Turniej Szachowy Miedziany Skoczek 2010-06-20

 

TURNIEJ SZACHOWY MIEDZIANY SKOCZEK

LUBIN-KLUB BARIBAL 2010-06-20/2010-06-20
Tempo gry: P'10
Arbiter: Mariusz Walada

Wyniki - runda 10


M-ce

Nr

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Pkt.

MBch.

Bch.

L.Z.

Prog.

1

1

k

SABUK, PIOTR

2193

2193

9.0

49.50

62.00

8

51.5

2

3

I

GOLUCH, PIOTR JUN

2139

2139

8.5

50.00

64.00

7

50.5

3

4

I

HAJNRYCH, KUBA

1974

1974

7.5

48.00

61.50

7

42.5

4

10

I

SITEK, ANDRZEJ

0

2000

7.0

50.00

60.00

7

42.0

5

2

k

CZERNIAWSKI, MAREK

2170

2170

6.5

44.50

58.00

6

35.5

6

34

 

KRZOS, ADAM

0

1000

6.5

42.00

52.50

6

34.0

7

26

IV

MOTYL, PIOTR

0

1400

6.5

38.50

48.50

6

31.5

8

5

I

WOŹNIAK, BARTOSZ JUN

1931

1931

6.0

50.00

63.00

5

37.5

9

23

IV

RYMARZ, ZENON

0

1400

6.0

49.50

62.00

6

35.0

10

6

II+

PUDŁO, JERZY

1710

1710

6.0

47.00

59.00

5

33.5

11

7

II

WOŹNIAK, GRZEGORZ

1592

1592

6.0

44.00

56.50

5

34.5

12

36

 

FURMAŃCZYK, JÓZEF

0

1000

6.0

36.50

44.50

6

24.0

13

8

II

ROGACKA, NATALIA JUN

1479

1479

6.0

36.00

45.00

5

29.0

14

15

II

BEBEL, HUBERT

0

1800

5.5

48.50

60.00

4

33.0

15

14

II

KOWALEWSKI, ANDRZEJ

0

1800

5.0

47.00

58.00

5

34.0

16

17

II

ZATYLNY, JAN

0

1800

5.0

43.50

52.00

5

30.0

17

11

II

KRAWIEC, STANISŁAW

0

1800

5.0

43.00

56.00

5

30.0

18

22

III

JANKOWIAK, TOMASZ JUN

0

1600

5.0

42.50

54.50

5

26.0

19

9

II

KACZMARCZYK, JAKUB

1443

1443

5.0

42.50

54.00

5

31.0

20

12

II

KRYSZCZUK,ŁUKASZ

0

1800

5.0

40.50

50.00

5

26.0

21

13

II

RĄCZKOWSKI, RYSZARD

0

1800

5.0

39.00

49.50

5

26.0

22

37

IV

JAKUBOWSKI, WOJCIECH JUN

0

1400

5.0

39.00

47.00

5

27.0

23

35

 

JAKUBOWSKI, MIROSŁAW

0

1000

5.0

35.00

43.50

5

26.0

24

19

III

JANKOWIAK, PIOTR JUN

0

1600

4.5

45.50

53.00

4

30.5

25

18

III

PULIKOWSKI, DAMIAN JUN

0

1600

4.5

40.50

50.00

4

28.5

26

21

III

BEBEL, AGNIESZKA JUN

0

1600

4.5

36.50

44.00

4

24.5

27

30

 

ŻOTKIEWICZ, KAMIL

0

1000

4.0

37.50

47.00

4

22.0

28

16

II

HAJNRYCH, MARIAN

0

1800

4.0

37.50

46.50

4

26.0

29

20

III

ROGACKI, KAMIL JUN

0

1600

4.0

36.50

46.50

4

19.0

30

24

IV

HERBUT, MACIEJ JUN

0

1400

4.0

30.50

37.50

4

17.0

31

32

 

KIERPIEC, MARCIN

0

1000

4.0

30.00

37.00

4

12.0

32

27

IV

HUBERT, MICHALIK JUN

0

1400

4.0

29.00

36.00

4

14.0

33

28

V

OLCHÓWKA, MICHAŁ

0

1200

4.0

27.00

34.00

4

16.0

34

31

 

ILNICKI, TOMEK JUN

0

1000

3.5

37.00

44.50

3

20.5

35

25

IV

ROWGIEJSZA, OLAF JUN

0

1400

3.0

35.00

42.00

3

18.0

36

33

 

MAJCHRZAK, PRZEMYSŁAW

0

1000

2.0

34.50

42.00

2

16.0

37

29

V

ROGACKI, BARTOSZ

0

1200

1.0

32.50

40.50

1

8.0

38

38

 

JABŁOŃSKI, MATEUSZ

0

1000

1.0

31.00

38.50

1

3.0

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław