TURNIEJ SZACHOWY P15 O PUCHAR WÓJTA GMINY KAMIENNOGÓRSKIEJ 13.11.2010

TURNIEJ SZACHOWY P15 O PUCHAR WÓJTA GMINY KAMIENNOGÓRSKIEJ

DOM KULTURY KRZESZÓW 2010-11-13
Tempo gry: P'15
Arbiter: FA Stefan Hałubek

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Uwagi (filtr)
1 I++ Kowalczyk, Paweł 2112 WOK Wałbrzych 8.0 39.00 49.50 7 41.5 j
2 I+ Kmiecik, Wojciech 2029 UKS Debiut Przedwojów 7.0 37.00 49.00 7 35.0  
3 I++ Szumilas, Piotr 2167 ASSz Miedź Legnica 6.5 42.50 55.00 5 35.0 j
4 k Lada, Ireneusz 2165 Orient Expres Jelenia góra 6.5 40.50 53.00 5 36.5  
5 I+ Lipień, Wiesław 2081 UKS Debiut Przedwojów 6.0 37.00 47.50 5 30.0  
6 k Świerczewski, Marek 2159 WKSz DACH BUD Hetman Wrocław 6.0 36.00 47.00 5 28.5  
7 I+ Madera, Mateusz 2011 ASSz Miedź Legnica 6.0 33.00 43.00 6 27.0  
8 k Nowak, Ryszard 2091 Roszada Mietków 5.5 39.00 51.00 4 31.5  
9 I++ Szumilas, Paweł 2217 ASSz Miedź Legnica 5.5 38.50 50.50 5 30.5  
10 I Kmiecik, Emilia 1834 UKS Debiut Przedwojów 5.5 35.00 45.00 4 28.5 k
11 II Wagiel, Michał 1570 UKS Zadrna Kamienna Góra 5.0 35.50 44.00 4 28.5 j
12 II Wiatrowski, Damian 1624 UKS Zadrna Kamienna Góra 5.0 34.00 45.00 4 27.5 j
13 I Nowak, Danuta 1585 Roszada Mietków 5.0 34.00 44.00 5 27.0 k
14 III Czoch, Karol 1600 UKS Zadrna Kamienna Góra 5.0 33.50 43.00 4 23.0 j
15 II Blicharz, Grzegorz 1800 UKS Zadrna Kamienna Góra 5.0 33.50 40.50 5 26.0  
16 III Święs, Fabian 1600 UKS Debiut Przedwojów 5.0 30.50 40.00 5 20.0 j
17 I Krupa, Jerzy 1890 KS AZS Politechnika Wrocław 4.5 35.50 45.00 4 26.5  
18 II Łuka, Waclaw 1800 Orzel Wojcieszów 4.5 34.50 44.50 4 26.5  
19 II Daleczko, Zbigniew 1822 MKSz Hetman Wałbrzych 4.5 32.00 42.00 4 23.0  
20 III Wierstiuk, Mikołaj 1600 UKS Zadrna Kamienna Góra 4.5 29.50 39.00 4 20.0  
21 V Krzyżak, Jan 1200 Jelenia Góra 4.5 26.50 31.50 4 17.0  
22 II Sobota, Józef 1581 UKS Zadrna Kamienna Góra 4.0 34.50 42.50 4 24.0  
23 IV Majak, Jakub 1400 UKS Zadrna Kamienna Góra 4.0 32.50 40.50 4 19.0 j
24 III Lubońska, Sylwia 1400 KSz WOK-EN Wałbrzych 4.0 31.50 37.50 4 19.0 j, k
25 IV Pazik, Kacper 1400 UKS Debiut Przedwojów 4.0 31.00 39.00 4 19.0 j
26 III Kmiecik, Katarzyna 1400 UKS Debiut Przedwojów 4.0 25.00 30.50 4 18.0 j, k
27   Ostrowski, Daniel 1000 kamienna góra 4.0 23.00 30.00 4 14.0 j
28   Zasada, Jakub 1000 Krzeszów 4.0 21.00 25.50 4 14.0 j
29 IV Obrzut, Hubert 1400 UKS Debiut Przedwojów 3.5 31.00 40.00 3 19.0 j
30 IV Gołuch, Przemysław 1400 UKS Debiut Przedwojów 3.5 29.50 39.50 3 18.0 j
31 IV Czoch, Hubert 1400 UKS Zadrna Kamienna Góra 3.0 28.00 37.00 3 17.0 j
32 V Bogusz, Michał 1200 UKS Zadrna Kamienna Góra 3.0 25.50 32.00 3 15.0 j
33 V Lubos, Maciej 1200 UKS Debiut Przedwojów 3.0 22.50 27.50 3 11.0 j
34   Trzepak, Marek 1000 Krzeszów 2.0 23.00 28.00 2 8.0 j
35   Trzepak, Paulina 1000 Krzeszów 1.0 24.00 29.00 1 6.0 j, k
36   Sikora, Julia 1000 Krzeszów 0.0 25.00 30.50 0 0.0 j, k
 

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław