IV GAMBIT RADKOWSKI 2010-08-14

IV GAMBIT RADKOWSKI

Radków 2010-08-14/2010-08-14
Tempo gry: P'5
Arbiter: Kazimierz Szydełko

Wyniki - runda 9


M-ce

Nr

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Pkt.

MBch.

Bch.

L.Z.

Prog.

1

1

k

Siembab, Bartosz

2276

2276

7.5

43.00

55.00

6

40.5

2

9

I+

Gromczak, Dariusz

2052

2052

7.0

40.50

53.00

6

37.5

3

2

 

Ringel, Zbynek

2237

2237

7.0

38.00

49.00

7

34.0

4

10

 

Daniel, Iiri

2000

2000

7.0

37.00

48.50

6

34.5

5

3

k

Łaszewicz, Paweł

2221

2221

6.0

42.50

53.00

5

36.5

6

4

k

Kopeć, Mariusz

2142

2142

6.0

41.00

52.50

5

33.0

7

18

I

Szydełko, Marcin

1847

1847

6.0

39.50

49.50

5

35.0

8

14

 

Mahacek, Ludek

1976

1976

6.0

35.50

45.50

5

31.5

9

19

 

Krupicka Vojciech

1821

1821

6.0

35.00

45.00

5

29.5

10

11

I

Dzieczkaniec, Piotr

1994

1994

6.0

31.00

41.50

6

28.0

11

7

 

Stepan, Michal

2091

2091

5.5

37.00

47.00

5

26.5

12

41

 

Pribir, Jaroslav

0

1000

5.5

33.00

43.00

5

27.0

13

15

I

Gorecki, Janusz

1932

1932

5.5

27.00

36.00

5

23.0

14

13

I

Hajnrych, Jakub

1978

1978

5.0

37.00

47.00

4

30.0

15

23

II

Wianecki, Mateusz

1677

1677

5.0

34.00

44.50

5

26.0

16

8

k

Drążek, Władysław

2070

2070

5.0

33.00

42.00

5

27.0

17

30

III

Bojczuk, Zbigniew

0

1600

5.0

33.00

40.50

5

22.0

18

22

II

Tymcio, Mariusz

1686

1686

5.0

32.50

40.50

5

26.0

19

5

 

Novotny, Josef

2127

2127

5.0

31.00

41.00

5

25.0

20

12

I

Kruczyński, Marek

1988

1988

5.0

29.50

38.50

5

22.0

21

20

II

Marcjanek, Łukasz

1731

1731

5.0

28.50

38.50

5

23.0

22

17

I+

Dzieczkaniec, Wieslaw

1905

1905

4.5

37.00

46.50

4

27.5

23

6

 

Jonas, Vladimir

2100

2100

4.5

34.50

43.50

4

24.5

24

21

II+

Pudło, Jerzy

1702

1702

4.5

30.00

37.50

4

22.5

25

27

II

Nowakowski, Michał

0

1800

4.0

35.50

45.50

4

23.0

26

43

 

Staśinkiewicz, Aleksander

0

1000

4.0

35.00

45.50

3

25.0

27

25

I

Klimowicz, Jan

0

2000

4.0

31.50

40.00

4

19.0

28

31

III

Kuna, Michał

0

1600

4.0

29.00

38.50

4

18.0

29

28

II

Szydełko, Michał

0

1800

4.0

27.50

36.00

4

19.0

30

34

III

Witek, Michał

0

1600

4.0

24.50

31.00

4

15.0

31

26

II

Wróbel, Michał

0

1800

4.0

23.00

29.00

4

13.0

32

32

III

Baczewski, Piotr

0

1600

3.5

31.00

40.00

3

19.5

33

24

I

Łaszewicz, Magdalena

1623

1623

3.5

30.00

38.50

2

16.0

34

16

 

Pereutka, Ivo

1930

1930

3.5

29.50

37.00

3

20.0

35

40

V

Stasiński, Damian

0

1200

3.5

26.00

32.50

2

11.5

36

36

III

Pakulska, Paulina

0

1400

3.5

25.50

31.50

2

12.5

37

37

IV

Gol, Jan

0

1400

3.0

30.50

39.00

2

17.5

38

29

II

Mierzicki, Zenon

0

1800

3.0

29.00

37.50

3

16.0

39

35

III

Wacławik, Joanna

0

1400

3.0

28.50

37.00

2

13.0

40

39

IV

Wiśniewski, Maciej

0

1400

3.0

25.00

32.50

2

12.0

41

38

IV

Wróbel, Krystian

0

1400

3.0

22.00

27.00

2

12.0

42

33

III

Fleming, Kacper

0

1600

2.0

25.00

30.50

1

8.0

43

42

 

Wacławik, Grzegorz

0

1000

1.0

26.50

33.00

0

8.0

Forum najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław