Turniej z Okazji 25-lecia szachów w MDK Śródmieście

W dniu 13 listopada 2005 w MDK Śródmieście odbył się Turniej Szachowy z Okazji 25-lecia szachów w MDK Śródmieście. Na starcie stanęło 54 zawodników, którzy przez lata mieli związek z sekcją szachową MDK Śródmieście. Zakończeniu turnieju towarzyszyły oficjalne uroczystości związane z Jubileuszem.

Turnieju Jubileuszowy z okazji 25lecia szachów w MDK Śródmieście, 13.11.2005 - Round 7
List of Players
No  Name                   Rtg  Loc  Club                          

1.  Zawadzki, Stanisław    2404      ASSz Miedź Legnica            
2.  Dobrowolski, Piotr     2382      Zelmer Rzeszów                
3.  Bożek, Adam            2349      MUKS MDK Śródmieście          
4.  Krzesaj, Robert        2334      MUKS MDK Śródmieście          
5.  Krupa, Monika          2301      AZS Politechnika Wrocław      
6.  Włodarczyk, Robert     2275      Hetman Wrocław                
7.  Cheński, Dariusz       2225      MUKS MDK Śródmieście          
8.  Kubień, Jerzy          2218      Prokonex Brzeg                
9.  Butkiewicz, Łukasz     2188      MUKS MDK Śródmieście          
10. Cajbel, Maciej         2178      MUKS MDK Śródmieście          
11. Pankiewicz, Tomasz     2178      AZS Politechnika Wrocław      
12. Kłykow, Łukasz         2177      MUKS MDK Śródmieście          
13. Korpalski, Robert      2150      MUKS MDK Śródmieście          
14. Kulon, Bogusław        2146      KKS Polonia Wrocław           
15. Krupa, Krzysztof       2123      AZS Politechnika Wrocław      
16. Motyl, Tomasz          2080      Wielka Pieniawa Polanica Zdrój
17. Walentukiewicz, Michał 2070      HetMaN Szopienice-Katowice    
18. Zaręba, Radosław       2022      MUKS MDK Śródmieście          
19. Stępień, Marcin        2006      MUKS MDK Śródmieście          
20. Mikołajczyk, Piotr     1960      MUKS MDK Śródmieście          
21. Zdziarska, Lidia       1946      MUKS MDK Śródmieście          
22. Januszewski, Tomasz    1921      MUKS MDK Śródmieście          
23. Morzywołek, Paweł      1816      MUKS MDK Śródmieście          
24. Lasota, Wiktor         1753      MUKS MDK Śródmieście          
25. Głowacz, Marek              2000 AZS Politechnika Wrocław      
26. Woźniak, Bartosz            1800 KKS Polonia Wrocław           
27. Chmielewski, Jakub          1800 MUKS MDK Śródmieście          
28. Bicz, Tadeusz               1800 Jelcz-Laskowice               
29. Ratajczyk, Rafał            1800 MUKS MDK Śródmieście          
30. Dowgird, Filip              1800 MUKS MDK Śródmieście          
31. Kulczycki, Krzysztof        1800 MUKS MDK Śródmieście          
32. Pulka, Tomasz               1800 MUKS MDK Śródmieście          
33. Kulczycki, Grzegorz         1600 MUKS MDK Śródmieście          
34. Mikołajczyk, Dariusz        1600 MUKS MDK Śródmieście          
35. Lamperska, Anna             1600 MUKS MDK Śródmieście          
36. Babij, Robert               1600 Wrocław                       
37. Korpalska, Joanna           1600 MUKS MDK Śródmieście          
38. Cheńska, Karolina           1600 MUKS MDK Śródmieście          
39. Magott, Maciej              1600 MUKS MDK Śródmieście          
40. Dudzic, Radomir             1600 MUKS MDK Śródmieście          
41. Lachowicz, Judyta           1600 MUKS MDK Śródmieście          
42. Magott, Krzysztof           1600 MUKS MDK Śródmieście          
43. Dudycz, Szymon              1600 MUKS MDK Śródmieście          
44. Lachowicz, Dominik          1600 MUKS MDK Śródmieście          
45. Dudycz, Anna                1400 MUKS MDK Śródmieście          
46. Szmigielska, Anna           1400 MUKS MDK Śródmieście          
47. Dzikowski, Michał           1400 MUKS MDK Śródmieście          
48. Korpalski, Maciej           1400 MUKS MDK Śródmieście          
49. Smolnicki, Michał           1400 MUKS MDK Śródmieście          
50. Kulaś, Dominik              1400 MUKS MDK Śródmieście          
51. Mencfel, Artur              1400 Praszka                       
52. Szmigielska, Katarzyna      1250 MUKS MDK Śródmieście          
53. Kociński, Michał            1200 MUKS MDK Śródmieście          
54. Wiatr, Krzysztof            1200 MUKS MDK Śródmieście          

Standings
Place Name                   Feder Rtg  Loc  Club                           Score M-Buch. Buch. Progr. Wins

  1   Kubień, Jerzy                2218      Prokonex Brzeg                 5.5      24.0  31.5   25.0    4
  2   Zawadzki, Stanisław          2404      ASSz Miedź Legnica             5.5      23.0  31.5   22.0    4
  3   Bożek, Adam                  2349      MUKS MDK Śródmieście           5.5      22.5  32.0   23.0    4
  4   Pankiewicz, Tomasz           2178      AZS Politechnika Wrocław       5.5      22.5  31.0   24.5    4
  5   Butkiewicz, Łukasz           2188      MUKS MDK Śródmieście           5.5      22.0  31.0   21.5    5
  6   Cajbel, Maciej               2178      MUKS MDK Śródmieście           5        22.5  30.0   22.0    4
  7   Walentukiewicz, Michał       2070      HetMaN Szopienice-Katowice     5        21.0  28.0   20.5    3
  8   Stępień, Marcin              2006      MUKS MDK Śródmieście           5        20.5  29.0   20.0    4
  9   Korpalski, Robert            2150      MUKS MDK Śródmieście           5        20.0  28.0   21.0    5
 10   Krupa, Monika                2301      AZS Politechnika Wrocław       5        19.5  27.0   20.0    5
 11   Motyl, Tomasz                2080      Wielka Pieniawa Polanica Zdrój 4.5      22.0  30.5   19.0    3
 12   Kulon, Bogusław              2146      KKS Polonia Wrocław            4.5      22.0  30.5   17.0    4
 13   Krzesaj, Robert              2334      MUKS MDK Śródmieście           4.5      22.0  29.5   18.5    4
 14   Włodarczyk, Robert           2275      Hetman Wrocław                 4.5      21.0  29.5   19.5    4
 15   Dobrowolski, Piotr           2382      Zelmer Rzeszów                 4.5      21.0  29.5   19.5    3
 16   Babij, Robert                     1600 Wrocław                        4.5      18.5  26.5   17.0    4
 17   Zaręba, Radosław             2022      MUKS MDK Śródmieście           4        24.5  33.0   19.0    3
 18   Cheński, Dariusz             2225      MUKS MDK Śródmieście           4        22.5  31.5   21.0    4
 19   Dowgird, Filip                    1800 MUKS MDK Śródmieście           4        19.0  26.5   15.0    4
 20   Kłykow, Łukasz               2177      MUKS MDK Śródmieście           4        19.0  25.5   18.0    4
 21   Januszewski, Tomasz          1921      MUKS MDK Śródmieście           4        18.0  25.5   18.0    4
 22   Morzywołek, Paweł            1816      MUKS MDK Śródmieście           4        17.0  24.5   13.0    4
 23   Mikołajczyk, Piotr           1960      MUKS MDK Śródmieście           4        16.0  22.0   16.0    4
 24   Chmielewski, Jakub                1800 MUKS MDK Śródmieście           4        16.0  20.5   16.0    4
 25   Pulka, Tomasz                     1800 MUKS MDK Śródmieście           4        15.5  22.5   12.0    4
 26   Mencfel, Artur                    1400 Praszka                        4        14.5  20.5   12.0    4
 27   Zdziarska, Lidia             1946      MUKS MDK Śródmieście           3.5      20.0  26.5   16.0    3
 28   Krupa, Krzysztof             2123      AZS Politechnika Wrocław       3.5      17.0  24.0   13.5    3
 29   Mikołajczyk, Dariusz              1600 MUKS MDK Śródmieście           3.5      15.0  21.0   11.0    3
 30   Lasota, Wiktor               1753      MUKS MDK Śródmieście           3        21.0  28.5   15.0    3
 31   Głowacz, Marek                    2000 AZS Politechnika Wrocław       3        19.0  25.0   14.0    3
 32   Kulczycki, Grzegorz               1600 MUKS MDK Śródmieście           3        18.0  25.5   13.0    3
 33   Bicz, Tadeusz                     1800 Jelcz-Laskowice                3        17.5  25.0   12.0    3
 34   Ratajczyk, Rafał                  1800 MUKS MDK Śródmieście           3        17.5  24.5   14.0    3
 35   Woźniak, Bartosz                  1800 KKS Polonia Wrocław            3        17.5  23.5   15.0    3
 36   Cheńska, Karolina                 1600 MUKS MDK Śródmieście           3        15.0  22.5   11.0    3
 37   Dudycz, Szymon                    1600 MUKS MDK Śródmieście           3        15.0  21.5    9.0    2
 38   Dudycz, Anna                      1400 MUKS MDK Śródmieście           3        14.5  19.5    9.5    2
 39   Lachowicz, Judyta                 1600 MUKS MDK Śródmieście           3        14.5  19.0   10.0    3
 40   Szmigielska, Anna                 1400 MUKS MDK Śródmieście           3        13.0  18.0    8.0    3
 41   Magott, Krzysztof                 1600 MUKS MDK Śródmieście           2.5      16.0  21.0   10.5    2
 42   Dzikowski, Michał                 1400 MUKS MDK Śródmieście           2.5      15.5  21.5    9.5    2
 43   Smolnicki, Michał                 1400 MUKS MDK Śródmieście           2.5      13.5  19.0    6.5    2
 44   Dudzic, Radomir                   1600 MUKS MDK Śródmieście           2.5      13.0  19.0    7.5    2
 45   Kulczycki, Krzysztof              1800 MUKS MDK Śródmieście           2        19.0  26.0   10.0    2
 46   Lamperska, Anna                   1600 MUKS MDK Śródmieście           2        17.0  24.5   10.0    2
 47   Korpalska, Joanna                 1600 MUKS MDK Śródmieście           2        15.5  22.5   10.0    2
 48   Kociński, Michał                  1200 MUKS MDK Śródmieście           2        14.5  18.5    7.0    2
 49   Korpalski, Maciej                 1400 MUKS MDK Śródmieście           2        13.5  18.5    6.0    2
 50   Lachowicz, Dominik                1600 MUKS MDK Śródmieście           2        11.5  16.5    4.0    2
 51   Kulaś, Dominik                    1400 MUKS MDK Śródmieście           2        11.5  15.5    6.0    2
 52   Magott, Maciej                    1600 MUKS MDK Śródmieście           1        14.0  19.0    6.0    1
 53   Szmigielska, Katarzyna            1250 MUKS MDK Śródmieście           1        10.5  13.5    2.0    1
 54   Wiatr, Krzysztof                  1200 MUKS MDK Śródmieście           0        12.0  17.0    0.0    0

Cross Table
No Name                   Feder Rtg   1    2    3    4    5    6    7  

1  Kubień, Jerzy                2218 46:W 22:W  9:W 18:W  3:D  4:D  2:D
2  Zawadzki, Stanisław          2404 33:W 12:D 11:D  8:W 20:W 10:W  1:D
3  Bożek, Adam                  2349 19:W 11:D 12:W 17:W  1:D 18:W  4:D
4  Pankiewicz, Tomasz           2178 36:W 30:W 14:W 15:D  6:W  1:D  3:D
5  Butkiewicz, Łukasz           2188 16:W 21:W 17:D  6:L 12:W 14:W 13:W
6  Cajbel, Maciej               2178 47:W 31:W  8:D  5:W  4:L 20:W  7:D
7  Walentukiewicz, Michał       2070 50:W 15:D 13:D 35:W 14:D 16:W  6:D
8  Stępień, Marcin              2006 40:W 13:W  6:D  2:L 17:D 33:W 18:W
9  Korpalski, Robert            2150 44:W 35:W  1:L 19:W 15:W 13:L 17:W
10 Krupa, Monika                2301 25:W 17:L 45:W 30:W 11:W  2:L 23:W
11 Motyl, Tomasz                2080 37:W  3:D  2:D 24:W 10:L 35:W 15:D
12 Kulon, Bogusław              2146 39:W  2:D  3:L 22:W  5:L 28:W 27:W
13 Krzesaj, Robert              2334 45:W  8:L  7:D 28:W 27:W  9:W  5:L
14 Włodarczyk, Robert           2275 32:W 27:W  4:L 31:W  7:D  5:L 21:W
15 Dobrowolski, Piotr           2382 34:W  7:D 28:W  4:D  9:L 30:W 11:D
16 Babij, Robert                      5:L 43:W 22:W 27:D 31:W  7:L 30:W
17 Zaręba, Radosław             2022 38:W 10:W  5:D  3:L  8:D 24:W  9:L
18 Cheński, Dariusz             2225 29:W 23:W 20:W  1:L 21:W  3:L  8:L
19 Dowgird, Filip                     3:L 37:W 48:W  9:L 26:W 21:L 31:W
20 Kłykow, Łukasz               2177 52:W 24:W 18:L 34:W  2:L  6:L 33:W
21 Januszewski, Tomasz          1921 43:W  5:L 46:W 32:W 18:L 19:W 14:L
22 Morzywołek, Paweł            1816 51:W  1:L 16:L 12:L 40:W 46:W 34:W
23 Mikołajczyk, Piotr           1960 42:W 18:L 32:L 52:W 29:W 34:W 10:L
24 Chmielewski, Jakub                54:W 20:L 39:W 11:L 45:W 17:L 32:W
25 Pulka, Tomasz                     10:L 38:W 27:L 26:L 49:W 47:W 35:W
26 Mencfel, Artur                    30:L 36:L 50:W 25:W 19:L 45:W 41:W
27 Zdziarska, Lidia             1946 49:W 14:L 25:W 16:D 13:L 41:W 12:L
28 Krupa, Krzysztof             2123 41:D 33:W 15:L 13:L 44:W 12:L 42:W
29 Mikołajczyk, Dariusz              18:L 42:L 41:W 39:W 23:L 38:D 45:W
30 Lasota, Wiktor               1753 26:W  4:L 47:W 10:L 32:W 15:L 16:L
31 Głowacz, Marek                    53:W  6:L 36:W 14:L 16:L 39:W 19:L
32 Kulczycki, Grzegorz               14:L 40:W 23:W 21:L 30:L 36:W 24:L
33 Bicz, Tadeusz                      2:L 28:L 49:W 37:W 47:W  8:L 20:L
34 Ratajczyk, Rafał                  15:L 41:W 42:W 20:L 36:W 23:L 22:L
35 Woźniak, Bartosz                  48:W  9:L 52:W  7:L 46:W 11:L 25:L
36 Cheńska, Karolina                  4:L 26:W 31:L 48:W 34:L 32:L 49:W
37 Dudycz, Szymon                    11:L 19:L 51:W 33:L 42:D 44:W 38:D
38 Dudycz, Anna                      17:L 25:L 53:W 45:L 51:W 29:D 37:D
39 Lachowicz, Judyta                 12:L 54:W 24:L 29:L 48:W 31:L 46:W
40 Szmigielska, Anna                  8:L 32:L 54:W 46:L 22:L 48:W 47:W
41 Magott, Krzysztof                 28:D 34:L 29:L 43:W 52:W 27:L 26:L
42 Dzikowski, Michał                 23:L 29:W 34:L 47:L 37:D 43:W 28:L
43 Smolnicki, Michał                 21:L 16:L 44:D 41:L 53:W 42:L 51:W
44 Dudzic, Radomir                    9:L 48:L 43:D 50:W 28:L 37:L 52:W
45 Kulczycki, Krzysztof              13:L 50:W 10:L 38:W 24:L 26:L 29:L
46 Lamperska, Anna                    1:L 49:W 21:L 40:W 35:L 22:L 39:L
47 Korpalska, Joanna                  6:L 51:W 30:L 42:W 33:L 25:L 40:L
48 Kociński, Michał                  35:L 44:W 19:L 36:L 39:L 40:L 54:W
49 Korpalski, Maciej                 27:L 46:L 33:L 53:W 25:L 50:W 36:L
50 Lachowicz, Dominik                 7:L 45:L 26:L 44:L 54:W 49:L 53:W
51 Kulaś, Dominik                    22:L 47:L 37:L 54:W 38:L 52:W 43:L
52 Magott, Maciej                    20:L 53:W 35:L 23:L 41:L 51:L 44:L
53 Szmigielska, Katarzyna            31:L 52:L 38:L 49:L 43:L 54:W 50:L
54 Wiatr, Krzysztof                  24:L 39:L 40:L 51:L 50:L 53:L 48:L

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław