Festyn w MDK Fabryczna Wrocław

Turniej szachowy podczas festynu w MDK Fabryczna
Grupa A - OPEN

MDK Fabryczna Wrocław, ul. Zemska 16a
2010-05-30/2010-05-30
Tempo gry: P'15
Arbiter: Aleksander Sokólski

Wyniki - runda 5


M-ceTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1 I KOLASIŃSKI, Krzysztof POL 1975 1975 4.5 10.00 15.00 4 14.0
2 IM LUCH, Michał POL 2398 2398 4.0 10.00 16.50 3 13.5
3 k PANKIEWICZ, Tomasz POL 2254 2254 4.0 9.50 16.00 4 11.0
4 m STACHOWIAK, Kamil POL 2410 2410 4.0 9.50 15.00 3 12.5
5 I KULON, Bogusław POL 2155 2155 4.0 8.00 13.50 4 12.0
6 k+ POZNANSKA, Katarzyna POL 2068 2068 3.5 9.50 15.50 3 10.0
7   BERG, Daniel GER 2230 2230 3.0 10.00 15.50 3 11.0
8 FM KUBIEŃ, Jerzy POL 2177 2177 3.0 9.00 15.50 3 12.0
9 II ZAJĄCZKOWSKI, Gwidon POL 1678 1678 3.0 9.00 15.00 3 9.0
10 I+ JAGIEŁA, Piotr POL 1889 1889 3.0 8.00 13.00 3 10.0
11 FM GROSSMANN, Ryszard POL 2193 2193 3.0 7.00 12.00 3 9.0
12 II DZIKOWSKI, Michał POL 1624 1624 3.0 7.00 12.00 3 7.0
13 II ADAMCZYK, Hubert POL 0 1800 3.0 6.00 10.50 3 7.0
14 II+ ANTONIEWICZ, Jakub POL 1761 1761 3.0 6.00 10.00 3 9.0
15 II KŁAPCIŃSKI, Janusz POL 0 1800 2.5 6.00 10.50 2 5.0
16 II SOMYK, Marcin POL 1847 1847 2.0 9.00 14.50 2 9.0
17 I WÓJCIK, Michał POL 0 2000 2.0 8.00 13.50 2 7.0
18 II ŁOTOCKI, Adam POL 1652 1652 2.0 8.00 13.00 2 6.0
19 I+ CZYŻ, Artur POL 2061 2061 2.0 7.50 12.00 2 6.0
20 II ZARZECKI, Lech POL 0 1800 2.0 7.00 11.00 2 7.0
21 II ŚWIERCZYŃSKI, Czesław POL 0 1800 2.0 5.50 9.00 2 4.0
22 I HODOWANY, Wojciech POL 1744 1744 1.5 8.50 13.00 1 6.0
23   LITWINIUK, Adam POL 0 1000 1.5 5.00 8.50 1 2.0
24   LITWINIUK, Piotr POL 0 1000 1.5 4.50 8.50 0 2.0
25 II BORODZIUK, Aleksandra POL 0 1600 1.0 7.50 13.00 1 3.0
26 III SZYDŁOWSKI, Emil POL 0 1600 1.0 7.50 11.50 1 4.0
27   KLOCEK, Henryk POL 0 1000 1.0 5.50 9.00 0 2.0
28 II MARKO, Adam POL 1462 1462 0.0 4.00 8.00 0 0.0

Turniej szachowy podczas festynu w MDK Fabryczna
Grupa B - do 14 lat

MDK Fabryczna Wrocław, ul. Zemska 16a
2010-05-30/2010-05-30
Tempo gry: P'15
Arbiter: Aleksander Sokólski

Wyniki - runda 5


M-ceTyt.Nazwisko ImięRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1 II KOZACZKO, Aleksandra 1600 4.5 8.50 14.00 4 14.0
2 IV DĄBROWSKI, Rafał 1400 4.0 5.50 9.50 4 10.0
3 III ŁOTOCKI, Mikołaj 1600 3.5 9.00 15.50 3 13.0
4 IV TOKARZ, Krzysztof 1400 3.5 8.00 13.50 2 10.0
5 III CHWALIŃSKA, Aleksandra 1400 3.5 7.00 13.00 3 11.0
6 III KASPRYSZYN, Janusz 1600 3.0 8.50 13.50 3 11.0
7   GNIEWEK, Aleksander 1000 3.0 6.00 10.00 2 8.0
8 IV DYTMAN, Radosław 1400 2.0 9.00 15.50 2 8.0
9   JĘDRZEJEWSKI, Karol 1000 2.0 7.50 13.00 2 6.0
10 V ŻAK, Piotr 1200 2.0 7.50 13.00 1 6.0
11 V CHWALIŃSKI, Jakub 1200 2.0 6.00 11.00 2 5.0
12   JAROCKA, Kamila 1000 2.0 5.00 7.50 1 4.0
13   PASIEKA, Michał 1000 1.0 8.50 14.50 1 5.0
14   HREHOROWICZ, Igor 1000 1.0 7.50 13.00 1 4.0
15   JAKUBCZAK, Mikołaj 1000 1.0 6.50 11.00 0 2.0
 

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław