Turniej z okazji Święta Niepodległości - Jelenia Góra

Turniej z okazji Święta Niepodległości 11.11.05 Jelenia Góra - Round 9

List of Players
No  Name                  Loc Id  Rtg  Loc  Club             Born      

1. Siergiejew, Władimir 2436 Ukraina
2. Żeberski, Jakub 2384 BKSz Prokonex Brzeg
3. Siembab, Bartosz j.st. 2155 Ścinawka Średnia 04-11-1988
4. Szumilas, Paweł j.st. 2149 Legnica 13-11-1987
5. Winter, Jacek 2121 Przedwojów
6. Rychlik, Piotr 2101 Wałbrzych
7. Najduk, Jacek 2096 Chojnów
8. Maciejewski, Waldemar 2056 Liczyrzepa
9. Lipień, Wiesław 2049 Przedwojów
10. Kmiecik, Wojciech 2042 Przedwojów
11. Jankiewicz, Robert 2030 Wykroty
12. Słabicki, Andrzej j.st. 2003 Nowa Ruda 06-11-1989
13. Szumilas, Piotr j.mł. 1974 Legnica 29-06-1992
14. Kmiecik, Emilia 1852 Przedwojów
15. Płotka, Wojciech 1800 Wałbrzych
16. Walas, Aleksandra jun.st. 1795 Polanica Zdrój 12-06-1987
17. Jankiewicz, Romuald 2000 Wykroty
18. Słociński, Maciej j.st. 2000 Liczyrzepa 16-04-1989
19. Stecko, Artur 2000 Liczyrzepa
20. Łuka, Wacław 1800 Wojcieszów
21. Maślanka, Piotr 1800 Legnica
22. Miller, Marcin 1800 Liczyrzepa
23. Pudło, Jerzy 1800 Chojnów
24. Rak, Mateusz j.st. 1800 Wałbrzych 12-11-1991
25. Rak, Andrzej 1800 Wałbrzych
26. Stankiewicz, Paweł j.mł. 1800 Baszta Wałbrzych 06-03-1995
27. Bagniuk, Łukasz j.st. 1600 Przedwojów 25-03-1990
28. Czoch, Karol j.mł. 1600 Kamienna Góra 22-05-1997
29. Domański, Andrzej 1600 Liczyrzepa
30. Kobryń, Mateusz j.st 1600 Liczyrzepa 29-08-1991
31. Koszkul, Wojciech 1600 Przedwojów
32. Stankiewicz, Artur j.mł. 1600 Baszta Wałbrzych 06-03-1995
33. Szumilas, Władysław 1600 Legnica
34. Ślimakowski, Marek 1600 Liczyrzepa
35. Woroszczuk, Jan 1600 Liczyrzepa
36. Flig, Wojciech j.mł. 1400 Liczyrzepa 28-01-1993
37. Kosmala, Dominik j.st. 1400 Liczyrzepa 01-05-1989
38. Chmiel, Robert 1200 Jelenia Góra
39. Kościuk, Łukasz j.st. 1200 Wykroty 13-05-1989
40. Kulas, Mateusz j.mł. 1200 Liczyrzepa 04-06-1993
41. Stolicki, Adam 1200 Jelenia Góra
42. Haraczko, Władysław 1000 Jelenia Góra
43. Kościuk, Kamil j.mł. 1000 Wykroty 04-12-1992
44. Kowalik, Wademar 1000 Wojcieszów
45. Koza, Kazimierz 1000 Jelenia Góra
46. Linde, Maja jun.st. 1000 Jeżów Sudecki 06-10-1989
47. Łuka, Sławomir j.st. 1000 Wojcieszów 17-02-1987
48. Makiej, Krzysztof 1000 Liczyrzepa
49. Pająk, Marek 1000 Jelenia Góra
50. Pająk, Katarzyna jun.st. 1000 Jelenia Góra 12-03-1989
51. Piątek, Andrzej 1000 Chojnów
52. Roman, Daniel j.st. 1000 Wykroty 31-01-1991
53. Wędzicha, Andrzej 1600 Liczyrzepa
54. Sawicki, Jerzy 1800 Liczyrzepa
Standings
Place Name                  Loc Id  Rtg  Loc  Score M-Buch. Buch. Progr.

1 Siembab, Bartosz j.st. 2155 8.5 41.5 52.0 42.0
2 Siergiejew, Władimir 2436 7.5 41.5 54.5 38.5
3 Żeberski, Jakub 2384 7 38.5 50.0 38.5
4 Rychlik, Piotr 2101 6.5 39.5 51.0 34.0
5-10 Winter, Jacek 2121 6 37.5 48.0 32.0
Kmiecik, Wojciech 2042 6 37.0 49.0 30.0
Szumilas, Paweł j.st. 2149 6 37.0 48.5 33.0
Słociński, Maciej j.st. 2000 6 34.0 43.0 28.0
Jankiewicz, Robert 2030 6 33.5 43.0 26.5
Koza, Kazimierz 1000 6 32.0 43.5 28.0
11-15 Najduk, Jacek 2096 5.5 38.5 49.0 32.0
Maciejewski, Waldemar 2056 5.5 37.5 49.5 31.5
Kosmala, Dominik j.st. 1400 5.5 34.5 41.5 24.0
Lipień, Wiesław 2049 5.5 32.0 41.5 29.0
Walas, Aleksandra jun.st. 1795 5.5 29.5 39.5 23.5
16-24 Płotka, Wojciech 1800 5 40.5 53.0 30.0
Stecko, Artur 2000 5 38.5 49.0 29.0
Pudło, Jerzy 1800 5 34.5 44.0 25.0
Kmiecik, Emilia 1852 5 34.0 43.5 28.0
Kobryń, Mateusz j.st 1600 5 34.0 41.5 24.0
Wędzicha, Andrzej 1600 5 33.0 42.5 25.0
Rak, Mateusz j.st. 1800 5 29.5 38.5 24.0
Stankiewicz, Paweł j.mł. 1800 5 28.0 35.0 24.5
Łuka, Wacław 1800 5 27.5 34.0 22.0
25-31 Słabicki, Andrzej j.st. 2003 4.5 37.5 48.0 30.0
Szumilas, Piotr j.mł. 1974 4.5 37.5 47.5 28.5
Koszkul, Wojciech 1600 4.5 35.0 42.0 22.5
Kowalik, Wademar 1000 4.5 33.5 42.5 22.5
Rak, Andrzej 1800 4.5 30.0 39.0 22.5
Woroszczuk, Jan 1600 4.5 30.0 37.0 20.5
Bagniuk, Łukasz j.st. 1600 4.5 26.0 35.5 16.5
32-39 Jankiewicz, Romuald 2000 4 34.5 42.5 25.0
Makiej, Krzysztof 1000 4 33.0 42.5 22.0
Stolicki, Adam 1200 4 32.0 40.0 20.0
Ślimakowski, Marek 1600 4 30.5 39.5 19.5
Sawicki, Jerzy 1800 4 30.0 38.0 20.5
Miller, Marcin 1800 4 29.0 37.5 20.0
Pająk, Marek 1000 4 26.0 32.5 13.0
Flig, Wojciech j.mł. 1400 4 21.5 28.5 13.0
40-43 Maślanka, Piotr 1800 3.5 33.0 42.0 21.0
Piątek, Andrzej 1000 3.5 28.5 35.5 17.5
Chmiel, Robert 1200 3.5 28.0 36.0 16.5
Łuka, Sławomir j.st. 1000 3.5 28.0 35.0 16.0
44-50 Haraczko, Władysław 1000 3 30.5 39.5 16.0
Domański, Andrzej 1600 3 29.0 39.0 18.0
Pająk, Katarzyna jun.st. 1000 3 28.0 34.0 15.0
Kościuk, Łukasz j.st. 1200 3 26.5 35.0 14.0
Stankiewicz, Artur j.mł. 1600 3 23.5 31.0 11.0
Szumilas, Władysław 1600 3 21.5 28.5 11.0
Czoch, Karol j.mł. 1600 3 19.5 27.5 10.0
51 Kulas, Mateusz j.mł. 1200 2 22.0 28.0 6.5
52 Kościuk, Kamil j.mł. 1000 1.5 25.0 31.5 8.0
53-54 Roman, Daniel j.st. 1000 1 24.0 30.5 3.5
Linde, Maja jun.st. 1000 1 22.0 28.0 4.0
Cross Table
No  Name                   1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1. Siergiejew, Władimir 27:1 14:1 6:1 4:1 2:˝ 3:0 7:1 10:1 8:1
2. Żeberski, Jakub 28:1 15:1 7:1 3:˝ 1:˝ 13:1 12:1 19:1 6:0
3. Siembab, Bartosz 29:1 16:1 10:1 2:˝ 8:1 1:1 6:1 15:1 45:1
4. Szumilas, Paweł 30:1 17:1 13:1 1:0 14:1 7:˝ 5:0 11:˝ 19:1
5. Winter, Jacek 31:1 18:1 12:1 8:0 15:0 26:1 4:1 45:0 7:1
6. Rychlik, Piotr 32:1 19:1 1:0 9:1 17:1 15:1 3:0 8:˝ 2:1
7. Najduk, Jacek 33:1 20:1 2:0 22:1 18:1 4:˝ 1:0 12:1 5:0
8. Maciejewski, Waldemar 34:˝ 48:1 21:1 5:1 3:0 12:˝ 14:1 6:˝ 1:0
9. Lipień, Wiesław 35:1 21:˝ 24:1 6:0 31:˝ 29:1 15:0 17:1 16:˝
10. Kmiecik, Wojciech 36:1 23:1 3:0 19:0 21:1 30:1 37:1 1:0 14:1
11. Jankiewicz, Robert 37:1 24:0 31:˝ 53:0 47:1 35:1 48:1 4:˝ 15:1
12. Słabicki, Andrzej 38:1 25:1 5:0 23:1 19:1 8:˝ 2:0 7:0 18:0
13. Szumilas, Piotr 39:1 26:1 4:0 20:1 53:1 2:0 45:0 18:0 35:˝
14. Kmiecik, Emilia 40:1 1:0 38:1 44:1 4:0 31:1 8:0 41:1 10:0
15. Płotka, Wojciech 41:1 2:0 35:1 24:1 5:1 6:0 9:1 3:0 11:0
16. Walas, Aleksandra 42:1 3:0 44:0 21:0 43:1 39:1 23:1 30:1 9:˝
17. Jankiewicz, Romuald 43:1 4:0 41:1 26:1 6:0 45:0 29:1 9:0 30:0
18. Słociński, Maciej 44:1 5:0 42:1 30:1 7:0 37:0 31:1 13:1 12:1
19. Stecko, Artur 45:1 6:0 47:1 10:1 12:0 44:1 53:1 2:0 4:0
20. Łuka, Wacław 46:1 7:0 48:1 13:0 30:0 41:0 39:1 29:1 34:1
21. Maślanka, Piotr 47:1 9:˝ 8:0 16:1 10:0 48:0 35:0 28:1 44:0
22. Miller, Marcin 48:0 34:1 50:1 7:0 37:0 42:1 30:0 31:0 39:1
23. Pudło, Jerzy 49:1 10:0 45:1 12:0 51:1 53:˝ 16:0 37:˝ 54:1
24. Rak, Mateusz 50:1 11:1 9:0 15:0 44:0 51:1 41:0 42:1 48:1
25. Rak, Andrzej 51:1 12:0 53:0 42:1 45:0 50:1 54:˝ 44:1 37:0
26. Stankiewicz, Paweł 52:1 13:0 54:1 17:0 50:1 5:0 44:˝ 48:˝ 41:1
27. Bagniuk, Łukasz 1:0 42:0 34:0 40:1 49:1 54:0 50:1 51:1 31:˝
28. Czoch, Karol 2:0 41:0 39:0 51:0 46:1 43:1 42:0 21:0 52:1
29. Domański, Andrzej 3:0 44:0 40:1 43:1 54:1 9:0 17:0 20:0 49:0
30. Kobryń, Mateusz 4:0 43:1 51:1 18:0 20:1 10:0 22:1 16:0 17:1
31. Koszkul, Wojciech 5:0 46:1 11:˝ 34:1 9:˝ 14:0 18:0 22:1 27:˝
32. Stankiewicz, Artur 6:0 45:0 43:0 46:1 39:0 49:1 51:0 47:0 40:1
33. Szumilas, Władysław 7:0 50:0 46:1 45:0 42:0 38:0 40:1 39:0 43:1
34. Ślimakowski, Marek 8:˝ 22:0 27:1 31:0 48:0 47:1 38:1 53:˝ 20:0
35. Woroszczuk, Jan 9:0 52:1 15:0 48:˝ 38:1 11:0 21:1 54:˝ 13:˝
36. Flig, Wojciech 10:0 47:0 49:0 52:1 41:0 40:˝ 43:1 38:˝ 42:1
37. Kosmala, Dominik 11:0 53:0 52:1 49:1 22:1 18:1 10:0 23:˝ 25:1
38. Chmiel, Robert 12:0 49:1 14:0 47:˝ 35:0 33:1 34:0 36:˝ 51:˝
39. Kościuk, Łukasz 13:0 54:0 28:1 50:0 32:1 16:0 20:0 33:1 22:0
40. Kulas, Mateusz 14:0 51:0 29:0 27:0 52:˝ 36:˝ 33:0 46:1 32:0
41. Stolicki, Adam 15:0 28:1 17:0 54:0 36:1 20:1 24:1 14:0 26:0
42. Haraczko, Władysław 16:0 27:1 18:0 25:0 33:1 22:0 28:1 24:0 36:0
43. Kościuk, Kamil 17:0 30:0 32:1 29:0 16:0 28:0 36:0 52:˝ 33:0
44. Kowalik, Wademar 18:0 29:1 16:1 14:0 24:1 19:0 26:˝ 25:0 21:1
45. Koza, Kazimierz 19:0 32:1 23:0 33:1 25:1 17:1 13:1 5:1 3:0
46. Linde, Maja 20:0 31:0 33:0 32:0 28:0 52:1 47:0 40:0 50:0
47. Łuka, Sławomir 21:0 36:1 19:0 38:˝ 11:0 34:0 46:1 32:1 53:0
48. Makiej, Krzysztof 22:1 8:0 20:0 35:˝ 34:1 21:1 11:0 26:˝ 24:0
49. Pająk, Marek 23:0 38:0 36:1 37:0 27:0 32:0 52:1 50:1 29:1
50. Pająk, Katarzyna 24:0 33:1 22:0 39:1 26:0 25:0 27:0 49:0 46:1
51. Piątek, Andrzej 25:0 40:1 30:0 28:1 23:0 24:0 32:1 27:0 38:˝
52. Roman, Daniel 26:0 35:0 37:0 36:0 40:˝ 46:0 49:0 43:˝ 28:0
53. Wędzicha, Andrzej : 37:1 25:1 11:1 13:0 23:˝ 19:0 34:˝ 47:1
54. Sawicki, Jerzy : 39:1 26:0 41:1 29:0 27:1 25:˝ 35:˝ 23:0

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław