICA 5.5 23.50 32.00 5 23.0
3 II JANKOWIAK, TOMASZ 1800 MS 64 POLKOWICE 5.5 21.00 28.50 5 23.0
4 III MIKUSINSKI, JAKUB 1600 MIEDZ LEGNICA 5.0 23.50 32.50 5 22.0
5 III ROGACKI, KAMIL 1367 UKS OGNIWO LEGNICA 5.0 19.50 27.00 5 20.0
6 III DAREWSKI, AMADEUSZ 1600 MS 64 POLKOWICE 5.0 18.50 25.50 5 20.0
7 IV SKURZYNSKI, GRZEGORZ 1400 SP 7 5.0 17.00 23.00 5 18.0
8 III PŁÓCIENNIK, JAKUB 1600 MIEDZ LEGNICA 4.5 24.50 33.50 3 22.5
9 III SZAJNOWSKI, MACIEJ 1600   4.5 23.50 32.50 4 23.5
10 II ŁUKASIEWICZKRZYSZTOF 1657 UKS POLONIA WROCŁAW 4.5 18.00 26.50 4 18.0
11 II MACIAK, GABRYSIA 1800 MIEDZ LEGNICA 4.0 23.00 32.50 4 18.0
12 IV MACIUSZEK, PITR 1400 MS 64 POLKOWICE 4.0 19.50 27.50 4 17.0
13 III LEWANDOWSKI, WIKTOR 1600 MIEDZ LEGNICA 4.0 18.00 25.50 4 16.0
14 V MAZUR, KACPER 1200 SP 4 4.0 17.50 26.50 4 15.0
15 V ROGACKI, BARTOSZ 1200 CHRÓSTNIK 4.0 17.50 24.50 4 15.0
16   KOŁACZ, MICHAŁ 1000 SP 16 4.0 16.50 23.50 4 15.0
17 IV RODER, PIOTR 1400 MIEDZ LEGNICA 3.5 20.50 27.50 3 16.0
18   SMĘTEK, EMILIAN 1000 SP 4 3.5 16.00 23.50 3 13.5
19 V MAZUR, Mateusz 1200 SP 4 3.5 13.50 19.00 3 12.5
20   SARBIAN, TOMASZ 1000 MS 64 POLKOWICE 3.0 21.50 29.50 2 16.0
21   SMĘTEK, KAROL 1000 SP 4 3.0 19.50 25.50 3 13.0
22   DZIERBICKI, MIKOŁAJ 1000 SP 4 3.0 18.50 25.00 3 12.0
23 V WANKOWICZ, JAN 1200 UKS OGNIWO LEGNICA 3.0 17.00 23.50 3 14.0
24   CHOMĄT, WOJCIECH 1000 SP 4 3.0 15.50 22.00 3 8.0
25   KOPYSZCZANSKI, KACPER 1000 UKS OGNIWO LEGNICA 3.0 14.50 20.50 3 10.0
26   JANEK, MONIKA 1000 SP 7 3.0 14.00 20.50 3 9.0
27   SOLICKI, DAWID 1000 UKS OGNIWO LEGNICA 2.5 16.50 22.50 2 11.5
28   KOPYSZCZANSKI, DAMIAN 1000   2.5 16.50 21.00 1 6.5
29   PRUS, MICHAŁ 1000 SP 4 2.5 15.00 21.00 2 10.0
30   KOZDROŃ, KRYSTIAN 1000 UKS OGNIWO LEGNICA 2.5 14.50 18.50 1 6.0
31 V RODER, ADA 1200   2.5 14.00 21.50 1 9.0
32   TUROWSKI, MICHAŁ 1000 UKS OGNIWO LEGNICA 2.5 14.00 20.00 1 10.0
33   PERWINSKI, GABRYS 1000 UKS OGNIWO LEGNICA 2.0 16.00 21.50 1 7.0
34   KOSIOROWSKI, IGNACY 1000   2.0 12.50 18.00 1 8.0
35   KOŁAK, MAJA 1000 UKS OGNIWO LEGNICA 1.0 12.50 19.00 0 3.0

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław