XII Mistrzostwa Polski Domów Kultury

W dniach 4 - 6 listopada 2005, w Młodzieżowym Domu Kultury Nr 2 w Bydgoszczy, rozegrane zostały XII Mistrzostwa Polski Domów Kultury. Mistrzem Polski zostało MDK Śródmiećie Wrocław.

Końcowe rezultaty drużynowe:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

MDK ŚRODMIEŚCIE Wrocław (2)
NA PIĘTERKU Poznań (A) (1)
MDK Radom (4)
NA PIĘTERKU Poznań (B) (5)
MDK NR 1 Bydgoszcz (7)
MKS MDK Trzcianka (11)
DK Rawicz (A) (8)
MDK NR 2 (A) Bydgoszcz (6)
OPP KOPERNIK Grudziądz (15)
MDK NR 5 Bydgoszcz (13)
UKS ÓSEMKA Chojnice (9)
MDK Opole (3)
MDK ISKRA Piła (14)
MDK NR 2 (B) Bydgoszcz (10)
DK Rawicz (B) (12)
MDK NR 3 Bydgoszcz (17)
MDK NR 4 Bydgoszcz (20)
DK RZEMYK Gdynia (18)
KLUB GARNIZONOWY Grudziądz (16)
MDK Koszalin (19)
POWIATOWY MDK Brusy (21)
29
27.5
23.5
23.5
21
19.5
19
19
18
18
17.5
17
16.5
16.5
16.5
15.5
14.5
14
13
10.5
8.
16
16
13
11
11
10
10
9
9
9
9
10
9
9
7
8
7
6
5
3
2


Najlepsze wyniki indywidualne na poszczególnych na zachownicach:

I szach:
Rafał LUCZYŃSKI Na Pięterku Poznań 9(9), Robert KRZESAJ MDK Wrocław 8 pkt, Adrian GRAJCZAK Ósemka Chojnice i Krzysztof ZWOLAKIEWICZ Kopernik Grudziądz po 6,5 pkt, Janusz KUDEŁKA MDK Nr 1 Bydgoszcz, Tomasz BUCHAŁA DK Rawicz, Bartosz HRYNKIEWICZ MDK Trzcianka i Artur RĄCZKA Rzemyk Gdynia po 5,5 pkt, Arkadiusz SKAWIŃSKI MDK Radom, Adam ŚCIBOR Na pięterku Poznań, Michał TARKOWSKI EMDEK Bydgoszcz i Adam OLĘDZKI MDK Nr 5 Bydgoszcz po 5 pkt, Bartłomiej MAZALON EMDEK Bydgoszcz 4 pkt, Jan DĄBROWSKI MDK Koszalin 3,5 pkt, Grzegorz JANKOWSKI MDK Opole 3 pkt.

II szach:
Marcin ŚCIECHOWICZ Na Pięterku Poznań 9(9) pkt, Paweł PIĘTOCHA MDK Radom 7,5 pkt, Tomasz JANUSZEWSKI MDK Wrocław 7 pkt, Piotr MARKOWSKI DK Rawicz 6,5 pkt, Piotr JANUSZEWSKI Ósemka Chojnice, Marek ZAKRZEWSKI MDK Trzcianka, Patryk MISIEWICZ MDK Nr 5 Bydgoszcz po 6 pkt, Maciej RZEPIŃSKI PMDK Brusy 5,5 pkt, Mikołaj KOWALCZYK DK Rawicz i Krzysztof SOBKOWSKI MDK Nr 3 Bydgoszcz po 5 pkt

III szach:
Paweł MUSIAŁKIEWICZ Na Pięterku Poznań i Mateusz MAZALON EMDEK Bydgoszcz po 8 pkt, Konrad KĄDZIELA MDK Radom 7 pkt, Filip DOWGIRD MDK Wrocław 6,5 pkt, Krzysztof PAŁASZ MDK Trzcianka 6 pkt, Maciej SZULGACZ MDK Nr 5 Bydgoszcz 5,5 pkt, Michał MAJDZIŃSKI MDK Nr 1 Bydgoszcz, Adam ANCUTA MDK Piła i Martin RYDZIŃSKI Rzemyk Gdynia po 5 pkt

IV szach:
Lidia ZDZIARSKA MDK Wrocław 7,5 pkt, Anna SKUPIŃSKA MDK Opole, Maria WARCHOŁ Na Pięterku Poznań, Oktawia KOTULA EMDEK Bydgoszcz, Agnieszka PRZYBIELSKA MDK Nr 1 Bydgoszcz i Aleksandra NOWAK DK Rawicz po 6,5 pkt, Małgorzata PANKOWSKA Kopernik Grudziądz 5,5 pkt, Agata WYCZAWSKA Na Pięterku Poznań i Maria MARKOWSKA DK Rawicz po 5 pkt, Anna GOŁUŃSKA Ósemka Chojnice, Sylwia KARBOWIAK Klub Garnizonowy Grudziądz, Marta SZCZAPANIAK MDK Nr 3 Bydgoszcz i Daria TRUSZCZYŃSKA MDK Piła po 4,5 pkt, Sabina KOWALCZYK MDK Radom, Maja RACZYŃSKA EMDEK Bydgoszcz i Karolina DEMBIŃSKA MDK Nr 4 Bydgoszcz po 4 pkt.

Źródło: http://www.szachy.lo.pl

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie