IX Turniej szachowy z okazji Święta Niepodległości - Żarów

Wyniki IX Turnieju szachowego z okazji Święta Niepodległości w Żarowie

Tabela końcowa, 9 rund P'15
Mc Zawodnik             Ro FIDE Ro PZSz Klub                    Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  Kowalczyk Paweł     1978    1978    Baszta Wałbrzych        7.5     40.0  50.0   42.5
2  Pyrzyński Michał    2015    2015    Hetman Wałbrzych        7       42.0  53.5   38.0
3  Zawadzki Łukasz             1800    Hetman Wałbrzych        7       39.5  48.5   34.0
4  Tusk Kazimierz      2029    2029    Hetman Wałbrzych        6.5     37.5  48.0   30.5
5  Kaśków Piotr                1800    Goniec Żarów            6       38.5  49.0   31.0
6  Pyrzyński Marian            1800    Hetman Wałbrzych        6       37.0  47.5   29.0
7  Patyk Anna                  1800    Hetman Wałbrzych        6       31.5  39.0   29.0
8  Garbacz Marcin              1600    Goniec Żarów            5.5     40.0  50.5   29.5
9  Kipczak Jan                 1800    Goniec Żarów            5.5     36.0  46.0   28.5
10 Kaniewski  Ryszard          1000    Wałbrzych               5.5     33.0  42.0   27.0
11 Korczak Mateusz             1600    Goniec Żarów            5.5     31.0  39.5   27.0
12 Kaniewski Patryk            1800    Hetrman Wałbrzych       5       41.5  53.5   33.0
13 Pluta Edmund                1800    LZS Ciechów             5       34.5  45.5   28.0
14 Paradowski Stefan           1800    Goniec Żarów            5       33.0  43.5   28.0
15 Sołek Łukasz                1400    Goniec Żarów            5       31.5  41.5   23.0
16 Przybylski Rafał            1400    Strzegom                5       31.0  40.0   23.0
17 Maciuszek Marcin            1400    Goniec Żarów            4.5     35.5  45.0   25.5
18 Daleczko Zbigniew           1800    Hetman Wałbrzych        4.5     31.5  41.0   20.0
19 Drążek Roman                1000    Rogoźnica               4.5     27.0  33.5   17.5
20 Pulka Katarzyna             1600    MDK Śródmieście Wrocław 4.5     26.5  34.5   18.5
21 Dąbrowski Daniel            1400    Goniec Żarów            4       33.5  41.0   23.0
22 Cygan Mirosław              1200    Łażany                  4       31.5  41.5   21.0
23 Bieszczad Michał            1600    Goniec Żarów            4       31.5  40.5   21.0
24 Dominik Paweł               1000    Wierzbna                4       28.5  36.5   17.0
25 Dominik Marcin              1000    Wierzbna                4       28.5  36.0   15.5
26 Dranka Jowita               1400    Goniec Żarów            4       26.0  32.0   20.0
27 Majcher Monika              1250    Goniec Żarów            4       25.0  32.0   12.5
28 Dominik Ewelina             1400    Goniec Żarów            3.5     30.0  40.0   17.5
29 Ek Wiesław                  1800    LZS Ciechów             3.5     28.5  37.0   17.0
30 Wilczyńska Beata            1400    Goniec Żarów            3.5     28.5  35.0   16.0
31 Sołek Agnieszka             1000    Żarów                   3.5     24.5  30.5   13.0
32 Adamek Artur                1800    Goniec Żarów            3       34.5  44.0   21.0
33 Sołek Mateusz               1000    Żarów                   3       24.5  30.5   14.0
34 Janik Dorota                1000    Żarów                   2       25.5  33.0   10.0
35 Wilczyńska Julia            1000    Żarów                   1       25.5  33.0    9.0

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław