XXII TURNIEJ SZACHOWY PARAFII CZARNY BÓR 4.07.2010

XXII TURNIEJ SZACHOWY PARAFII CZARNY BÓR 4.07.2010

sZK0ŁA PODSTAWOWA CZARNY BÓR UL.30-LECIA 2010-07-04
Tempo gry: P'15
Arbiter: FA Stefan Hałubek

Wyniki - runda 7


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Uwagi (filtr)
1   Nowak, Ryszard 2091 Mietków 7.0 24.00 31.50 7 28.0 M
2   Zielinski, Zbigniew 1925 Goniec Zarów 5.5 22.00 31.50 5 24.5 M
3 III Czoch, Karol 1600 UKS Zadrna Kamienna Góra 5.0 23.00 32.50 5 23.0 M, J
4 II Fortunka, Waldemar 1800 Wałbrzych 5.0 18.50 27.50 5 21.0 M
5 I Nowak, Danuta 1585 Mietków 5.0 18.00 27.00 4 21.0 M, K
6 II Niewiejski, Robert 1655 Wrocław 5.0 17.50 26.50 5 22.0 M
7 II Kopera, Marek 1800 UKS Zadrna Kamienna Góra 5.0 17.50 25.50 5 17.0 M, J
8   Stasinkiewicz, Aleksander 1000 Kłodzko 4.0 20.50 27.50 4 18.0 A, J
9 III Klepacki, Sebastian 1600 WOK Wałbrzych 4.0 18.50 27.00 4 17.0 M
10   Skomorokiewicz, Piotr 1000 Borówno 4.0 18.00 25.50 4 16.0 A
11   Oczachowski, Mariusz 1000 Bolków 4.0 15.00 22.00 4 13.0 A
12 III Niewiejski, Patryk 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 14.00 20.50 4 14.0 M, J
13   Szewczyk, Józef 1000 Czarny Bór 3.5 23.50 32.00 2 18.5 A
14 III Niewiejska, Natalia 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.5 15.50 21.50 3 13.5 M, J, K
15   Oczachowska, Dorota 1000 Bolków 3.5 15.00 22.00 3 10.0 A, K
16 IV Rekowski, Paweł 1400 WOK Wałbrzych 3.0 18.00 25.00 3 14.0 M, J
17 IV Majak, Jakub 1400 UKS Zadrna Kamienna Góra 3.0 17.50 23.50 3 15.0 M, J
18 IV Ząbczyńska, Magdalena 1250 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 3.0 17.00 24.00 2 9.0 M, J, K
19   Mirek, Piotr 1000 Borówno 3.0 14.50 21.50 3 10.0 A, J
20 V Mankiewicz, Bartosz 1200 UKS Zadrna Kamienna Góra 3.0 14.00 20.50 2 8.0 M, J
21   Stępniak, Władysław 1000 Czarny Bór 2.5 17.00 24.50 2 13.5 A
22   Józefów, Patryk 1000 Borne Sulinowo 2.5 15.00 21.00 1 8.0 A, J
23   Hałubek, Dariusz 1000 Czarny Bór 2.5 13.50 19.50 1 5.0 A
24 IV Ząbczyński, Marek 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2.0 19.00 28.00 2 11.0 M, J
25 IV Czoch, Hubert 1400 UKS Zadrna Kamienna Góra 2.0 15.00 21.00 2 9.0 M, J
26   Piaskowski, Wojciech 1000 Czarny Bór 2.0 12.50 17.50 1 6.0 A, J
27   Poniewierski, Marcin 1000 Czarny Bór 1.5 10.50 15.50 0 7.0 A, J

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław