Mistrzoswa Wrocławia Przedszkolaków

Mistrzostwa Wrocławia Przedszkolaków
Grupa CHŁOPCÓW

KS Polonia Wrocław, ul. Wita Stwosza 37-38
2010-05-22/2010-05-22
Tempo gry: P'15
Arbiter: Aleksander Sokólski

Wyniki - runda 7


M-ceNazwisko ImięKat.Rank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1 ŻYŁA, Tomasz IV 1400 6.5 23.00 31.50 6 26.5
2 WOJCIECHOWSKI, Mateusz V 1200 6.0 21.00 29.50 6 23.0
3 CHOJNACKI, Mikołaj IV 1400 5.5 24.50 34.00 5 25.5
4 POZNAR, Mikołaj IV 1400 5.0 23.50 32.50 5 22.0
5 WACHOWIAK, Jan   1000 5.0 20.00 29.00 5 19.0
6 DANIELEWSKI, Kacper V 1200 5.0 19.50 28.00 5 20.0
7 BANASZEK, Jakub V 1200 4.5 20.50 28.00 4 22.5
8 KRUPA, Dominik V 1200 4.5 20.00 28.00 4 18.5
9 KOŁODYŃSKI, Dawid   1000 4.5 19.00 26.50 4 17.5
10 KUBIAK, Wiktor V 1200 4.5 16.50 23.00 4 16.5
11 KORCZYŃSKI, Tomasz   1000 4.0 21.50 30.50 4 18.0
12 TOMICKI, Wiktor V 1200 4.0 20.00 27.50 4 18.0
13 CIACH, Bartosz V 1200 4.0 19.00 26.00 4 17.0
14 KOĆWIN, Maciej V 1200 4.0 17.00 24.50 4 17.0
15 KILARSKI, Marek   1000 4.0 17.00 24.00 4 15.0
16 CIECHOWICZ, Mateusz   1000 4.0 16.50 23.50 4 16.0
17 KASZOWSKI, Michał  V 1200 4.0 16.50 22.50 4 14.0
18 KRASZEWSKI, Grzegorz   1000 3.5 20.00 27.50 3 15.5
19 MATEUSIAK, Patryk   1000 3.5 19.50 26.50 3 16.5
20 KRĘŻEL, Mateusz   1000 3.5 13.00 20.50 2 8.5
21 JASKÓLSKI, Tomasz   1000 3.0 19.50 28.50 3 14.0
22 OSZCZUDŁOWSKI, Jakub   1000 3.0 17.00 24.50 2 13.0
23 ZAJĄC, Krzysztof   1000 3.0 16.50 22.50 3 12.0
24 KUROWICKI, Tomasz   1000 3.0 16.00 23.00 3 12.0
25 MYDLIKOWSKI, Aleksander   1000 3.0 16.00 22.00 1 11.5
26 SZKODA, Szymon   1000 3.0 15.50 23.00 3 9.0
27 LISS, Bartosz   1000 3.0 11.50 18.00 2 9.0
28 NAKS, Arkadiusz   1000 2.5 18.00 25.50 2 11.0
29 KNAPIK, Maksymilian   1000 2.5 15.50 21.00 2 11.0
30 RAJCHEMBA, Wojciech   1000 2.5 15.00 21.50 2 10.0
31 KLUZOWICZ, Piotr   1000 2.5 13.00 17.50 1 7.5
32 GODEK, Jan   1000 2.5 12.50 18.50 2 8.0
33 PALUCH, Szymon   1000 2.0 15.00 20.50 1 8.0
34 KĘPA, Mateusz   1000 1.5 14.00 19.50 0 8.5
35 BAJDA, Hubert   1000 1.5 13.00 18.50 0 5.5
36 PAWLIK, Franciszek   1000 1.5 11.00 16.50 0 6.0
37 KOMARNICKI-DROŻBYCZ, Jan   1000 0.5 15.50 23.00 0 3.5

Mistrzostwa Wrocławia Przedszkolaków
Grupa DZIEWCZĄT

KS Polonia Wrocław, ul. Wita Stwosza 37-38
2010-05-22/2010-05-22
Tempo gry: P'15
Arbiter: Aleksander Sokólski

Wyniki - runda 7


M-ceNazwisko ImięKat.Rank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1 DADEŁŁO, Barbara V 1100 7.0 18.50 26.00 7 28.0
2 KOSTRZEWA, Agnieszka V 1100 5.0 18.50 23.00 5 19.0
3 HRENIAK, Maria V 1100 5.0 18.00 26.00 5 20.0
4 PISKORZ, Martyna IV 1250 4.0 22.00 33.00 4 21.0
5 KOGUTEK, Zuzanna V 1100 4.0 22.00 32.50 4 19.0
6 FREJ, Hanna V 1100 4.0 21.00 29.50 4 18.0
7 CHMIELEWSKA, Katarzyna   1000 4.0 18.50 26.50 4 15.0
8 JAROCKA, Kamila   1000 4.0 18.00 25.50 4 16.0
9 CYGAN, Kamila V 1100 3.5 18.00 25.00 3 14.0
10 SKRĘTKOWICZ, Maja   1000 3.5 15.50 20.50 3 12.0
11 FISCHER, Oliwia   1000 3.5 15.00 22.50 3 11.0
12 MAĆKOWSKA, Alicja   1000 3.5 12.50 17.00 3 8.5
13 BRYKE, Wiktoria   1000 3.0 17.00 25.00 3 12.0
14 WELC, Maja   1000 3.0 15.50 21.00 3 12.0
15 BUCHMAN, Zofia   1000 2.5 17.00 25.00 2 14.0
16 CIEPLIK, Anna   1000 2.0 15.50 19.50 1 7.5
17 MAŁAS, Iga   1000 1.0 16.00 21.50 1 3.0
18 OŚMIALOWSKA, Aleksandra   1000 0.5 16.00 22.00 0 2.0
 

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław