III Turniej Szachowy o Puchar TOP Bolesławiec 2010-05-23

III Turniej Szachowy o Puchar TOP Bolesławiec

Bolesławiec 2010-05-23
Tempo gry: P'15
Organizator: Klub Sportowy "TOP" Bolesławiec

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 GM Cyborowski, Lukasz 2523 KU AZS UMCS Lublin 9.0 40.50 52.00 9 45.0
2 k Lada, Ireneusz 2133 MKSz Hetman Wałbrzych 7.0 35.50 48.00 7 34.0
3 k Rymaszewski, Dariusz 2208 MDK Dany Chojnów 6.5 41.00 54.50 6 35.5
4 I++ Goluch, Piotr 2139 UKS SP3 w Bogatyni 6.0 39.00 52.50 6 32.0
5 FM Kot, Jerzy 2186 TSZD Dwie Wieże Dzierżoniów 6.0 38.00 51.50 5 32.5
6   Helaszek, Edward 2086   6.0 38.00 50.00 6 31.0
7 II Terochin, Piotr 1719 ASSz Miedź Legnica 6.0 35.50 45.50 6 28.0
8 II+ Meller, Piotr 2041 MDK Dany Chojnów 5.5 37.00 50.00 5 32.5
9 II Krawiec, Stanisław 1800   5.5 33.00 42.50 5 22.0
10 II Nowakowski, Andrzej 1800   5.5 33.00 42.00 5 24.5
11 III Kaczmarczyk, Jakub 1443   5.5 31.00 41.00 5 27.0
12 I Najdzionek, Boleslaw 1924   5.0 35.50 45.50 3 27.0
13   Wozniak, Bartosz 1931   5.0 35.00 45.50 5 26.0
14   Stepinski, Stanislaw 1861   5.0 32.50 41.50 5 28.0
15 III Rokicki, Robert 1600   5.0 30.50 40.50 4 22.5
16 IV Rowgiejsza, Olaf 1400 ASSz Miedź Legnica 5.0 27.00 33.50 5 17.0
17 II+ Wodas, Paweł 1975 KS TOP Bolesławiec 4.5 36.50 47.50 4 27.5
18 II Grela, Kacper 1753 KSz Polonia Wrocław 4.5 36.50 47.00 3 27.0
19   Zielinski, Hubert 1890   4.5 35.00 45.50 4 25.5
20   Wozniak, Grzegorz 1592   4.5 32.50 40.50 4 26.0
21 II Kędzia, Andrzej 1800 KS TOP Bolesławiec 4.5 32.00 44.00 4 22.5
22 II Zatylny, Jan 1669   4.5 28.50 35.00 4 20.5
23 II+ Pudło, Jerzy 1702 MDK Dany Chojnów 4.0 33.00 42.00 4 22.0
24 V Dryja, Sławomir 1200   4.0 32.00 39.00 3 20.0
25 I Kaźmierski, Zbigniew 2000   4.0 31.50 40.50 4 24.0
26   Olejnik, Piotr 1000   4.0 30.50 37.00 4 20.0
27   Zawiślak, Tomasz 1000   4.0 28.00 35.50 4 18.0
28 III Mydłowski, Przemysław 1600   4.0 27.00 33.50 4 19.0
29 IV Ziętek, Mikołaj 1400   4.0 26.50 33.50 4 18.0
30 V Kubera, Katarzyna 1200   4.0 24.50 30.50 4 14.0
31 III Płóciennik, Jakub 1600 ASSz Miedź Legnica 3.5 30.50 39.50 3 20.5
32 III Dryja, Szymon 1600   3.0 29.00 37.00 3 17.0
33 V Kubera, Mariusz 1200   3.0 25.50 32.00 3 11.0
34   Wengrzyn, Jakub 1000   3.0 22.50 29.50 3 12.0
35   Krzyżak, Jan 1000   2.0 22.50 27.50 2 12.0
36   Jóźków, Michał 1000   2.0 22.00 27.50 2 9.0
37   Juchaniuk, Pola 1000   1.0 23.50 29.50 1 4.0
38 IV Malinowska, Liwia 1250   1.0 23.00 29.50 1 1.0

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław